Dalslandas

Išvyskite nuostabius gamtos vaizdus

 

Svajojate apie lėtesnį gyvenimo tempą, ramų pasisėdėjimą ir grožėjimąsi vaizdais? Tuomet kelionė į Dalslandą yra kaip tik jums. Ši Švedijos pietuose įsikūrusi provincija yra apaugusi tankiais miškais ir kupina ežerų. Vietovė dar kitaip yra vadinama – „Švedijos ežerų provincija“.

 

Čia tobulos sąlygos gamtos mėgėjams arba tiems, kurie tiesiog nori pabėgti nuo gyvenimo šurmulio. Nuvykite į Dalslandą ir susipažinkite su šia ramybės oaze, kurioje gausu pasivaikščiojimo takų ir ežerų. Patyrinėkite Trestiklano nacionalinį parką ir keliaukite po laukinę gamtą, ežerus bei mėgaukitės šio netoli Norvegijos sienos esančio regiono ramybe.

 

Kad ir kokius pasivaikščiojimus mėgtumėte – ar tai būtų ilgi miško takai, ar šiek tiek sunkesni maršrutai kalvotomis vietovėmis – būtinai turite išbandyti Dalslando piligrimų kelią. Tai labai įvairus pėsčiųjų takas, vedantis per visą Dalslando provinciją. Jis yra daugiau kaip 100 km ilgio, tad pamatysite ir dirbamos žemės laukus pietuose, ir laukinius miškus, ir šiaurėje įsikūrusius kalnus.

 

Be to, kodėl neįsėdus į baidarę ir nepatyrinėjus Dalslando vandens keliais? Plaukite per Dano – Dalslando Nordmarkeną – Dalslando ežerų sistemą ir vieną populiariausių pasiplaukiojimo baidarėmis vietų Europoje. Slyskite 100 metrų gylio ežeru arba irkluokite žemyn Dalslando kanalu – ištroškę galėsite net atsigerti tyro jo vandens! Tad prisėskite ir pasimėgaukite miškų vaizdais ir vandens bei laukinių gyvūnų garsų harmonija. Be to, čia yra šimtai poilsiaviečių, tad tikrai nepritrūksite vietos, kur galėtumėte ramiai paguldyti pailsusią galvą!

 

Kasmet tūkstančiai lankytojų keliauja prie Dalslando kanalo, kad pamatytų Håverudo akveduką – tai yra nuostabi kelių, geležinkelių ir vandens kelių sankryža. Håverudo akvedukas yra unikalus, nes, skirtingai nei kiti pasaulio akvedukai, šis pastatytas iš kniedytų plieno lakštų, o per akveduką yra nutiesti geležinkelio ir automobilių tiltai. 

 

Jei pageidaujate pailsėti nuo stovyklaviečių, apsistokite išvaizdžiame dvare „Baldersnäs Herrgård“. Galite pernakvoti pagrindiniame dvaro pastate, viename iš jo fligelių, priestate arba atokiau – viename iš neseniai pastatytų kotedžų, kur rytais Jus žadins pro atvirus langus srūvantys gamtos garsai. Mėgaukitės pasivaikščiojimais žaviame parke, atsipalaiduokite SPA, pasinerkite į šiltą sūkurinę vonią arba malkomis kūrenamą kubilą ir grožėkitės pievų vaizdais. Praalkę po veiklos kupinos dienos, viešbučio restorane pasimėgaukite gardžiais patiekalais iš tvariai užaugintų autentiškų švediškų produktų. 

 

Dalslandas gali pasiūlyti ne tik kvapą gniaužiančią gamtą – jame gausu ir muziejų, pvz., šiaudų muziejus „Halmens Hus“ ir Dalslando šiuolaikinio meno muziejus „Kontsmuseum“. 

 

Ką būtinai turite padaryti lankydamiesi Dalslande, tai nukeliauti į Briedžių sodybą. Susitikimas su miško karaliais tituluojamais žvėrimis Dalslande nė vieno nepaliks abejingo – vaikštinėdami palei Briedžių sodybą galėsite susitikti su šiais nuostabiais gyvūnais akis į akį ir stebėti juos natūralioje aplinkoje. 

 

„Stena Line“ darbuotojai mėgsta sakyti „lagom“ – švedų kalba tai reiškia „tobula“. Nukeliavus į Dalslandą, ten tobula bus viskas. Tyrinėtojams, nuotykių ieškotojams ar tiesiog norintiems pasimėgauti lėtesniu gyvenimo tempu ir pabūti ramybės bei grožio apsuptyje, nukeliauti į Dalslando provinciją tiesiog būtina! 

Išvyskite nuostabius gamtos vaizdus

 

Svajojate apie lėtesnį gyvenimo tempą, ramų pasisėdėjimą ir grožėjimąsi vaizdais? Tuomet kelionė į Dalslandą yra kaip tik jums. Ši Švedijos pietuose įsikūrusi provincija yra apaugusi tankiais miškais ir kupina ežerų. Vietovė dar kitaip yra vadinama...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Dalslandą

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Dalslandą

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Selenas

  Salenas – slidinėjimo rojus, kurio gražūs kraštovaizdžiai, ežerai ir takai traukia turistus visus metus.

 • Orė

  Orė, garsėjanti puikiomis nuokalnėmis slidinėti, parduotuvėmis, restoranais ir barais, pasižymi tikra didmiesčio atmosfera.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Halandas

  Vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusi gražioji Halė pasižymi turtinga maisto kultūra, pribloškiančiu kraštovaizdžiu ir neįtikėtinais golfo aikštynais!

 • Kalmaras

  Keliaukite laiku šiame gražiame istoriniame mieste.  Pasivaikščiokite po pilį, akmenimis grįstas gatves ir žavų senamiestį. 

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • „Skåne“

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Varmlandas

  Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, Vermlande rasite viską, ko tik norėsite!

 • Vestervikas

  Geriausias Švedijos vasaros miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, gardaus maisto ir kultūros – privalote apsilankyti šioje ypatingoje vietoje.

 • Aukštasis krantas (High Coast)

  Priartėkite prie gamtos Aukštojoje pakrantėje ir pasimėgaukite kaimišku žavesiu bei vienais iš geriausių užsiėmimų lauke Švedijoje. 

 • Geteborgas

  Geteborge, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo kanalų, žalių bulvarų, kavinių ir puikių parduotuvių, Jūsų laukia daugybė nuotykių!

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Idre FjällIdrė Fjäll

  Nuostabiojoje Idre Fjäll visus metus Jūsų lauks žavingas kraštovaizdis ir puikios slidinėjimo bei žygių trasos.

 • Karlskruna

  Atraskite ne tik turtingą istoriją ir paveldą, bet ir stulbinantį natūralų archipelago grožį. 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.