Vestervikas

Miestas, kurį verta aplankyti bet kuriuo sezono metu

 

Smolando regione esantis Švedijos miestas Vestervikas užimą vieną iš trijų pakrantės zonų. Jis vadinamas patraukliausiu Švedijos vasaros miestu, kuriame gausu lankytinų vietų, skanių patiekalų ir kultūros. Vesterviką verta aplankyti bet kuriuo metų laiku.

 

Aplankykite Hjorteds mopedų muziejų ir susipažinkite su mopedų istorija. Muziejuje eksponuojama apie 140 XXa. amžiaus transporto priemonių, ypatingas dėmesys skiriamas jų raidai šeštajame, septintajame ir aštuntajame dešimtmečiuose. Baigę kelionę laiku, užsukite į kasmetinį BANK renginį ir susipažinkite pasaulinio lygio menu! Gatvės meno festivalis. Visi festivalyje pateikiami menų kūrinai užima daugiau nei 3 500 m sienų ploto. Festivalyje dalyvauja geriausi pasaulio gatvės menininkai.

 

Vestervike galėsite lankytis ypatingose nepriklausomose ir specialiosiose parduotuvėse. Mėgstantiems derėtis bei daiktus su istorija, siūlome apsilankyti turgavietėse, kuriuose galėsite įsigyti įdomių naudotų daiktų.

 

Vestervike kupina skanių patiekalų. Maistas tiekiamas išskirtinos kokybės tiek įprastose kavinėse, tiek puikiuose šeimos restoranuose. Vakarieniaukite stilingai Gränsö Castle moderniame klasikiniame restorane, ir mėgaukitės gardžiu vietiniu maistu prabangioje aplinkoje. Smuggleren – tai jaukus restoranas su devyniais stalais, prie kurių gali tilpti 36 svečiai. Jei norite patirti išskirtinių įspūdžių, išbandykite vakaro penkių patiekalų meniu, į kurį įtraukiami vietiniai patiekalai ir vynas. Išeidami jausitės sočiai pavalgę.

 

Sugrįžkite atgal į gamtą , eikite pažvejoti, plaukite baidarėmis, žygiuokite – susipažinkite su šiuo pasakišku kraštovaizdžiu patys. Yra įrengti įvairių tipų žygių takai, kurie pritaikyti pradedantiesiems ir patyrusiems žygeiviams.

 

Golfo mėgėjams Vestervike taip pat bus ką veikti. Jame įrengti trys fantastiški aikštynai, kurie skiriasi dydžiu ir charakteristikomis.  Pajuskite jūros gaivą apsilankydami „Västerviks Golfklubb“. Klubas pasižymi 18 duobučių aikštynu. Galėsite žaisti parke, miške ir paplūdimyje. Iššūkį sau meskite 9 duobučių miško aikštyne „Lysingsbadets Golfklubb“. „Loftahammars Golfklubb“ – tai 9 duobučių aikštynas, esantis kalvotose miško ir parko vietovėse. Nesijaudinkite, jeigu nepasiėmėte su savimi golfo lazdų. Visuose trijuose aikštynuose yra įrengtos golfo parduotuvės.

 

Švedijoje labai populiarus padelio tenisas. Vestervike specialiai yra įrengtos trys uždarų patalpų salės ir kelios lauko aikštelės. Pasiimkite raketę ir užsiimkite viena sparčiausiai populiarėjančių sporto šakų. O gal norėtumėte pažaisti golfo lėkščiasvydį? Taip, pavadinimą tikrai perskaitėte teisingai, tai golfo partija, tik su lėkštėmis. „Alviken“ disko-golfo aikštyną sudaro 18 duobučių golfo lėkščiasvydžio aikštynas, kuriame smagiai gali leisti laiką visi!

 

Keliaukite traukiniu į praeitį – važiuokite siauruoju geležinkeliu tarp Hultsvredo ir Vesterviko. Važiuokite visą kelią arba kelionės metu sustokite vienoje iš 20 stočių. Užsisakykite kelionę laivu ir atraskite Haselę, kuri yra didžiausia ir labiausiai apgyvendinta Vesterviko archipelago sala. Šioje saloje gausu veiksmo ir nuotykių įvairaus amžiaus žmonėms, galite rinktis vaikams pritaikytus paplūdimius arba tyrinėti įspūdingąjį kraštovaizdį. Išbandykite „Oddis Lekland“ pramogas, žaiskite žaidimų aikštelėje arba meskite iššūkį draugams žaidime „LaserGame“.

 

Vestervike kiekvienas ras kažką sau, nesvarbu, ar tai būtų miesto ekskursijos, ar kelionė po salą, ar žaidimas viename iš kelių puikių golfo aikštynų.

Miestas, kurį verta aplankyti bet kuriuo sezono metu

 

Smolando regione esantis Švedijos miestas Vestervikas užimą vieną iš trijų pakrantės zonų. Jis vadinamas patraukliausiu Švedijos vasaros miestu, kuriame gausu lankytinų vietų, skanių patiekalų ir kultūros. Vesterviką verta aplankyti bet kuriuo metų...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vesterviką

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Best Western Plus Vasterviks Stadshotell

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hamnhotellet

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Slottsholmen hotell och restaurang

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vesterviką

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Selenas

  Salenas – slidinėjimo rojus, kurio gražūs kraštovaizdžiai, ežerai ir takai traukia turistus visus metus.

 • Orė

  Orė, garsėjanti puikiomis nuokalnėmis slidinėti, parduotuvėmis, restoranais ir barais, pasižymi tikra didmiesčio atmosfera.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Halandas

  Vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusi gražioji Halė pasižymi turtinga maisto kultūra, pribloškiančiu kraštovaizdžiu ir neįtikėtinais golfo aikštynais!

 • Kalmaras

  Keliaukite laiku šiame gražiame istoriniame mieste.  Pasivaikščiokite po pilį, akmenimis grįstas gatves ir žavų senamiestį. 

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • „Skåne“

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Varmlandas

  Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, Vermlande rasite viską, ko tik norėsite!

 • Dalslandas

  „Švedijos ežerų provincija“, pasižyminti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir ramybe, puikiai tinka gamtos mylėtojams.

 • Aukštasis krantas (High Coast)

  Priartėkite prie gamtos Aukštojoje pakrantėje ir pasimėgaukite kaimišku žavesiu bei vienais iš geriausių užsiėmimų lauke Švedijoje. 

 • Geteborgas

  Geteborge, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo kanalų, žalių bulvarų, kavinių ir puikių parduotuvių, Jūsų laukia daugybė nuotykių!

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Idre FjällIdrė Fjäll

  Nuostabiojoje Idre Fjäll visus metus Jūsų lauks žavingas kraštovaizdis ir puikios slidinėjimo bei žygių trasos.

 • Karlskruna

  Atraskite ne tik turtingą istoriją ir paveldą, bet ir stulbinantį natūralų archipelago grožį. 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.