Halandas

Halandas – tai idiliška vieta vakarinėje Švedijos pakrantėje, įsikūrusi tarp Geteborgo ir Helsingborgo, pasižyminti įvairiapusiška maisto kultūra bei nuostabiu kraštovaizdžiu. Ši provincija yra populiari tarp dviratininkų, banglentininkų. Taip pat reiktų atsižvelgti ir į tai, kad ji dar yra vadinama „Švedijos golfo sostine“, tai reiškia, jog Halandą mėgsta ir golfo žaidėjai! 

 

Nuostabus gamtovaizdis su vešliais miškais, smėlėtais paplūdimiais ir kriokliais – keliaudami Halande tikrai turėsite daug įsimintinų akimirkų. Jeigu mėgstate veiklą gamtoje, tikrai nenusivilsite atvykę į Halandą.

 

Halmstadas yra didžiausias Halando miestas ir puiki vieta likusiam regionui tyrinėti. Jame esantys dviračių takai patiks tiems, kurie nori pakeliauti po gražias kaimo vietoves. Halmstadas – tai Švedijos pirmojo nacionalinio dviračių tako Kategatledeno pradžios taškas. Šiam dviračių takui Dviračių sporto ir pėsčiųjų žygių mugėje suteiktas Europos metų dviračių maršruto apdovanojimas. Unikalus dviračių maršrutas tęsiasi 390 km, aplankydamas nuostabius žvejų kaimelius, stulbinančius laukus ir kvapą gniaužiantį Halando bei kitų vietovių kraštovaizdį. Princo Bertilo takas – tai lengvai įveikiamas 18 km ilgio pažintinis takas, kupinas pajūrio ir žaliuojančių miškų vaizdų. Nepraleiskite progos aplankyti Halmstado pilies, ties kuria ir prasideda šis takas. Be to, verta aplankyti ir Danska Fall – nuostabų krioklį nepaliestame gamtos draustinyje, kuriame galėsite pasivaikščioti po vaizdingą bukų mišką. Šalia Halmstado yra ir Haverdalso gamtos draustinis – dar vienas bukų miškas su daugybe pažintinių takų, kuriuos galima tyrinėti. Čia rasite ir Lingos smėlio kopą, dar vadinamą Stora Sandkullen – neįtikėtiną 36 metrų virš jūros lygio aukščio kopą, kuri, ko gero, yra aukščiausia visoje Skandinavijoje. Jūros ir miškų vaizdai čia tiesiog gniaužia kvapą.

 

Halmstadas garsėja savo nuostabiais paplūdimiais, kurių populiariausi – Tylösand ir Östra stranden. Miestas pasižymi puikiu naktiniu gyvenimu, jame yra daug barų ir restoranų, kuriuos galėsite aplankyti. Vaikščiodami pėsčiųjų takais palei Nisano upę nepamirškite pasigėrėti ir Pablo Pikaso 15 metrų aukščio skulptūra „Moters galva“, be to, užmeskite akį ir į Karlo Milio skulptūrą „Europa ir jautis“. Jeigu mėgstate lauko turgus, nuvykite į Stora torg, kurioje galėsite nusipirkti šviežių vaisių, daržovių, gėlių, kitų augalų ir ne tik.

 

Keliaudami į Halandą ir Halmstadą galite būti tikri, kad norėsite sugrįžti vėl ir vėl.

Halandas – tai idiliška vieta vakarinėje Švedijos pakrantėje, įsikūrusi tarp Geteborgo ir Helsingborgo, pasižyminti įvairiapusiška maisto kultūra bei nuostabiu kraštovaizdžiu. Ši provincija yra populiari tarp dviratininkų, banglentininkų. Taip pat reiktų atsižvelgti ir į tai, kad ji dar yra vadinama „Švedijos...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Halandą

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Halandą

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Selenas

  Salenas – slidinėjimo rojus, kurio gražūs kraštovaizdžiai, ežerai ir takai traukia turistus visus metus.

 • Orė

  Orė, garsėjanti puikiomis nuokalnėmis slidinėti, parduotuvėmis, restoranais ir barais, pasižymi tikra didmiesčio atmosfera.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Kalmaras

  Keliaukite laiku šiame gražiame istoriniame mieste.  Pasivaikščiokite po pilį, akmenimis grįstas gatves ir žavų senamiestį. 

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • „Skåne“

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Varmlandas

  Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, Vermlande rasite viską, ko tik norėsite!

 • Dalslandas

  „Švedijos ežerų provincija“, pasižyminti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir ramybe, puikiai tinka gamtos mylėtojams.

 • Vestervikas

  Geriausias Švedijos vasaros miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, gardaus maisto ir kultūros – privalote apsilankyti šioje ypatingoje vietoje.

 • Aukštasis krantas (High Coast)

  Priartėkite prie gamtos Aukštojoje pakrantėje ir pasimėgaukite kaimišku žavesiu bei vienais iš geriausių užsiėmimų lauke Švedijoje. 

 • Geteborgas

  Geteborge, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo kanalų, žalių bulvarų, kavinių ir puikių parduotuvių, Jūsų laukia daugybė nuotykių!

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Idre FjällIdrė Fjäll

  Nuostabiojoje Idre Fjäll visus metus Jūsų lauks žavingas kraštovaizdis ir puikios slidinėjimo bei žygių trasos.

 • Karlskruna

  Atraskite ne tik turtingą istoriją ir paveldą, bet ir stulbinantį natūralų archipelago grožį. 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.