Pasiekite Švediją keltu – tai tinkamas būdas keliauti!

Švedija garsėja nepakartojama gamta, kultūra, puikiu gyvenimo būdu ir maistu, o visa tai persipina su kosmopolitiškų miestų šurmuliu. Tai yra viena geriausių šalių, kurią galima aplankyti bet kuriuo metų laiku.

 

Mūsų keltai į Švediją plaukia iš Vokietijos, Danijos, Lenkijos ir Latvijos. Tai yra paprasčiausias ir greičiausias būdas pradėti Švedijos nuotykius. Vykstant į Švediją pravartu važiuoti automobiliu, nes galėsite ne tik tyrinėti miestus, bet ir išvykti už jų. Tokiu būdu galėsite išvysti gamtos subtilumus.  Nesvarbu, ar norite praleisti naktį ledo viešbutyje, pasigrožėti įspūdinga šiaurės pašvaiste, pasimėgauti puikiomis Geteborgo jūros gėrybėmis, dainuoti ABBA dainas Stokholme, pasikaitinti auksinėje kiaušinio formos saunoje, paslidinėti Orės kalnuose ar pasigrožėti Smolando ir kitų kraštų grožiu – po kelionės į Švediją norėsite sugrįžti dar kartą.

 

Stokholmas, Geteborgas ir Malmė – trijuose didžiausiuose Švedijos kosmopolitiniuose miestuose yra daugybė lankytinų objektų, muziejų, meno galerijų, turgaviečių ir restoranų. Stokholmas – tai Švedijos sostinė, pasižyminti nuostabia architektūra, pasaulinio lygio kultūros objektais ir įspūdinga kulinarine kultūra. Tai miestas, kurį turi aplankyti kiekvienas. Geteborgas yra įsikūręs Švedijos vakarinės pakrantės įlankoje ir išsiskiria turtinga jūros istorija. Jis garsėja olandiško stiliaus kanalais, žaliuojančiais bulvarais ir siauromis pėsčiųjų gatvelėmis, kuriose gausu kavinių ir parduotuvių. Trečiasis pagal dydį Švedijos miestas – gyvoji Malmė , įsikūręs Švedijos pietuose. Lankydami šį novatorišką miestą galėsite sužinoti apie jo istoriją, pasimėgauti moderniais valgiais ir pasigrožėti įspūdingu naktiniu gyvenimu.

 

Į Švediją vykstama ištisus metus, kiekvienas metų laikas gali pasiūlyti naujų potyrių ir įspūdžių. Vasarą galite tyrinėti Švedijos gamtą, skaidrius ežerus, kalvas, o žiemą mėgautis sportu – slidinėti, vaikščioti su sniegpadžiais, važinėti sniego motociklais ir mėgautis daugeliu kitų veiklų. 

 

Švedija – jai neįmanoma atsispirti!

Švedija garsėja nepakartojama gamta, kultūra, puikiu gyvenimo būdu ir maistu, o visa tai persipina su kosmopolitiškų miestų šurmuliu. Tai yra viena geriausių šalių, kurią galima aplankyti bet kuriuo metų laiku.

 

Mūsų keltai į Švediją plaukia iš Vokietijos, Danijos, Lenkijos ir Latvijos. Tai yra paprasčiausias ir greičiausias būdas pradėti Švedijos nuotykius. Vykstant į Švediją pravartu važiuoti automobiliu, nes galėsite ne...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Švediją

Nuo 63 € /Automobilis+1

Uostai

Iš Geteborgo uosto (į Frederikshauną)
Halmstado uostas
Treleborgo (Trelleborg) uostas
Geteborgo uostas (į Kylį)
Karlskrunos uostas
Nineshamno uostas

Geteborge yra du „Stena Line“ terminalai: vienas skirtas vykti į Kylį (Vokietiją), o šis terminalas – į Frederikshauną (Daniją). Danijos terminalas yra toliau į rytus prie Jotos upės, netoli Masthugetso rajono. Kelią link terminalo nurodo ženklai E6 kelyje, jį taip pat galima pasiekti tramvajumi.

 

Atkreipkite dėmesį: terminalo nedarbo valandomis arba „Stena Vinga“ keltu galima vykti tik automobiliais. Pėstieji keleiviai į tuos reisus neleidžiami. 

 

Geteborgo uosto vasaros darbo laikas (iki rugpjūčio 14 d.):

Pirmadienis–sekmadienis: 6.45–20.15 val.

 

Darbo laikas nuo rugpjūčio 15 d.:

Sekmadienis & Pirmadienis: 6.30–18.30 val.

Antradienis–penktadienis: 7.30–18.30 val.

Šeštadienis: 7.30–15.00 val.

Švedijos vakarinėje pakrantėje esantį Halmstado uostą labai lengva pasiekti greitkeliu iš šiaurės, pietų ir rytų. Miestą taip pat galima pasiekti traukiniais ir autobusais, o pėstiesiems iš stoties į terminalą kursuoja autobusas.

