Graži jauna lesbiečių pora su vaivorykštės vėliava, švelniai ir meiliai apsikabinusi – lygios teisės LGBT bendruomenei.

Švęskite „Pride“ 2023 Europoje su „Stena Line“

2023 metų vasarą, per kasmetinius LGBTQ+ bendruomenės renginius, vaivorykštės spalvų vėliavos plevėsuos įvairiausiuose pasaulio miestuose. Šie renginiai, dažnai spalvingi paradai su gyva muzika, apjungia šventinę nuotaiką ir bendruomenės narius. 

 

Siūlome nuostabų būdą nukeliauti į kelis karščiausius „Pride“ renginius Europoje. Toliau rasite visų „Pride“ festivalių, į kuriuos padedame nuvyti, sąrašą. Keliaukite su mumis į „Pride“ pasaulį, kuriame laukiami visi be išimčių, ir pasimėgaukite jūra.

 

***Stengiamės pateikti naujausią ir teisingą informaciją, tačiau ji gali pasikeisti, todėl prieš užsisakydami ar keliaudami į bet kurį „Pride“ renginį, pasitikrinkite organizatorių teikiamą informaciją.***

„PRIDE“ DIDŽIOJOJE BRITANIJOJE

Pride Cymru

Data: birželio 17–18 d. 2023

Atstumas nuo Fišgardo terminalo: 183 km 

Kardifo dviejų dienų muzikos festivalis, turgus bei, žinoma, visų mylimas „Pride Cymru“ paradas šiemet vyks birželio 17 d., šeštadienį. Užsukite į Kardifo pilį, kur pasirodys „The Feeling“, Sophie Ellis-Bextor, Claire Richards (iš „Steps“) ir daugelis kitų!

Užsisakykite kelionę keltu iš Roslero į Fišgardą.

 

Pride Edinburgh

Data: birželio 24 d. 2023

Atstumas nuo Kernrajano terminalo: 202 km 

 

Dėl „Covid-19“ pandemijos pernai šis renginys buvo kiek paprastesnis, tačiau šiemet ilgiausiai trunkanti įvairovės šventė Škotijoje – „Pride Edinburgh“ – jau grįžta visu savo grožiu. Daugiau informacijos bus paskelbta netrukus. 

Užsisakykite kelionę keltu iš Belfasto į Kernrajeną.

 

Pride in London  

Data: liepos 1 d. 2023

Atstumas nuo Haridžo terminalo: 137 km 

Atstumas nuo Liverpulio terminalo: 373 km 
 

Praėjusiais metais „Pride in London“ surengė įspūdingą šou su penkiomis scenomis Londono centre ir daugiau nei 1,5 mln. lankytojų. Renginių organizatoriai siekia pakartoti ankstesnių metų sėkmę ir 2023-iaisiais, užmegzdami ryšius vis su naujomis LGBT+ bendruomenėmis. Daugiau informacijos bus paskelbta netrukus.

Užsisakykite kelionę keltu iš Hukvan Holando į Haridžą arba iš Belfasto į Liverpulį.

 

Pride Glasgow 

Data: liepos 15 d. 2023

Atstumas nuo Kernrajano terminalo: 130 km   

2022 m. „Pride Glasgow“ surengė didžiausias „Pride“ eitynes Škotijos istorijoje. 2023 m. organizatoriai tikisi dar didesnio renginio ir ypatingą dėmesį skiria LGBTQ+ bendruomenės moterims. Daugiau informacijos bus paskelbta netrukus.

Užsisakykite kelionę keltu iš Belfasto į Kernrajaną.

 

Norwich Pride

Data: liepos 29 d. 2023

Atstumas nuo Haridžo terminalo: 118 km

Šiais metais „Norwich Pride“ pagrindinį dėmesį skiria puikiai atmosferai ir linksmoms pramogoms, kad atsiskleistų vietinės LGBTQ+ bendruomenės talentai. Be pagrindinių eitynių čia galėsite mėgautis puikiais gyvo garso ir šokių muzikos pasirodymais, apsilankyti vietinių kūrėjų turguje, „Pride“ meno parodoje, švietimo centre ir maisto bei gėrimų zonoje. Viduramžių miestas Noridžas yra vos kelios minutės kelio automobiliu nuo „Stena Line“ Haridžo terminalo, jungiančio Europą ir Anglijos rytinę pakrantę.

