Keltas į Liepoją ir Travemiundę

Keliaukite į Liepoją (Latvija) ir Travemiundę (Vokietija) tiesiausiu maršrutu. Per dieną keltai „Stena Livia“ ir „Stena Flavia“ šiomis kryptimis įvykdo po 1 reisą. Atsisėskite patogioje aplinkoje, pasimėgaukite nuostabiais jūros vaizdais, skirkite laiko poilsiui vienoje iš mūsų kajučių arba atsipalaiduokite ant atlenkiamos sėdynės.  Parduotuvėje rasite daug kosmetikos, kvepalų ir alkoholinių gėrimų už puikią kainą. Taip pat galėsite įsigyti dovanų arba palepinti save. Sveiki atvykę į mūsų keltą! 

 

Keliaukite iš Travemiundės į Liepoją ir susipažinkite su Latvija

Keliaukite iš Travemiundės į Liepoją, esančią Latvijoje, pietvakarinėje Baltijos jūros pakrantėje. Liepoją  rasite nuostabioje vietoje tarp dviejų ežerų. Šis miestas išsiskiria ryškia muzikine kultūra. Liepoja yra už mažiau nei trijų valandų kelio automobiliu nuo Latvijos sostinės Rygos.

 

Išvyka į Liepoją ir Latviją

Liepoja įsikūrusi Baltijos jūros pakrantėje, kurioje yra vieni geriausių Latvijos paplūdimių. Tai puiki vieta veiklai lauke, pavyzdžiui, žygiams ir pasivažinėjimams dviračiais. Latvija sužavės gamtos mylėtojus, stebindama savo nuostabiais nacionaliniais parkais ir puikiais kurortais, pavyzdžiui, Jūrmala. Keliaudami po Latviją, būtinai aplankykite sostinę Rygą, kurioje susipina intriguojantis šiuolaikinio miesto ir senamiesčio derinys su 800 metų istorija.

 

Liepoja–Travemiundė – maloni kelionė

Keliaukite iš Liepojos į Travemiundę – didžiausią Vokietijos uostą Baltijos jūros pakrantėje. Šis istorinis pajūrio kurortas gali pasigirti 1,7 km ilgio paplūdimiu, taip pat daugybe muzikos festivalių ir koncertų. Travemiundė – Liubeko miesto priemiestis, iki kurio nuvyksite per 20 minučių.

 

Ekskursija po Travemiundę ir Šiaurės Vokietiją

Travemiundė – Šiaurės Vakarų Vokietijos pakrantėje paslėptas perlas! Šis pajūrio miestas sužavės tradiciniu vokišku svetingumu, daugybe restoranų, maisto prekystaliais ir barais. Deginkite kalorijas apžiūrėdami vietines lankytinas vietas ir vaikščiodami paplūdimiu. Norintieji keliauti gali pasisvečiuoti netoliese esančiame Hamburge, o iki Berlyno nuvyks automobiliu vos per 4 valandas.

 

Kodėl nesusikrovus daiktų į automobilį ir nepasimėgavus kelione su „Stena Line“ keltais?

Keliaukite į Liepoją (Latvija) ir Travemiundę (Vokietija) tiesiausiu maršrutu. Per dieną keltai „Stena Livia“ ir „Stena Flavia“ šiomis kryptimis įvykdo po 1 reisą. Atsisėskite patogioje aplinkoje, pasimėgaukite nuostabiais jūros vaizdais, skirkite laiko poilsiui vienoje iš mūsų kajučių arba atsipalaiduokite ant atlenkiamos sėdynės.  Parduotuvėje...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Plaukite keltais „Stena Livia“ ir „Stena Flavia“

Liepoja ir Travemiundė

Nuo 99 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Keltas į Liepoją ir Travemiundę

  • Stena Livia ferry at sea
    „Stena Livia“
  • Stena Flavia ferry at sea
    „Stena Flavia“

Uostai

Map showing the routes to and from Germany
Map showing the routes to and from Latvia

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Travemiundės uostas“

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Liepojos uostas“

Plaukite keltais „Stena Livia“ ir „Stena Flavia“

Liepoja ir Travemiundė

Nuo 99 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.