Mūsų kelionė tvarumo link

„Stena Line“ siekis tvarumo srityje yra sumažinti savo ekologinį pėdsaką.

 

Mūsų vizija yra „Sujungti Europą tvariai ateičiai“. Įsivaizduojame tokią ateitį, kurioje krovinių gabenimo pramonė neišmeta jokių teršalų ir nekenkia orui bei vandenynams, kuriais keliaujame. Tvarioje ateityje mūsų pramonė pasižymi lygybe ir įvairove. Čia nėra priekabiavimo ir kiekvienas turi vienodas galimybes siekti savo tikslų. Kasdien sunkiai dirbame šios ateities labui, tačiau mums dar liko nueiti ilgą kelią. Juk ne veltui tas kelias tvarumo link vadinamas kelione.

 

 

Mūsų tikslinės sritys
Mūsų įsipareigojimas tvarumui remiasi penkiais JT darnaus vystymosi tikslais. Kiekviena tikslinė sritis turi aiškiai apibrėžtą ambicingą tikslą.  Lyčių lygybės bei Įperkamos ir švarios energijos srityse siekiame būti pokyčių, vedančių į tvaresnę ateitį, lyderiais mūsų veiklos srityje.

Įperkama ir švari energija

Kaip ir likusi visuomenės dalis, krovinių gabenimo pramonė turi rasti būdą pereiti prie švarios energijos ir neiškastinio kuro. „Stena Line“ priėmė šį iššūkį ir skiria daug dėmesio švarios energijos technologijas ir energijos efektyvumą skatinantiems projektams, kurie padės sumažinti išmetamų teršalų kiekį tiek jūroje, tiek sausumoje. 

 

Sužinokite daugiau

Lyčių lygybė

Jūrų pramonė visad buvo gan konservatyvi ir dominuojama vyrų, tačiau mes norime tai pakeisti. „Stena Line“ priima visus – nesvarbu, ar norite dirbti su mumis, keliauti su mumis ar tapti vienu iš mūsų verslo partnerių. Mes tikime, kad įvairovė ir lygios galimybės visiems skatina kūrybiškumą ir produktyvumą.

 

Sužinokite daugiau 

Gera sveikata ir gerovė

Mes esame rūpestinga keltų bendrovė, kuriai saugumas yra svarbiausioje vietoje. Mums rūpi mūsų keleivių ir darbuotojų sveikata ir gerovė. Saugi ir maloni darbo aplinka, kurioje rūpinamės vienas kitu, yra svarbi ne tik mūsų darbuotojams, bet ir siekiant suteikti puikų aptarnavimą klientams.

 

Sužinokite daugiau

 

Atsakingas vartojimas ir gamyba

„Stena Line“ nori leisti savo klientams rinktis tvarius sprendimus, nes mes visi esame bendrai atsakingi už mūsų išteklius. Mes mažiname savo materialinį pėdsaką atsakingai pirkdami, taupydami vandenį ir daugiau rūšiuodami.

 

Sužinokite daugiau

Povandeninis pasaulis

Mūsų vandenynai susiduria su daugybe sunkumų, tokių kaip rūgštėjimas, plastiko atliekų ir kenksmingų cheminių medžiagų kaupimasis. Vandenynai yra pirminis mūsų kaip keltų bendrovės išteklius. Todėl mums svarbu rūpintis jūrine aplinka ir siekiame, kad mūsų veikla kaip galima mažiau pakenktų jūros augalijai ir gyvūnijai.

 

Sužinokite daugiau