Užsisakykite kelionę keltu iš Hukvan Holando į Haridžą.

 

Chester Pride

Data : rugpjūčio 19 d. 2023

Atstumas nuo Liverpulio terminalo: 30 km 

Atstumas nuo Holihedo terminalo: 134 km 

„Chester Pride“ šiais metais ketina surengti fantastiškas eitynes miesto centre, kuriose galėsite pamatyti ir „Stena Line“ atstovus! Po eitynių vakarėlis tęsis Pilies aikštėje, kur keturiose scenose skambės įvairiausia muzika, vyks madų šou „Runway Drag“, pasirodys kabareto ir burleskos trupė „Glitterlounge“ ir kiti. Taip pat čia vyks visai šeimai skirta „Youth Pride“ pramogų programa.

Užsisakykite kelionę keltu iš Belfasto į Liverpulį arba iš Dublino į Holihedą.

Tolumoje apšviesta minia su vaivorykštės vėliavomis ir „Pride“ simbolika kasmetiniame parade, einanti per „Greenwich Village“.
„PRIDE“ ŠIAURĖS AIRIJOJE

Belfast Pride

Data: liepos 21–30 d. 2023

Atstumas nuo Belfasto terminalo: 3,2 km

 

„Belfast Pride“ – tai vienas didžiausių Belfasto festivalių, kurio metu vyks daugiau nei 150 renginių, įskaitant liepos 29 d., šeštadienį, organizuojamą pagrindinį „Pride“ paradą. „Belfast Pride“ yra pagrindinis miesto LGBTQ+ bendruomenės renginys – protestas ir šventė – kuriame dalyvaus ir „Stena Line“. Nepamirškite mums pamojuoti! Jei norite dar daugiau linksmybių, apsilankykite „Pride“ miestelyje, įsikūrusiame ant „Donegall“ skvero krantinės, šalia didžiosios žuvies („Big Fish“) statulos arba prisijunkite prie vakarėlio netoliese esančioje „Custom House“ aikštėje.

 

Užsisakykite kelionę keltu iš Liverpulio į Belfastą arba iš Kernrajano į Belfastą.

Dvi draugės mieste mojuoja LGBT ir „Pride“ vėliava.
„PRIDE“ AIRIJOJE

Dublin Pride

Data: birželio 20–25 d. 2023 ir įvairūs renginiai visą mėnesį. 
Atstumas nuo Dublino terminalo: 6,6 km 

Šie metai „Dublino Pride“ festivaliui yra ypatingi, nes praėjo 50 metų nuo pirmosios Dublino LGBQT+ bendruomenės įkūrimo, 40 metų nuo pirmojo protesto maršo ir 30 metų nuo homoseksualumo dekriminalizavimo Airijoje. Miestą greitai pasieksite nuo „Stena Line“ terminalo ir birželio 24 d, šeštadienį, galėsite mėgautis „Dublin Pride“ paradu, apsilankyti „Pride“ miestelyje „Merrion“ aikštėje ir sudalyvauti „Mother Pride Bloq“ vakarėlyje.  

Užsisakykite kelionę keltu iš Holihedo į Dubliną

 

Cork LGBT+ Pride Festival

Data: liepos 30 d.–rugpjūčio 6 d. 2023
Atstumas nuo Roslero terminalo: 191 km 

2023 m. Korko LGBT+ festivalyje bus gausu renginių ir veiklų, skirtų palaikyti LGBT+ bendruomenę. Savaitę truksiančios šventės baigsis vaivorykštės išsiveržimu rugpjūčio 6 d., sekmadienį, kai į miesto gatves išeis spalvingasis „Pride“ paradas. Keliaudami į Korką išnaudokite visas galimybes ir nepamirškite patyrinėti nuostabiosios pietinės Airijos pakrantės

Užsisakykite kelionę keltu iš Fišgardo į Roslerą arba iš Šerbūro į Roslerą.

