Karlskruna

Vienas miestas. 1 650 salų, įlankų ir šcherų.

 

Karlskruna iš 1 650 archipelagą sudarančių salų yra įsikūrusi 33-ose. Tai iš tiesų unikalus miestas ne tik dėl savo išvaizdos. Būdami mieste galėsite įsitraukti į jo turtingą istoriją, žavėtis didinga architektūra ir mėgautis išskirtiniais vaizdiniais elementais, kurie būdingi tik Švedijai. Tai puiki vieta atsipalaiduoti...

 

Karlskruna, kurią 1680 m. įkūrė Karolis XI-asis jame atidaręs karinio laivyno bazę, visą laiką gyvavo savarankiškai. To priežastis yra akivaizdi: natūrali aplinka yra patraukliausias regiono objektas, pritraukiantis žmones, norinčius mėgautis sveika ir aktyvia gyvensena vandens apsuptyje. 

 

Karlskrunos miestas sulaukė pripažinimo dėl gerai išsilaikiusios architektūros ir miesto plano, todėl jam yra suteiktas UNESCO pasaulio paveldo statusas. Jei norite apžiūrėti neįtikėtinas bažnyčias, aikštes, eitynių gatves ir tradicinę architektūrą, leiskitės į daug informacijos apie istoriją ir paveldą suteiksiančią ekskursiją. 

 

Miestas įsikūręs pačiame salyno, kuris taip pat yra vienas iš septynių Švedijos biosferos rezervatų, viduryje, o jo centras – atskiroje 6 km nuo žemyno nutolusioje saloje. Didžioji aikštė laikoma viena didžiausių ir gražiausių Europoje, o parduotuvių gatvelės yra visai netoli prieplaukos – jas galite pasiekti salyno valtimis arba net išsinuomoti baidarę ir plaukti savo tempu. Vis dar didžiausioje šalies karinio laivyno bazėje įkurtas muziejus, kuriame eksponuojamas povandeninis laivas, nardymo valtis ir XVIII a. figūrėlės bei nutiestas povandeninis tunelis, kuriame galite pamatyti tikrą sudužusį laivą.

 

Netoliese atrasite Saltės (Saltö) salą. Didžiąją jos dalį sudaro gyvenamasis rajonas, tačiau ji turi nuostabų paplūdimį su vaikų pamėgta nardymo platforma. Keliaudami per Saltę pateksite į Dragsės (Dragsö) salą, kurioje rasite daugiau paplūdimių, stovyklavietę, turistinių kelių, svečiams skirtą uostą, restoraną, mini golfo aikštę ir žvejybos vietų. Tiek daug tokioje mažoje ir netoli nuo miesto esančioje saloje!   

 

Karlskrunos miestas yra puiki vieta apsistoti ir apžiūrėti visą salyną, kuriame yra tiek daug įdomybių. Galite stovyklauti negyvenamojoje saloje, jeigu iš tiesų trokštate nuotykių. Daugelis iš mūsų tenori panardinti pėdas į nuostabios įlankos vandenis, kopti bangų skalaujamomis uolomis arba tiesiog išsitiesti ant smėlio ir stebėti, kaip visi kiti pliuškenasi jūroje!

 

Kad ir ko ieškotumėte, tą atrasite vienoje iš salų!

 

Keliaukite į Haselės (Hasslö) salą, kurioje atrasite kotedžų, nakvynės namų, restoraną ir vynuogyną! Salyno valtimi atsiplukdykite savo dviratį, kad galėtumėte juo apžiūrėti salą, arba leiskitės į žygį, nes ją lengva apeiti pėsčiomis. Paėję šiek tiek toliau ir perėję Haselės tiltą, pateksite į Almės (Almö) salą, kurioje atrasite daugiau takų, gražų kraštovaizdį ir golfo klubą. Jame galėsite gėrėtis vaizdais tiek ridendami kamuoliuką į duobutes, tiek paprasčiausiai pietaudami. Salyno šerdyje esanti Sturkė (Sturkö) yra didžiausia Blekingės (Blekenge) sala, kurią plaukikai pamėgo dėl maudynėms tinkamų įlankų.

 

Jei jums tobulas poilsis asocijuojasi su nuostabiai praleistu laiku gamtoje, Karlskrunoje rasite viską, ko Jums reikia, ir dar daugiau. 

Vienas miestas. 1 650 salų, įlankų ir šcherų.

 

Karlskruna iš 1 650 archipelagą sudarančių salų yra įsikūrusi 33-ose. Tai iš tiesų unikalus miestas ne tik dėl savo išvaizdos. Būdami mieste galėsite įsitraukti į jo turtingą istoriją, žavėtis didinga architektūra ir mėgautis išskirtiniais...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Karlskruną

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

First Hotel Statt Karlskrona

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Scandic Karlskrona

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Clarion Collection Hotel Carlscrona

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotell Conrad

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

The Brewery Hotel

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Karlskruną

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Selenas

  Salenas – slidinėjimo rojus, kurio gražūs kraštovaizdžiai, ežerai ir takai traukia turistus visus metus.

 • Orė

  Orė, garsėjanti puikiomis nuokalnėmis slidinėti, parduotuvėmis, restoranais ir barais, pasižymi tikra didmiesčio atmosfera.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Halandas

  Vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusi gražioji Halė pasižymi turtinga maisto kultūra, pribloškiančiu kraštovaizdžiu ir neįtikėtinais golfo aikštynais!

 • Kalmaras

  Keliaukite laiku šiame gražiame istoriniame mieste.  Pasivaikščiokite po pilį, akmenimis grįstas gatves ir žavų senamiestį. 

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • „Skåne“

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Varmlandas

  Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, Vermlande rasite viską, ko tik norėsite!

 • Dalslandas

  „Švedijos ežerų provincija“, pasižyminti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir ramybe, puikiai tinka gamtos mylėtojams.

 • Vestervikas

  Geriausias Švedijos vasaros miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, gardaus maisto ir kultūros – privalote apsilankyti šioje ypatingoje vietoje.

 • Aukštasis krantas (High Coast)

  Priartėkite prie gamtos Aukštojoje pakrantėje ir pasimėgaukite kaimišku žavesiu bei vienais iš geriausių užsiėmimų lauke Švedijoje. 

 • Geteborgas

  Geteborge, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo kanalų, žalių bulvarų, kavinių ir puikių parduotuvių, Jūsų laukia daugybė nuotykių!

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Idre FjällIdrė Fjäll

  Nuostabiojoje Idre Fjäll visus metus Jūsų lauks žavingas kraštovaizdis ir puikios slidinėjimo bei žygių trasos.

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.