 

Svarbi informacija pėstiesiems keleiviams

Jei keliaujate pėsčiomis, turite nuvykti į Halmstado centrinę stotį ir užsiregistruoti viename iš mūsų registracijos kioskų, kad gautumėte įlaipinimo kortelę. Prieš lipdami į „Stena Line“ autobusą, kuris jus nuveš į keltą, pateikite savo įlaipinimo kortelę kartu su asmens tapatybės dokumentu. Autobusas pritaikytas neįgaliųjų vežimėliams.

 

Atkreipkite dėmesį: turite būti Halmstado centrinėje stotyje bent 60 min. iki išvykimo, kad galėtumėte patekti į autobusą, kuris jus nuveš tiesiai į keltą. Uoste įlipti į keltą ir autobusą neįmanoma. Išvykęs iš stotelės autobusas nestoja ir keleivių neima. 

 

Kaip pėstysis keleivis galite keliauti iki 2022 m. rugpjūčio 14 d., trečiadienį–sekmadienį (išvykimas iš Halmstado ryte).

 

Užsakymus reikia atlikti internetu.

Treleborgo uostas yra piečiausias uostas Švedijoje – tai vartai iš Skandinavijos į Vidurio Europą. Jį lengva pasiekti pėsčiomis iš Treleborgo centro arba autobusu, traukiniu ar automobiliu.

Geteborge yra du „Stena Line“ terminalai: vienas skirtas vykti į Frederikshauną (Daniją), o šis terminalas – į Kylį (Vokietiją). Vokietijos terminalas yra toliau į vakarus prie Jotos upės, netoli Elvsborgsbrono tilto. Kelią link terminalo nurodo ženklai E6 kelyje, jį taip pat galima pasiekti tramvajumi.

Karlskrunos uostą pietrytinėje Švedijos pakrantėje lengva pasiekti greitkeliu. Karlskruna pasižymi puikiu viešuoju transportu, tačiau uostas yra kitoje saloje nei pagrindinė miesto dalis, tad, norėdami patekti į uostą, traukiniu ir pėsčiomis atvykstantys keleiviai turi važiuoti taksi arba autobusu.

 

Atkreipkite dėmesį: pasibaigus registracijai, Karlskrunos uoste visi pėstieji keleiviai į keltus „Stena Estelle“ ir „Stena Nordica“ bus pervežami autobusu. Keleivių trapas veiks tik iš Švedijos į Lenkiją keliaujantiems keltais „Stena Vision“ ir „Stena Spirit“.  Gdynės uoste pėstieji keleiviai į visus keltus, įskaitant „Stena Estelle“, lips keleivių trapu.

Mūsų keltai išplaukia iš naujojo Norviko terminalo, esančio 4 km (10 min kelio automobiliu) nuo Nineshamno centro. Iš geležinkelio-autobusų stoties į naująjį terminalą veža kelios taksi bendrovės.

Pasirinkti kelionės tikslai

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Karlskruna

  Atraskite ne tik turtingą istoriją ir paveldą, bet ir stulbinantį natūralų archipelago grožį. 

 • Geteborgas

  Geteborge, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo kanalų, žalių bulvarų, kavinių ir puikių parduotuvių, Jūsų laukia daugybė nuotykių!

 • Idrė

  Nuostabiojoje Idrėje visus metus Jūsų lauks žavingas kraštovaizdis ir puikios slidinėjimo bei žygių trasos.

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Selenas

  Salenas – slidinėjimo rojus, kurio gražūs kraštovaizdžiai, ežerai ir takai traukia turistus visus metus.

 • Orė

  Orė, garsėjanti puikiomis nuokalnėmis slidinėti, parduotuvėmis, restoranais ir barais, pasižymi tikra didmiesčio atmosfera.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Halandas

  Vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusi gražioji Halė pasižymi turtinga maisto kultūra, pribloškiančiu kraštovaizdžiu ir neįtikėtinais golfo aikštynais!

 • Kalmaras

  Keliaukite laiku šiame gražiame istoriniame mieste.  Pasivaikščiokite po pilį, akmenimis grįstas gatves ir žavų senamiestį. 

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • Skonė

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Varmlandas

  Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, Vermlande rasite viską, ko tik norėsite!

 • Dalslandas

  „Švedijos ežerų provincija“, pasižyminti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir ramybe, puikiai tinka gamtos mylėtojams.

 • Vestervikas

  Geriausias Švedijos vasaros miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, gardaus maisto ir kultūros – privalote apsilankyti šioje ypatingoje vietoje.

 • Aukštasis krantas (High Coast)

  Priartėkite prie gamtos Aukštojoje pakrantėje ir pasimėgaukite kaimišku žavesiu bei vienais iš geriausių užsiėmimų lauke Švedijoje. 

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Švediją

Nuo 63 € /Automobilis+1

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.