Keltas į Vokietiją ir kelionė prasideda!

Vokietija – šalis, kurioje yra ką veikti visais metų laikais.

 

Vokietija neabejotinai yra Europos Sąjungos viena iš inovatyviausių šalių. Kaip pasakytų vienos iš daugybės vokiškų prabangių automobilių markių gamintojų, šalį palaiko „augimas per technologijas“ (vorsprung durch technik). Tačiau ši labai įvairi šalis yra daug daugiau - ji gali papasakoti du tūkstantmečius istorijos, parodyti daug pasaulyje dominuojančių miestų ir pasiūlyti kraštovaizdį visiems metų laikams. Čia galite atrasti karštųjų versmių, Europos didžiausią paplūdimį ir vienas iš šauniausių Europos slidinėjimo trasų.

 

Kultūros maniakai patenkins savo smalsumą menui apsilankę Vokietijos didmiesčiuose – Miunchene, Frankfurte ir Hamburge, o gamtos mylėtojai galės mėgautis aktyviu laisvalaikiu Bavarijos Alpėse, Juodajame miške ar Reino slėnyje.

 

Be aukštos klasės automobilių, Vokietija turi kelis kitus svarbius eksporto gaminius. Vienas iš jų – „Oktoberfestas“. Greičiausiai ši liaudiška šventė dabar jau yra švenčiama ir netoli Jūsų. Tačiau jei norite paragauti originalaus alaus, maisto ir gauti smagios patirties, turite keliauti į Miuncheną. Bavarijos regiono sostinė Miunchenas pasitinka iki šešių milijonų žmonių, atvykstančių į „Oktoberfestą“. Ši šventė prasideda rugsėjį ir vyksta 18 dienų. Jei lankotės Vokietijoje kitu metu, vis tiek galite pasimėgauti šventės atmosfera apsilankę tavernoje „Hofbräuhaus“. Žymiausia pasaulio taverna veikia jau nuo 1589 m. o visuomenei duris atvėrė 1828 m. Dabar ji atvira ištisus metus. Pasimėgaukite tradicine kiaulės karka ir atsigerkite vietos alaus „Hofbräu“!

 

Kita po visą pasaulį pasklidusi Vokietijos tradicija – Kalėdų mugė. Panašūs renginiai jau rengiami Jungtinėje Karalystėje ir Europoje, tačiau Vokietijos Kalėdų mugė išlieka originali ir geriausia. Leipcigo mugė veikia nuo 1458 m. Ji ne tik seniausia, bet ir didžiausia mugė Vokietijoje. Joje rasite 250 prekystalių šešiose zonose. Dairykitės Saksonijos Kalėdų eglutės, kuri gali būti aukštesnė nei 20 metrų. Braunšveigo aikštėse aplink Šv. Blažiejaus katedrą telkiasi 150 amatininkų, pardavėjų ir jų apšviesti prekystaliai – tai puiki aplinka įsigyti kulinarinių stebuklų bei rankdarbių ir paskanauti karšto šokolado. Šventiškiau būti negali!

 

Turistų sąrašo viršuje, žinoma, yra sostinė Berlynas, kur įsikūręs Vokietijos turistų lankomiausias objektas – Brandenburgo vartai. Viena iš Berlyno sienos dalių dabar yra nacionalinis taikos ir vienybės simbolis. Didingi, įspūdingi ir „Instagrame“ žymūs vartai yra 26 metrų aukščio, juos sudaro 12 dorėninių kolonų ir Kvadriga – keturių žirgų traukiamas vežimas, gabenantis pergalės deivę.

 

Vokietijos miestovaizdžių šešėlyje gausu istorinių miestelių ir kaimų, miškų ir kalnų. Vokietijoje yra 20 000 stulbinančių pilių, įskaitant Noišvanšteino pilį, kurios modelis matomas kiekvienoje Disnėjaus filmo įžangoje. Juodasis miškas yra vienas iš lankomiausių kalnų regionų Europoje, kurį yra labai pamėgę ir žygeiviai. Galite pasivažinėti traukiniu arba automobiliu Juodojo miško panoraminiu maršrutu. Griebkite žemėlapį ir pirmyn!

 

Siūlome tris maršrutus į Vokietiją: į Rostoką iš Treleborgo (Švedija), į Kylį iš Geteborgo (Švedija) ir į Travemiundę iš Liepojos (Latvija). Ši informacija naudinga, jei planuojate kelionę Europos keliais! Siūlome patogias kajutes kiekvienam maršrutui bet kokiam biudžetui, kad turėtumėte viską, ko reikia maloniam laikui, ir galėtumėte kelionę automobiliu tęsti atsipalaidavę ir pailsėję.  

Vokietija – šalis, kurioje yra ką veikti visais metų laikais.

 

Vokietija neabejotinai yra Europos Sąjungos viena iš inovatyviausių šalių. Kaip pasakytų vienos iš daugybės vokiškų prabangių automobilių markių gamintojų, šalį palaiko „augimas per technologijas“ (vorsprung durch technik). Tačiau ši...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vokietiją

Nuo 99 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Uostai

Map showing the routes to and from Germany
Map showing the routes to and from Germany
Map showing the routes to and from Germany

Kylio uostas yra Vokietijos Baltijos jūros pakrantėje, Jutlandijos pusiasalyje, ir jį lengva pasiekti A7 keliu ir kitais svarbiais keliais. Geras susisiekimas viešuoju transportu. Pagrindinė geležinkelio ir autobusų stotis yra vos už 10 min. kelio pėsčiomis nuo terminalo.

Vokietijos Baltijos jūros pakrantėje esantis Rostoko uostas įsikūręs A19 kelio pabaigoje ir yra gerai pažymėtas, todėl jį labai lengva pasiekti automobiliu. Pėstieji taip pat gali naudotis reguliariais autobusų maršrutais.

Travemiundės uostas priklauso garsiam istoriniam Liubeko miestui. Uostas yra įsikūręs prie Liubeko įlankos, ant Travės upės kranto, apie 20 km nuo Liubeko centro. Uostas yra gerai pažymėtas A1 kelyje.

Pasirinkti kelionės tikslai

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vokietiją

Nuo 99 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.