Idrė Fjäll

Idrė Fjäll – tai Centrinėje Švedijoje, Dalarnos šiaurėje įsikūrusi gyvenvietė. Ji pasižymi vienu didžiausių slidinėjimo kurortų šalyje ir tai yra ištisus metus lankoma vieta.

 

Keliaudami į Idrė Fjäll žiemą galėsite mėgautis slidinėjimu, užšalusiais ežerais ir apsnigtais miškais, o vasarą – važinėtis dviračių takais, žygiuoti pėsčiųjų takais, žaisti golfą bei tyrinėti gamtą. Taip pat nepraleiskite progos pasivažinėti automobiliu Trollvägen keliais! Nepriklausomai nuo sezono, Idrėje taip pat yra puikus restoranų, kavinių ir užeigų pasirinkimas.

 

Idrė Fjäll yra populiarus kalnų ir lygumų slidinėjimo bei sniegomobilių kurortas. Čia rasite 40 įvairaus lygio kalnų slidinėjimo ir 80 km lygumų slidinėjimo trasų, iš kurių 30 yra apšviestos. Visos trasos prasideda nuo slidinėjimo stadiono šalia Vestbakeno – galėsite grožėtis puikiu kraštovaizdžiu palei trasas, vedančias link Burusjono ežero ir Stedieno bei Nipfjeleto kalnų. Idrę juosia ir 2 400 km ilgio sniegomobilių trasos – tai tikrai smagus būdas patyrinėti gražias gamtos vietoves. Elvdaleno zonoje rasite dvi puikias vietoves važinėtis sniegomobiliais: Šiaurės regioną pietuose ir Snöskoter Område Norra Dalarna šiaurėje.


Jei norite laiką praleisti šiltai, būnant tam tikrose patalpose – rinkitės „Idrė Fjäll Activity Center“, kuriame rasite daug smagių veiklų! Centre galėsite žaisti boulingą, vaizdo žaidimus, čia yra sporto salė, vidiniai baseinai, pirtis, vietos žaisti badmintoną, stalo tenisą, krepšinį, tinklinį ir ne tik!

Idrė Fjäll – tai Centrinėje Švedijoje, Dalarnos šiaurėje įsikūrusi gyvenvietė. Ji pasižymi vienu didžiausių slidinėjimo kurortų šalyje ir tai yra ištisus metus lankoma vieta.

 

Keliaudami į Idrė Fjäll žiemą galėsite mėgautis slidinėjimu, užšalusiais ežerais ir apsnigtais miškais, o vasarą – važinėtis...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Idrę

Nuo 80.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Idrę

Nuo 80.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Selenas

  Salenas – slidinėjimo rojus, kurio gražūs kraštovaizdžiai, ežerai ir takai traukia turistus visus metus.

 • Orė

  Orė, garsėjanti puikiomis nuokalnėmis slidinėti, parduotuvėmis, restoranais ir barais, pasižymi tikra didmiesčio atmosfera.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Halandas

  Vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusi gražioji Halė pasižymi turtinga maisto kultūra, pribloškiančiu kraštovaizdžiu ir neįtikėtinais golfo aikštynais!

 • Kalmaras

  Keliaukite laiku šiame gražiame istoriniame mieste.  Pasivaikščiokite po pilį, akmenimis grįstas gatves ir žavų senamiestį. 

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • „Skåne“

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Varmlandas

  Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, Vermlande rasite viską, ko tik norėsite!

 • Dalslandas

  „Švedijos ežerų provincija“, pasižyminti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir ramybe, puikiai tinka gamtos mylėtojams.

 • Vestervikas

  Geriausias Švedijos vasaros miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, gardaus maisto ir kultūros – privalote apsilankyti šioje ypatingoje vietoje.

 • Aukštasis krantas (High Coast)

  Priartėkite prie gamtos Aukštojoje pakrantėje ir pasimėgaukite kaimišku žavesiu bei vienais iš geriausių užsiėmimų lauke Švedijoje. 

 • Geteborgas

  Geteborge, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo kanalų, žalių bulvarų, kavinių ir puikių parduotuvių, Jūsų laukia daugybė nuotykių!

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Karlskruna

  Atraskite ne tik turtingą istoriją ir paveldą, bet ir stulbinantį natūralų archipelago grožį. 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.