Vyras miesto gatvėje šypsosi ir rodo plakatą „Pride“ eitynėse mieste.
„PRIDE“ NYDERLANDUOSE

Rotterdam Pride

Data: birželio 1–11 d. 2023

Atstumas nuo Hukvan Holando terminalo: 30 km 

 

Antrasis pagal dydį Nyderlandų miestas lengvai pasiekiamas nuo „Stena Line“ terminalo Hukvan Holande. Leiskitės į kelionę ir prisijunkite prie 10-ųjų Roterdamo „Pride“ eitynių – čia atrasite puikiai subalansuotą nuostabių pramogų ir susimąstyti skatinančių diskusijų derinį. Nuo pramoginių šokių pasirodymų, „drag“ vėlyvųjų pusryčių ir vaikščiojimo ant podiumo pamokų iki „Pride Talks“ diskusijų „queer“ vyriškumo, kūno įvaizdžio, šeimų ir kartų ryšio bei kitomis temomis. Visą „Rotterdam Pride“ šventę lydės bendruomenės partnerių organizuojamų renginių programa.

 

Užsisakykite kelionę keltu iš Haridžo į Hukvan Holandą.

 

Amsterdam Pride

Data: rugpjūčio 1–6 d. 2023

Atstumas nuo Hukvan Holando terminalo: 82 km

 

„Amsterdam Pride“ tapo vienu ikoniškiausių LGBTQ+ bendruomenės renginių visame pasaulyje. Stebėkite miesto kanalais judantį paradą nuo tiltų ar krantinių ir prisijunkite prie gatvės vakarėlių „Amstelveld“, „Dam Square“ ar „Rembrandtplein“. Čia galėsite mėgautis daugybe meno ir kultūros renginių, prisidedančių prie karnavalo atmosferos. Nuo kino teatrų po atviru dangumi, fotografijų parodų ir teatro trupių pasirodymų iki „Senior Pride“ koncerto, skirto pagerbti rožinės spalvos pionierius – „Pride Amsterdam“ yra itin gyvybinga LGBTQ+ bendruomenės šventė.

 

Užsisakykite kelionę keltu iš Haridžo į Hukvan Holandą.

Kartu susėdę jaunuoliai švenčia „Pride“. Keturi LGBTQ+ bendruomenės nariai iškėlę „Pride“ vėliavą linksmai šypsosi. „Queer“ asmenų grupė švenčia lauke.
„PRIDE“ ŠVEDIJOJE

„West Pride Gothenburg“

Data: birželio 5–11 d. 2023

Atstumas nuo Geteborgo terminalo: 1,7 km 

Didžiausias Vakarų Švedijoje „Pride“ renginys – tai viso miesto LGBTQ+ bendruomenės šventė, kurios metu organizuojamos eitynės (birželio 10 d.) ir „Pride“ parkas, koncertai, konkursai ir parodos miesto muziejuose. Šiais metais „West Pride“ sutampa su Geteborgo 400 metų jubiliejumi, todėl mūsų gimtasis miestas yra viena patraukliausių vasaros kelionės krypčių.  

Užsisakykite kelionę keltu iš Kylio į Geteborgą arba iš Frederikshauno į Geteborgą

 

Malmö Pride

Data: liepos 5–8 d. 2023
Atstumas nuo Treleborgo terminalo: 33 km

Nuo Treleborgo terminalo Malmę automobiliu pasieksite vos per 30 minučių, kur kasmetinis festivalis „Malmö Pride“ suburia LGBTQ+ bendruomenės narius iš Skonės – Švedijos pietvakarių regiono. Renginio centre, aplink „Pride House“, vyks šventiniai vakarėliai, pasirodymai, seminarai ir uždarymo dienos paradas. Be to, liepos 5–9 dienomis organizuojamas festivalis „Youth Pride“. 

Užsisakykite kelionę keltu iš Rostoko į Treleborgą.

 

Stockholm Pride

Data: rugpjūčio 1–8 d. 2023
Atstumas nuo Nineshamno terminalo: 57,6 km

Šį rugpjūtį keliaukite su mumis į Nineshamną ir pasinerkite į didžiausią Švedijos „Pride“ renginį, kuris Stokholme mini savo 25 metų jubiliejų. Čia galėsite aplankyti įvairias tarptautines parodas, dirbtuves, koncertus ir kitus meninius pasirodymus, nemokamai pabūti „Pride House“ ir sudalyvauti nuostabiose „Pride“ eitynėse. 

Užsisakykite kelionę keltu iš Ventspilio į Nineshamną.

