Aukštasis krantas (High Coast)

Kvapą gniaužianti kelionė!

 

Kiekviename posūkyje atsiveria jaudinantys vaizdai, Höga Kusten – tai Švedijos aukštutinė pakrantė. Nesvarbu, ar ieškote adrenalino kupinos kelionės, ar ramesnio žygio, čia rasite visko, ko norėsite, ir daugiau.

 

Lankydamiesi Švedijos aukštutinėje pakrantėje įsitraukite į gamtą ir patirkite autentiškus, nepakartojamus įspūdžius. Jus sups įvairūs vaizdai ir galimybės. Išbandykite savo jėgas viename iš daugelio pėsčiųjų ir dviračių takų. Jei mėgstate laipioti, apsilankykite Skuleberget „Via Ferrata“ trasoje arba patikrinkite savo jėgas Ringkallen trasoje – tai viena įspūdingiausių Švedijos laipiojimo vietovių, pasižyminti lengvais ir sudėtingais maršrutais. Užkopę į Örsjöberget ar Örsjöklippan, patirkite ne tik puikią laipiojimo patirtį, bet ir pasimėgaukite nuostaba panorama.

 

Keliaukite po Skuleskogens nacionalinį parką ir tyrinėkite įvairų kraštovaizdį – grožėkitės miškingais, nepakartojamų slėniais ir uolomis, tuomet pamatykite pasaulį nuo didingų kalnų viršūnių.

 

Aukštutinė pakrantė yra paveldo ir kultūros bei populiari kūrybingų menininkų įkvėpimo vieta. Ypač pamėgta vieta yra Nordingra . Čia gyvenantys menininkai visam laikui arba laikinai atveria savo studijas lankytojams. Keliaudami turistiniu maršrutu nuo Hornöberget iki Ullånger, matysite didžiulį meno kūrinių pasirinkimą. Užsukite į Mannaminne nuolatinę vietinių menininkų darbų parodą. Jei norite sužinoti apie tamsesnius istorinius įvykius, apsilankykite Raganų muziejuje ir susipažinkite su šiuo įdomiu laikotarpiu. Muziejaus pastate taip pat veikia lėlių muziejus, jame eksponuojamos lėlės iš įvairių Raja teatro spektaklių, kuriuos du dešimtmečius stebėjo daugelis žmonių.

 

Aukštutinė pakrantė yra stačiausia Baltijos jūros pakrantės dalis, o jos archipelagas – neįtikėtinas reginys. Kodėl gi jo nepatyrinėti laivu? Plaukite į Ulvön salas – tai labiau pamėgtos turistinės vietos aukštutinės pakrantės archipelage. Kadaise šioje vietoje buvo įsikūrusi didžiausia Šiaurės Švedijos žvejų bendruomenė, joje gausu neįtikėtino kultūrinio paveldo. Gražiausios Švedijos gyvenvietės titulas yra suteiktas tarp kalnų ir kalvų įsikūrusiai Trysunda gyvenvietei. Apžiūrėkite 1600 m. koplyčią, žvejybos muziejų ir pasivaikščiokite takeliais, vedančiais prie gražių maudymosi įlankų.

 

Vienas populiariausių muziejų šioje vietovėje yra Mannaminne, kurį įkūrė švedų skulptorius Anders Åberg ir jo žmona Barbro. Keliaukite po muziejų ir apžiūrėkite įvairias ekspozicijas, susijusias su žemės ūkiu arba tramvajais. Atraskite aukštutinės pakrantės istoriją apsilankę Naturum Hoga Kusten ir sužinokite, kodėl ši vieta yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

 

Aukštutinėje pakrantėje netrūksta skanių patiekalų, kurių unikalus skonis kuriamas naudojant vietinius produktus. Jei jaučiatės drąsūs, kodėl neparagavus išskirtinio patiekalo vadinamo surströmming (fermentuotos silkės)? Jums ji labai patiks arba jos nekęsite!

 

Apsilankykite aukštutinės pakrantės alkoholio gamykloje, dalyvaukite ekskursijoje ir sužinokite, kaip gaminamas viskis. Tuomet apsilankykite restorane ir viskio bare, kuriame yra terasa su vaizdu į nuostabią Ångermanälven upę.

 

Jei norite tvariau tyrinėti aukštutinę pakrantę, sėskite į pasaulio paveldo autobusą. Tai patogus būdas keliauti – autobusas kelis kartus per dieną kursuoja tarp FriluftsByn, Skuleberget papėdėje esančio lankytojų centro Naturum, Veåsand (Skuleberget Havscamping) ir Skuleskogen nacionalinio parko pietinio bei vakarinio įvažiavimo. Automobilių stovėjimo aikštelėje automobilį galite palikti nemokamai.

 

Apsilankykite aukštutinėje pakrantėje ir mėgaukitės nepakartojamais įspūdžiais!

Kvapą gniaužianti kelionė!

 

Kiekviename posūkyje atsiveria jaudinantys vaizdai, Höga Kusten – tai Švedijos aukštutinė pakrantė. Nesvarbu, ar ieškote adrenalino kupinos kelionės, ar ramesnio žygio, čia rasite visko, ko norėsite, ir daugiau.

 

Lankydamiesi Švedijos aukštutinėje pakrantėje įsitraukite į gamtą...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į aukštutinę pakrantę

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į aukštutinę pakrantę

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Selenas

  Salenas – slidinėjimo rojus, kurio gražūs kraštovaizdžiai, ežerai ir takai traukia turistus visus metus.

 • Orė

  Orė, garsėjanti puikiomis nuokalnėmis slidinėti, parduotuvėmis, restoranais ir barais, pasižymi tikra didmiesčio atmosfera.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Halandas

  Vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusi gražioji Halė pasižymi turtinga maisto kultūra, pribloškiančiu kraštovaizdžiu ir neįtikėtinais golfo aikštynais!

 • Kalmaras

  Keliaukite laiku šiame gražiame istoriniame mieste.  Pasivaikščiokite po pilį, akmenimis grįstas gatves ir žavų senamiestį. 

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • „Skåne“

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Varmlandas

  Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, Vermlande rasite viską, ko tik norėsite!

 • Dalslandas

  „Švedijos ežerų provincija“, pasižyminti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir ramybe, puikiai tinka gamtos mylėtojams.

 • Vestervikas

  Geriausias Švedijos vasaros miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, gardaus maisto ir kultūros – privalote apsilankyti šioje ypatingoje vietoje.

 • Geteborgas

  Geteborge, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo kanalų, žalių bulvarų, kavinių ir puikių parduotuvių, Jūsų laukia daugybė nuotykių!

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Idre FjällIdrė Fjäll

  Nuostabiojoje Idre Fjäll visus metus Jūsų lauks žavingas kraštovaizdis ir puikios slidinėjimo bei žygių trasos.

 • Karlskruna

  Atraskite ne tik turtingą istoriją ir paveldą, bet ir stulbinantį natūralų archipelago grožį. 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.