Keltas į Nineshamną (Nynäshamn) ir Ventspilį

Keliaukite patogiai keltais „Stena Baltica“ ir „Stena Scandica“, plaukiančiais į Nineshamną (Švediją) ir Ventspilį (Latviją). Kasdien išplaukia iki 4 reisų, todėl galėsite mėgautis puikiais kelionės įspūdžiais. Kelte rasite daug patogių sėdimų vietų, didelį maisto ir gėrimų pasirinkimą mūsų restoranuose ir puikių nuolaidų kelto parduotuvėje. Jei oras tinkamas, būtinai apsilankykite atvirame denyje ir pasigrožėkite nuostabiais jūros vaizdais. Jei norite dar didesnio komforto ir privatumo, kodėl gi neįsigijus kajutės su atskiru vonios kambariu, kad galėtumėte atvykti pailsėję ir pasiruošę tolimesnei kelionei?  Jei keliaujate su augintiniu, siūlome gyvūnams pritaikytas kajutes!

 

Keliaukite iš Ventspilio į Nineshamną automobiliu

Keliaudami keltu iš Ventspilio į Nineshamną, būsite tik už 60 km į pietus nuo Švedijos sostinės Stokholmo.  Södertörn pusiasalyje yra įsikūręs Nineshamnas. Jis pasižymi vaizdingu kraštovaizdžiu ir išsiskiria savo triukšmingu uostu – tai populiari vietos gyventojų ir turistų lankoma vieta.

 

Keliaukite po Nineshamną ir rytinę Švedijos pakrantę

Nineshamnas yra tikras žygeivių rojus, išraižytas takais ir kupinas vietų, kuriose galima įsiamžinti ir įkelti į „Instagram“. Miestelis apsuptas daugybės salų, kurios laukia, kol bus aplankytos baidarėmis – mėgstama vietos gyventojų pramoga. Nuostabusis Stokholmas yra maždaug už valandos kelio, tačiau gamtos mylėtojus pakeliui gali patraukti Tyrestos nacionalinio parko ramybė.

 

Nineshamnas–Ventspilis – pasiruoškite atrasti

Suruoškite automobilį ir keltu iš Nineshamno persikelkite į Ventspilį, šeštą pagal dydį Latvijos miestą – tai jauki, šeimoms palanki lankytina vietovė, kuri taps puikia pirmąja jūsų stotele.  Ventspilis – gėlių ir fontanų sostinė . Jis taip pat turi puikų mėlynosios vėliavos paplūdimį, kuriuo gali mėgautis visi.

 

Atraskite Ventspilį ir Latvijos gamtą

Šis nedidelis uostamiestis yra ideali vieta ilgiems pasivaikščiojimams. Jame galėsite mėgautis nepaliesta Ventspilio gamta. Senamiestyje verta apsilankyti dėl muziejaus, įsikūrusio XIII a. pilyje! Nuotykių ieškotojai pamils Latviją dėl jos gamtos – tūkstančiai upių, didžiuliai miško plotai ir daugybė nacionalinių parkų, kuriuos pamatyti tiesiog būtina. Žinoma, privalu aplankyti ir šiuolaikinio miesto dvelksmu alsuojantį Rygos senamiestį – iki jo vos 2 valandos 30 minučių automobiliu. 

Keliaukite patogiai keltais „Stena Baltica“ ir „Stena Scandica“, plaukiančiais į Nineshamną (Švediją) ir Ventspilį (Latviją). Kasdien išplaukia iki 4 reisų, todėl galėsite mėgautis puikiais kelionės įspūdžiais. Kelte rasite daug patogių sėdimų vietų, didelį maisto ir gėrimų pasirinkimą mūsų restoranuose ir...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Plaukite „Stena Baltica“ ir „Stena Scandica“ keltais

Nineshamnas ir Ventspilis

Nuo 54.5€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • Stena Baltica at sea
    „Stena Baltica“
  • Stena Scandica ferry at sea
    „Stena Scandica“

Uostai

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Latvia

Mūsų keltai išplaukia iš naujojo Norviko terminalo, esančio 4 km (10 min kelio automobiliu) nuo Nineshamno centro. Iš geležinkelio-autobusų stoties į naująjį terminalą veža kelios taksi bendrovės.

Skaityti daugiau apie keltą „Nineshamno uostas“

Ventspilio oro uostas yra senojoje miesto dalyje, šalia Ventos upės, nuo miesto centro nutolęs daugiau nei kilometrą. Į šį uostą lengva nuvažiuoti automobiliu, važiuojant greitkeliu E22, o tarpmiestiniai autobusai atvyksta į Ventspilio autobusų stotį, iš kurios į oro uostą pėsčiomis nueisite vos per 7 minutes.

Skaityti daugiau apie keltą „Ventspilio uostas“

Plaukite „Stena Baltica“ ir „Stena Scandica“ keltais

Nineshamnas ir Ventspilis

Nuo 54.5€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.