Geteborgas

Antrasis pagal dydį Švedijos miestas Geteborgas yra šalies vakarinės pakrantės perlas. Istorinės architektūros, vingiuojančių kanalų, stulbinančių gamtos peizažų ir modernumo atmosferos derinys išskiria jį iš visų kitų Skandinavijos miestų.

 

Nenuostabu, kad Geteborgas pritraukia tiek įvairių lankytojų. Gamtos mylėtojai tyrinėja natūralius kraštovaizdžius ir raižytą pakrantę. Gurmanai renkasi ragauti paslėpto kulinarijos brangakmenio skonių. Kultūros tyrinėtojai lanko nesuskaičiuojamus miesto muziejus, teatrus ir galerijas. Ir visi trokštantys atsipalaiduoti ras daugybę puikių barų, užeigų ir klubų.

 

Šis draugiškas metropolis derina įmantrią istoriją ir judrų modernų emocingumą, kurdamas visiškai unikalų miesto potyrį. Štai keletas geriausių dalykų, kuriuos verta patirti Geteborge.

 

Tyrinėkite Geteborgą

 

Įkurtas 1621 m., Geteborgas išlaikė savo unikalų charakterį net jo gyventojų skaičiui priartėjus prie beveik 600 000. Šį miestą, kurio pusę skiria plati Jotos upė, supa gražūs sodai, kuriuose senovinė architektūra ir pramoninės eros reliktai kartu formuoja viešąjį meną.

 

Po istorinių kanalų ir vingiuojančių pėsčiųjų gatvelių išraižytą Geteborgą labai patogu keliauti pėsčiomis, dviračiu ar viešuoju transportu. Greitai pastebėsite, kad kiekviena šio miesto vieta yra unikali. Vieną akimirką vaikščiosite palei dizainerių parduotuves garsiojoje Avenyn gatvėje, o kitą – atsidursite menų kvartale, stebėdami nuostabų Poseidono fontaną ar klaidžiosite po senovinį Geteborgo Universiteto miestelį.

 

Lankytojai skuba į istorinį Hagos kvartalą, kurio akmenimis grįstose gatvelėse gausu puikių kavinukių ir žavių parduotuvėlių. Miesto centras Magasinsgatan – tai triukšminga pėsčiųjų zona, puikiai žinoma ieškantiems apsipirkimo galimybių, restoranų ir naktinio gyvenimo mėgėjams. Madingoji Majorna dažnai vadinama Geteborgo Bruklinu dėl savo madingų barų, kavinių, užeigų ir parduotuvių, o trumpa kelionė tramvajumi į Saltholmeną atskleis ramesnio pajūrio gyvenimo skonį. Kiekviena miesto dalis pasižymi unikaliu charakteriu, kurį verta pažinti.

 

Pažinkite Geteborgo gamtą

 

Miesto ir gamtos pusiausvyra pelnė Geteborgui vieno žaliausių Europos didmiesčių reputaciją. Neišvykdami iš miesto rasite paplūdimių, ežerų, miškų ir pelkių. Tai puiki vieta leistis į gamtos glėbį ir tuo pačiu mėgautis didmiesčio maistu, kultūra ir kitomis veiklomis.

 

Neabejotinas miesto parkų sistemos brangakmenis yra Slottsskogen, 156 hektarų žalioji erdvė su daugybe takų, žaidimų aikštelių, nemokamu zoologijos sodu ir dar daugiau tiesiog miesto centre. Parke taip pat vyksta vasaros festivalis „Way Out West“, paversiantis Slottsskogen parką vieno puikiausių muzikos festivalių arena.

 

Mieste įsikūrę ir Göteborgs Botaniska Trädgård bei Trädgårdsföreningen, stebinantys gėlių įvairove ir grožiu. O svajojančių apie poilsį paplūdimyje laukia pamėgtos maudynių vietos, pavyzdžiui, Fiskebäcksbadet, Billdalsbadet ir Saltholmen, kurį pasieksite po trumpos kelionės tramvajumi.

 

Kokia kelionė į Geteborgą be archipelago aplankymo? Daugiau kaip 20 salų (kai kurios pasiekiamos tik keltu), kuriose rasite nuostabių paplūdimių, žavingų miestelių, besidriekiančių gamtos draustinių ir dar daugiau. Kad ir kokios veiklos beieškotumėte: plaukiojimo valtimi, nardymo, žygių, deginimosi, gamtos stebėjimo ar tiesiog mėgavimosi gaiviu oru – archipelagas gali pasiūlyti visko.

 

Jaudulio kupinos pramogos ir neprilygstami muziejai

 

Amerikietiški kalneliai ir gigantiškas apšviestas apžvalgos ratas labai svarbus Geteborgo peizažo akcentas. Jie yra Liseberge, didžiausiame Skandinavijoje pramogų parke ir legendinėje Geteborgo pramogų vietoje. Dėl gausybės trasų, koncertų, žaidimų ir pan. šioje vietoje būtina apsilankyti su visa šeima. Atvykite į jį vasarą arba stebėkite, kaip pramogų parkas virsta šiurpia siaubo fantazija per Helovyną ar žiemos pasakų šalimi per Kalėdas.

