Liubekas

Šiaurės Vokietijoje įsikūręs Liubekas yra labai senas Hanzos miestas, vadintas Hanzos sąjungos karaliumi.

 

Mieste vyrauja viduramžių atmosfera, mūrinė gotikinė architektūra, istoriniai ir kultūriniai objektai, todėl čia verta apsilankyti. Keliaujant keltu iš Geteborgo į Kylį arba iš Treleborgo į Rostoką, lengva nuvykti ir į Liubeką, be to, automobiliu galima apžiūrėti ir nuostabias Liubeko apylinkes.

 

Vandens apsuptame senamiestyje yra septyni bokštai ir penkios bažnyčios, o jo istorija siekia daugiau nei 1000 metų. „Holstentor“ - garsiausia miesto įžymybė – yra vieni iš keturių originalių Liubeko miesto vartų, kurie buvo pastatyti pirmiausia kaip miesto galios ir turtingumo simbolis. Šv. Marijos bažnyčioje yra aukščiausias pasaulyje mūrinis skliautas, o visai šalia jo – moderni „MuK“ – muzikos ir kongresų salė, kurioje vyksta Šlėzvigo-Holšteino muzikos festivalis. Liubeko rotušė su neįprastomis sienomis ir mažais bokšteliais yra svarbus ir didingas Liubeko pastatas nuo 1226 m. Liubekas garsėja Nobelio premijos laureatais: iš šio miesto kilę Willy Brandt, Günter Grass ir Thomas Mann. Europos Hanzos muziejuje galite daugiau sužinoti apie Hanzos istoriją interaktyvioje parodoje, o po to pasimėgauti kava muziejaus kavinėje "Café Fräulei Brömse". „Drägerhaus“ muziejuje saugomi gerai žinomų menininkų, tokių kaip Edvard Munch, XX a. pradžioje gyvenusių Liubeke, meno kūriniai. Muziejus įsikūręs gražiame XVIII a. pastate, kuris yra vienas įspūdingiausių visoje Šiaurės Vokietijoje. Grožėkitės šešiais istoriniais mūriniais „Salzspeicher“ pastatais, esančiais ant Travės upės kranto, visai šalia „Holstentor“ vartų. XVI-XVIII a. pastatytuose namuose buvo laikoma druska, išgaunama netoli Liuneburgo ir Šteknicos kanalu atgabenama į Liubeką.

 

Liubekas visame pasaulyje garsėja savo marcipanais. Bendrovės „Niederegger“ parduotuvėje galite pamatyti, kur gaminamas marcipanas, ir įsigyti lauktuvių savo artimiesiems ir draugams. Saldžių gardumynų taip pat paskanausite „Lübecker Bonbon Manufaktur“, kur visi saldainiai gaminami rankomis iš natūralių produktų. Keliaudami po Liubeko apylinkes galite įsigyti prabangių prekių ir taip pat prekių už patrauklią kainą! Hüxstrasse gatvėje esančios parduotuvės yra gana prabangios, tačiau jei norite aplankyti klasikines universalines parduotuves, eikite į Königstrasse, Holstenstrasse ir Mühlenstrasse. Pasivaikščiokite akmenimis grįstomis Fleischhauerstasse ir Wahmstrasse gatvelėmis, užsukite į žavingas kavines bei restoranus ir pasinerkite į šios nuostabios vietos atmosferą. Liubekas garsėja savo kultūra ir istorija, tačiau šis miestas taip pat yra gyva pramogų vieta, kurioje daugybė smuklių, barų ir naktinių klubų atgyja saulei nusileidus.

 

Ieškote pramogų visai šeimai? Į savo sąrašą būtinai įtraukite apsilankymą „Hansapark“. Jūrinės tematikos pramogų parkas Syrksdorfe, netoli Liubeko, pradžiugins puikiais atrakcionais ir nuotykiais visai šeimai. „Museum für Puppenteather“ (Lėlių teatro muziejus) sudarytas iš penkių tarpusavyje sujungtų istorinių pastatų. Jame eksponuojama viena didžiausių pasaulyje trijų šimtmečių lėlių, scenos dekoracijų, teatro rekvizitų ir plakatų kolekcijų iš viso pasaulio. 

 

Liubekas laukia Jūsų!

Šiaurės Vokietijoje įsikūręs Liubekas yra labai senas Hanzos miestas, vadintas Hanzos sąjungos karaliumi.

 

Mieste vyrauja viduramžių atmosfera, mūrinė gotikinė architektūra, istoriniai ir kultūriniai objektai, todėl čia verta apsilankyti. Keliaujant keltu iš Geteborgo į Kylį arba iš Treleborgo į Rostoką...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vokietiją

Nuo 194 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir kajutė

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Atlantic Hotel Lübeck

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Radisson BLU Senator Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Park Inn by Radisson Lübeck

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

H+ Hotel Lübeck

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Kaiserhof DELUXE

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

B&B Hotel Lübeck

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

TOP CityLine Klassik Altstadt Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

The Layhead B&B

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Mercure Hotel Luebeck City Center

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vokietiją

Nuo 194 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir kajutė

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.