 

Karlskrona Pride

Data: rugpjūčio 12 d. 2023
Atstumas nuo Karlskrunos terminalo: 12 km 

Baroko laikų Švedijos pietrytinės pakrantės jūrų uostas su ilgaamže Karlskrunos karinio jūrų laivyno istorija įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šių metų rugpjūčio mėnesį LGBTQ+ bendruomenė nuostabiose vingiuotose šio pajūrio miesto gatvelėse rengs 10-ąjį kasmetinį Karlskrunos „Pride“ paradą. 

Užsisakykite kelionę keltu iš Gdynės į Karskruną

 

Lund Pride

Data: rugpjūčio 19–26 d. 2023
Atstumas nuo Treleborgo terminalo: 44 km
Atstumas nuo Halmstado terminalo: 127 km

Universitetiniame viduramžių miestelyje Lunde, kurį automobiliu nuo Treleborgo pasieksite per 45 minutes, o į pietus nuo Halmstado – per 90 minučių, vyks savaitės trukmės „Pride“ šventė su eitynėmis mieste, „drag“ pasirodymais, koncertais ir daug kitų nuostabių renginių. 

Užsisakykite kelionę keltu iš Rostoko į Treleborgą arba iš Greno į Halmstadą.

Vasaros eitynių dalyviai ant plausto plevėsuojančių vaivorykštės vėliavų fone rankomis rodo širdelės ženklą ir mojuoja.
„PRIDE“ DANIJOJE

Aarhus Pride

Data: birželio 24 d. 2023
Atstumas nuo Greno terminalo: 66 km

Antrasis pagal dydį Danijos miestas, kurį automobiliu nuo Greno uosto pasieksite greičiau nei per valandą, kviečia į kasmetinį „Pride“ paradą – tai puikus būdas pažinti nuostabią menišką miesto dvasią. Paradas vingiuos per miestą iki „Musikhusparken“, kur vakarėlis tęsis su maistu, gėrimais ir įvairiausiomis pramogomis.

Užsisakykite kelionę keltu iš Halmstado į Greną.

Solidarumo eitynėse žmonės mojuoja LGBTQ vėliavomis
„PRIDE“ VOKIETIJOJE

Christopher Street Day Kiel

Data: liepos 8 d. 2023
Atstumas nuo Kylio terminalo: 500 m

Kylis mini „Christopher Street“ dieną, kurios metu šio istorinio jūrinio miesto gatvėse rengiamas kasmetinis paradas. Šiais metais pasirinktas antidiskriminacinis šūkis „STOP – Don't step back“ (liet. „SUSTOK – nesitrauk atgal“)! Be parado čia visą savaitę vyks įvairiausi LGBTQ+ bendruomenės renginiai, įskaitant skaitymų sesijas, vakarėlius, karaokės naktis ir daug daugiau.  


Užsisakykite kelionę keltu iš Geteborgo į Kylį.

 

Hamburg Pride

Data: liepos 29 d.–rugpjūčio 6 d. 2023
Atstumas nuo Kylio terminalo: 97 km
Atstumas nuo Rostoko terminalo: 199 km

Visada energingą Hamburgą per kasmetinę „Pride“ šventę lengvai pasieksite iš Rostoko ar Kylio terminalų. Atvykę į vieną įdomiausių Vokietijos miestų, čia rasite visą savaitę trunkančias linksmybes, o rugpjūčio 5 d. į gatves ir „Christopher Street“ demonstraciją išeis daugiau nei 100 000 žmonių, vieningai palaikančių kovą prieš transfobiją.

Užsisakykite kelionę keltu iš Geteborgo į Kylį arba iš Treleborgo į Rostoką.

 

Lübeck Pride

Data: rugpjūčio 19 d.2023
Atstumas nuo Kylio terminalo: 86 km
Atstumas nuo Rostoko terminalo: 131 km

Nuostabiai išsaugotame istoriniame Vokietijos viduramžių mieste organizuojami vieni didžiausių šiaurės Vokietijoje „Christopher Street“ dienos paradai ir demonstracijos. Jei norite daugiau sužinoti apie renginį, apsilankykite „Lübeck Pride“ svetainėje. 

Užsisakykite kelionę keltu iš Geteborgo į Kylį arba iš Treleborgo į Rostoką.

Madrido LGBT bendruomenės „Pride“ eitynių dalyviai. DI sugeneruota LGBTQ festivalio iliustracija.
ŽYMĖS
  • Pride

Pasirinktos šio vadovo kelionės kryptys

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.