 

Geteborgas taip pat yra vienas turtingiausių meno, kultūros ir mokslo centrų Skandinavijoje. Göteborgs Konstmuseum (Geteborgo meno muziejus) priglobė vieną geriausių modernaus ir klasikinio meno kolekcijų Šiaurės Europoje. Susipažinkite su miesto industrine istorija, apsilankydami muziejuje World of Volvo arba pakrantėje įsikūrusiam jūrų muziejuje Maritiman. O gal verta paerzinti beždžionėles visai šeimai skirtame mokslo muziejuje Universeum, kuriame rasite ir per kelis aukštus besidriekiantį atogrąžų mišką, akvariumą ir kitų interaktyvių pramogų.

 

Nardykite Geteborgo siūlomo maisto įvairovėje

 

Geteborgas yra vienas iš paslėptų Europos kulinarinių brangakmenių. Mieste gausu jaukių kavinių, gurmaniško maisto restoranų, tarptautinių aromatų, neprilygstamo gatvės maisto ir šviežių jūros gėrybių. Linné, Eriksberg, Masthugget ir Majornos rajonuose siūloma įvairiausio maisto, įtiksiančio ir išrankiausiam skoniui. O maisto salėse, pavyzdžiui, istorinėje Stora Saluhallen ir modernioje Lindholmen Street Food Market galima paragauti visos patiekalų įvairovės po vienu stogu.

 

Lankydamiesi Geteborge raskite laiko fikai: tradicinei mėgavimosi kava ir kepiniais pertraukėlei kavinukėse (Alingsås, miestelis, pasiekiamas per trumpą kelionę traukiniu, pretenduoja būti laikomas šios tradicijos išradėju). O kadangi esate visai šalia vandenyno, būtinai išmėginkite tradicinius Skandinavijos jūros gėrybių patiekalus restoranuose, pavyzdžiui, Sjöbaren arba Fiskekrogen.

 

Vartai į Skandinaviją

 

Geteborgas – tai ne tik puiki ilgos ar trumpos viešnagės mieste vieta. Tai – vartai į didesnį nuotykį Skandinavijoje. Keliaukite automobiliu ir galėsite tyrinėti Švediją ir kitas šalis savo tempu. Važiuokite pajūriu ir tyrinėkite svetingus miestelius ir nuostabius paplūdimius. Pasukite į šalies centrą ir patirkite tankių miškų ir 100 000 ežerų burtus. Arba leiskitės į šiaurę ir tyrinėkite toliau: Norvegija tik už trijų valandų kelio.

 

Būtinai skirkite papildomo laiko Geteborgui prieš išvykdami iš Švedijos – šis miestas traukte traukia, todėl norėsite į jį sugrįžti vėl ir vėl.

Antrasis pagal dydį Švedijos miestas Geteborgas yra šalies vakarinės pakrantės perlas. Istorinės architektūros, vingiuojančių kanalų, stulbinančių gamtos peizažų ir modernumo atmosferos derinys išskiria jį iš visų kitų Skandinavijos miestų.

 

Nenuostabu, kad Geteborgas pritraukia tiek įvairių lankytojų. Gamtos mylėtojai...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Geteborgą

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Scandic Europa

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Scandic Hotel Crown

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Clarion Hotel Post, Gothenburg

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

First Hotel G

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Comfort Hotel Goteborg

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotell Heden

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Quality Hotel 11

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Apartments at Hotel Riverton

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Gothia Towers & Upper House

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Radisson Blu Scandinavia

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

ProfilHotels Opera

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Comfort Hotel Panorama

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Flora

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Elite Plaza Hotel Göteborg

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Radisson Blu Riverside Hotel, Gothenburg

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Elite Park Avenue Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Poseidon

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Vanilla

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Avalon Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Comfort Hotel City

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Geteborgą

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Selenas

  Salenas – slidinėjimo rojus, kurio gražūs kraštovaizdžiai, ežerai ir takai traukia turistus visus metus.

 • Orė

  Orė, garsėjanti puikiomis nuokalnėmis slidinėti, parduotuvėmis, restoranais ir barais, pasižymi tikra didmiesčio atmosfera.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Halandas

  Vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusi gražioji Halė pasižymi turtinga maisto kultūra, pribloškiančiu kraštovaizdžiu ir neįtikėtinais golfo aikštynais!

 • Kalmaras

  Keliaukite laiku šiame gražiame istoriniame mieste.  Pasivaikščiokite po pilį, akmenimis grįstas gatves ir žavų senamiestį. 

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • „Skåne“

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Varmlandas

  Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, Vermlande rasite viską, ko tik norėsite!

 • Dalslandas

  „Švedijos ežerų provincija“, pasižyminti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir ramybe, puikiai tinka gamtos mylėtojams.

 • Vestervikas

  Geriausias Švedijos vasaros miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, gardaus maisto ir kultūros – privalote apsilankyti šioje ypatingoje vietoje.

 • Aukštasis krantas (High Coast)

  Priartėkite prie gamtos Aukštojoje pakrantėje ir pasimėgaukite kaimišku žavesiu bei vienais iš geriausių užsiėmimų lauke Švedijoje. 

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Idre FjällIdrė Fjäll

  Nuostabiojoje Idre Fjäll visus metus Jūsų lauks žavingas kraštovaizdis ir puikios slidinėjimo bei žygių trasos.

 • Karlskruna

  Atraskite ne tik turtingą istoriją ir paveldą, bet ir stulbinantį natūralų archipelago grožį. 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.