Apie mus

Mūsų bendrovė

„Stena Line“ yra viena iš didžiausių keltų operatorių pasaulyje, įvykdanti daugiau nei 26 000 kelionių per metus. Visa mūsų veikla grindžiama šiomis pagrindinėmis vertybėmis: rūpinimusi klientais, ištekliais ir vienas kitu.

 

Nors „Stena Line“ šaknys yra Švedijoje, mes esame tarptautinė bendrovė, kurioje dirba daugiau nei 6 100 darbuotojų iš 40-ies Europos šalių. Nors mūsų centrinė buveinė yra Geteborge, Švedijoje, mūsų maršrutinė struktūra veikia 6 verslo regionuose.

 

Siūlome prieinamas kainas ir sklandžias vežimo keltais paslaugas visiems savo klientams – tai darome vertindami saugumą, patikimumą ir stengdamiesi daryti kuo mažesnį poveikį aplinkai.

 

Esame keltų bendrovė, kurios vizija yra kartu apjungti Europą tvarios ateities labui. Susipažinkite su mumis peržiūrėję toliau pateiktą 60 sekundžių trukmės vaizdo įrašą.

        

Mūsų švediškasis paveldas

Stenas A. Olssonas užaugo vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusioje saloje. Dar būdamas visai mažas jis suprato, kad sunkus darbas, bendradarbiavimas ir rūpestis vienas kitu atsiperka. 1939 m., būdamas vos 23‑ejų, jis pradėjo metalo laužo verslą Geteborge. Po kelių metų Stenas A. Olssonas įsigijo pirmąjį laivą, o visa kita jau yra istorija. Šiandien „Stena Group“ generaliniu direktoriumi yra jo sūnus Danas. „Stena Line“ išliko šeimos verslu su švediškomis šaknimis – paveldu, kuriuo mes itin didžiuojamės.

 

Mūsų vizija

Mūsų vizija „Sujungti Europą tvariai ateičiai“ yra pagrindinis mūsų kelionės tikslas. Mes jau turime plačiausią maršrutų tinklą visoje Europoje. Tačiau galų gale, svarbu ne tai, ką mes darome, o tai, kodėl ir kaip mes tai darome. Mūsų požiūriu viskas yra susiję. Suvieniję žmones, mes sudarome sąlygas bendrovėms ir bendruomenėms augti. Savo ruožtu galime sukurti saugesnę ir patikimesnę bendrovę, kuri palaipsniui mažina aplinkosauginį pėdsaką.

 

Verslo organizavimas pagal maršrutus ir regionus

Mūsų struktūra yra pagrįsta maršrutais 6 geografiniuose verslo regionuose: Danijoje, Vokietijoje, šiaurinėje Baltijos jūros dalyje, pietinėje Baltijos jūros dalyje, Airijos jūroje ir Šiaurės jūroje. Šie verslo regionai suteikia galimybę bendrovei pasinaudoti sinergija ir sutelkti dėmesį į pelningumą. Kiekviena verslo regiono organizacija yra atsakinga už savo regiono pelningumą.

 

„Stena AB“ – mūsų išplėstinė šeima

„Stena Line“ yra „Stena AB“ dalis. Kartu turime 16 000 darbuotojų visame pasaulyje, kasdien dirbančių mūsų klientams keltuose, transportavimo ir nuosavybės srityse bei kitose bendrovėse.

 

 Apie „Stena Line“ trumpai

  • 6,1 tūkst. darbuotojų
  • 18 keltų maršrutų
  • 38 laivai
  • 19 mlrd. SEK apyvarta

Mūsų maršrutai

Mūsų keltai

Mūsų kelionė tvarumo link