Selenas

Švedijos vakaruose įsikūrusiame Salene yra įrengtas slidininkų rojus su daugiau nei 100 atskirų trasų.

 

Tai pagrindinis kurortas šalia kitų keturių: „Lindvallen“, „Högfjället“, „Tandådalen“ ir „Hundfjället“. Kiekviena vietoje yra puikiai pritaikyta pradedantiesiems ir vidutinio lygio slidininkams, yra įrengta pora vertikalių ir stačių šlaitų.

Lindvalenas yra pagrindinis kurortas, kuriame galės slidinėti pradedantieji slidininkai ir snieglentininkai. Mažesnį Hiogfjeleto kurortą (seniausias kaimelis šioje vietovėje) galima pasiekti atsikėlus iš Lindvaleno, be to, jis geriausiai tinka pradedantiesiems (daugelis trasų yra žalios ir mėlynos spalvos). Daugelis trasų šalia bazės yra skirtos vaikams, čia rasite ir „Knattesvängen“ nuotykių zoną, pažymėtą įvairiais personažais, tarp kurių galima slidinėti.

 

Tandodaleno ir Hundfjeleto kaimelius sujungia slidininkų keltuvas, čia rasite daugybę parduotuvių, barų ir restoranų, kuriais galėsite mėgautis. Tandadoleną pamėgs patyrę slidininkai ir snieglentininkai, mat jame yra daugelis Seleno juodųjų trasų, be to, čia yra ir didžiausias Seleno sniego parkas. Hundfjeletą mėgsta ir šeimos su mažais vaikais – „Trollbäckstorget“ vaikų zona turi ilgą konvejerio diržą, paprastus apvalius keltuvus ir nesunkias trasas!

 

Selene galima leisti ir žiemos, ir vasaros atostogas. Mėgaukitės daugybe nuostabių pažintinių takų pėstiesiems ir dviratininkams, žvejokite Vesterdalo upėje arba leiskitės į žygį baidarėmis mėgaudamiesi nuostabiu kraštovaizdžiu.

 

Nuo jaukių žiemos vakarų prie židinio iki vasaros saulėlydžių prie laužo gamtoje – Selenas yra kurortas, tinkantis atostogauti ištisus metus. Tad ko dar laukiate?

Švedijos vakaruose įsikūrusiame Salene yra įrengtas slidininkų rojus su daugiau nei 100 atskirų trasų.

 

Tai pagrindinis kurortas šalia kitų keturių: „Lindvallen“, „Högfjället“, „Tandådalen“ ir „Hundfjället“. Kiekviena vietoje yra puikiai pritaikyta pradedantiesiems ir vidutinio lygio slidininkams, yra įrengta pora vertikalių...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Saleną

Nuo 80.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Saleną

Nuo 80.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Orė

  Orė, garsėjanti puikiomis nuokalnėmis slidinėti, parduotuvėmis, restoranais ir barais, pasižymi tikra didmiesčio atmosfera.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Halandas

  Vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusi gražioji Halė pasižymi turtinga maisto kultūra, pribloškiančiu kraštovaizdžiu ir neįtikėtinais golfo aikštynais!

 • Kalmaras

  Keliaukite laiku šiame gražiame istoriniame mieste.  Pasivaikščiokite po pilį, akmenimis grįstas gatves ir žavų senamiestį. 

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • „Skåne“

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Varmlandas

  Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, Vermlande rasite viską, ko tik norėsite!

 • Dalslandas

  „Švedijos ežerų provincija“, pasižyminti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir ramybe, puikiai tinka gamtos mylėtojams.

 • Vestervikas

  Geriausias Švedijos vasaros miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, gardaus maisto ir kultūros – privalote apsilankyti šioje ypatingoje vietoje.

 • Aukštasis krantas (High Coast)

  Priartėkite prie gamtos Aukštojoje pakrantėje ir pasimėgaukite kaimišku žavesiu bei vienais iš geriausių užsiėmimų lauke Švedijoje. 

 • Geteborgas

  Geteborge, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo kanalų, žalių bulvarų, kavinių ir puikių parduotuvių, Jūsų laukia daugybė nuotykių!

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Idre FjällIdrė Fjäll

  Nuostabiojoje Idre Fjäll visus metus Jūsų lauks žavingas kraštovaizdis ir puikios slidinėjimo bei žygių trasos.

 • Karlskruna

  Atraskite ne tik turtingą istoriją ir paveldą, bet ir stulbinantį natūralų archipelago grožį. 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.