Orė

Orė – tai tradicinė kalnuose įsikūrusi gyvenvietė, tačiau dėl esamų slidinėjimo, prekybos vietų, restoranų ir barų čia vyrauja tikra didmiesčio atmosfera.

 

Tai didžiausias kalnų sporto kurortas Švedijoje, kuris garsėja puikiomis kalnų slidinėjimo trasomis. Į Orę verta atvykti ne tik žiemą, čia verta apsilankyti bet kuriuo metų laiku. Joje tvyro neįtikėtina atmosfera, o tarptautinės kelionių agentūros šią vietovę ne kartą pavadino vienu geriausių slidinėjimo kurortų pasaulyje.  

 

Orė – tai penki miesteliai viename kurorte, kurių kiekvienas turi po atskirą slidinėjimo zoną. Miesteliuose iš viso yra 41 keltuvas ir 90 trasų. Diuvede ir Tegefjele, Ore Bi ir Ore Bjornene sau tinkamą trasą gali rasti visų lygių slidininkai.

 

Diuvedas yra antroji pagal dydį slidinėjimo zona, tačiau, nepaisant to, pasižymi ramybe. Slidinėjimo galimybės čia tokios puikios, kad net slidinėjimo instruktoriai ir profesionalai laisvalaikiu atvyksta paslidinėti į šį miestelį! Diuvedas ir Tegefjelas pasižymi lengvu pudriniu sniegu, be to, čia yra tiek daug trasų, kad erdvės bus daugiau, nei kituose miesteliuose. Diuvede įrengtas pirmasis Skandinavijoje šešių sėdimų vietų keltuvas su plastikiniu gaubtu apsisaugoti nuo įvairių oro sąlygų. Iš apačios į viršų dabar pakilsite per maždaug penkias minutes (vietoje 45 minučių)!

 

Orė Bi – tai energijos kupinas miestelis. Jame gausu kalvų, kraštovaizdis pasižymi įvairove, be to, modernūs keltuvai užtikrina geriausią slidinėjimo patirtį visoje Skandinavijoje.

 

Orė Bjornenas yra tobula vieta šeimoms su vaikais. Trasos tinka slidinėti vaikams ir pradedantiesiems, be to, čia rasite daugybe užsiėmimų mažiesiems. 

 

Huso garsėja savo 8 km ilgio neįrengta trasa, kurią galima pasiekti iš Orės – sezono metu sėskite į ratraką, kurį rasite keltuvo viršuje. Į šią vietovę visuomet rekomenduojama vykti su gidu. Galima rinktis neįrengtą Pasaulio čempionato trasą ir garsiąją Humelbranteno mogulo (gūbrinę) trasą.

 

Pasiruošę užsidėti slides ir vykti į Orę?

Orė – tai tradicinė kalnuose įsikūrusi gyvenvietė, tačiau dėl esamų slidinėjimo, prekybos vietų, restoranų ir barų čia vyrauja tikra didmiesčio atmosfera.

 

Tai didžiausias kalnų sporto kurortas Švedijoje, kuris garsėja puikiomis kalnų slidinėjimo trasomis. Į Orę verta atvykti ne tik žiemą, čia verta apsilankyti...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Orę

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Orę

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Selenas

  Salenas – slidinėjimo rojus, kurio gražūs kraštovaizdžiai, ežerai ir takai traukia turistus visus metus.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Halandas

  Vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusi gražioji Halė pasižymi turtinga maisto kultūra, pribloškiančiu kraštovaizdžiu ir neįtikėtinais golfo aikštynais!

 • Kalmaras

  Keliaukite laiku šiame gražiame istoriniame mieste.  Pasivaikščiokite po pilį, akmenimis grįstas gatves ir žavų senamiestį. 

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • „Skåne“

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Varmlandas

  Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, Vermlande rasite viską, ko tik norėsite!

 • Dalslandas

  „Švedijos ežerų provincija“, pasižyminti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir ramybe, puikiai tinka gamtos mylėtojams.

 • Vestervikas

  Geriausias Švedijos vasaros miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, gardaus maisto ir kultūros – privalote apsilankyti šioje ypatingoje vietoje.

 • Aukštasis krantas (High Coast)

  Priartėkite prie gamtos Aukštojoje pakrantėje ir pasimėgaukite kaimišku žavesiu bei vienais iš geriausių užsiėmimų lauke Švedijoje. 

 • Geteborgas

  Geteborge, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo kanalų, žalių bulvarų, kavinių ir puikių parduotuvių, Jūsų laukia daugybė nuotykių!

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Idre FjällIdrė Fjäll

  Nuostabiojoje Idre Fjäll visus metus Jūsų lauks žavingas kraštovaizdis ir puikios slidinėjimo bei žygių trasos.

 • Karlskruna

  Atraskite ne tik turtingą istoriją ir paveldą, bet ir stulbinantį natūralų archipelago grožį. 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.