Kalmaras

Pažinkite vieną iš mūsų mėgstamiausių miestų – Kalmarą!

 

Tai nuostabus istorinis miestas su nepakartojama pakrante. Atkeliavę į Kalmarą pasijusite lyg keliavote laiku. Architektūra ir senamiestis dera su moderniais pastatais, išreiškiama itin svetinga aplinka, kurioje galėsite gerai praleisit laiką ir atsipalaiduoti!

 

Kalmaras yra Smolando provincijoje, vadinamoje „tikrąja Švedija“. Pro Kalmarą dažnai važiuojama į Elando salą. Tačiau Kalmaras tikrai turi ką pasiūlyti. Mums jis patinka, nes yra šiek tiek nuošalyje nuo pagrindinių turistinių maršrutų – čia yra daug kraštovaizdžių, kuriuos galima tyrinėti. 

 

Kalmaro pasididžiavimu laikoma pilis, kuri atrodo lyg iš pasakų knygos – su bokšteliais ir pylimais, gynybiniu grioviu, pakeliamu tiltu ir požemiais. Perėję medinį pakeliamą tiltą ir akmeninį arkinį tunelį pamatysite, kad vidus yra visiškai įrengtas. Pereikite per karaliaus menę, asmeninius karalienės apartamentus ir Auksinį kambarį. Paprašykite gido papasakoti apie daugybę neva salėse klaidžiojančių vaiduoklių!  Švedai didžiuojasi, kad niekas nepasikeitė nuo 1592 metų, todėl neabejotinai pasijusite lyg būtumėte persikėlę į praeitį.

 

Šalia pilies atrasite senamiestį, bylojantį, kad kadaise Kalmaras buvo įtakingas miestas. Eidami akmenimis grįstomis gatvėmis pasieksite viduramžių miesto centrą, kur galite stabtelėti išgerti kavos ir pasimėgauti atmosfera. Šiuolaikinės parduotuvės dera su klasikinio stiliaus mediniais ir akmeniniais namais, o perėję vos kelias gatveles savo pėdas galėsite panardinti į Kalmaro sąsiaurio, skiriančio Smolandą nuo Elando, vandenis.

 

Jei norite patekti į Elandą, automobiliu pervažiuokite 6 km kelio tiltą arba įsėskite į pėsčiuosius plukdantį keltą. Kad ir kurį maršrutą pasirinksite, galėsite mėgautis vėjo nugairintu vaizdingu kraštovaizdžiu. Kiti svarbūs istoriniai Kalmaro objektai yra XVII  a. parduotuvė „Castenska Gården“ ir Kalmaro katedra. Apsilankę apygardos muziejuje, sužinosite daugiau apie vietos istoriją ir apžiūrėsite sudužusio laivo  „Regalskeppet Kronan“ (liet. Didžioji Karūna) dalis bei patrankas.

 

Miesto salos ir pusiasaliai driekiasi į Baltijos jūrą, todėl čia sudarytos puikios sąlygos vandens sportui. Galite išsinuomoti irklentę arba baidarę, jei norite savo tempu apžiūrėti miestą, užsirašyti į kursus arba užsisakyti ekskursiją. Net ir būdami miesto centre jausite, kad Kalmaro paplūdimys yra ranka pasiekiamas!

 

Smolandas – tai regionas, garsėjantis maisto gamintojais ir amatininkais. Ūkininkai ir maisto gamintojai daug dėmesio skiria skoniui ir tvarumui, o didžioji dalis jų produkcijos pristatoma į daugelį Kalmaro restoranų ir kavinių. Tokiu būdu ruošiami švediški naminiai patiekalai ir gardūs kepiniai – visa tai suteikia galimybę mėgautis fika dar labiau.       

 

Jei vis dar turite laiko ir norite persikelti į praeitį prieš daugybę milijonų metų, apsilankykite didžiausioje Europoje dinozaurų parodoje! Čia akis į akį susidursite su daugiau nei dviem šimtais kada nors gyvenusių didžiausių ir baimę keliančių būtybių. Jūsų laimei, iš jų teliko tik skeletai. Bet neatsipalaiduokite – vis dar yra apie penkiasdešimt gyvybe alsuojančių realistiškų robotų, kuriuos reikia įveikti. Jei turite drąsos, galite stoti į kovą su tiranozauru…  

Pažinkite vieną iš mūsų mėgstamiausių miestų – Kalmarą!

 

Tai nuostabus istorinis miestas su nepakartojama pakrante. Atkeliavę į Kalmarą pasijusite lyg keliavote laiku. Architektūra ir senamiestis dera su moderniais pastatais, išreiškiama itin svetinga aplinka, kurioje galėsite gerai praleisit laiką ir...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Kalmarą

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Kalmarą

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Selenas

  Salenas – slidinėjimo rojus, kurio gražūs kraštovaizdžiai, ežerai ir takai traukia turistus visus metus.

 • Orė

  Orė, garsėjanti puikiomis nuokalnėmis slidinėti, parduotuvėmis, restoranais ir barais, pasižymi tikra didmiesčio atmosfera.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Halandas

  Vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusi gražioji Halė pasižymi turtinga maisto kultūra, pribloškiančiu kraštovaizdžiu ir neįtikėtinais golfo aikštynais!

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • „Skåne“

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Varmlandas

  Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, Vermlande rasite viską, ko tik norėsite!

 • Dalslandas

  „Švedijos ežerų provincija“, pasižyminti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir ramybe, puikiai tinka gamtos mylėtojams.

 • Vestervikas

  Geriausias Švedijos vasaros miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, gardaus maisto ir kultūros – privalote apsilankyti šioje ypatingoje vietoje.

 • Aukštasis krantas (High Coast)

  Priartėkite prie gamtos Aukštojoje pakrantėje ir pasimėgaukite kaimišku žavesiu bei vienais iš geriausių užsiėmimų lauke Švedijoje. 

 • Geteborgas

  Geteborge, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo kanalų, žalių bulvarų, kavinių ir puikių parduotuvių, Jūsų laukia daugybė nuotykių!

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Idre FjällIdrė Fjäll

  Nuostabiojoje Idre Fjäll visus metus Jūsų lauks žavingas kraštovaizdis ir puikios slidinėjimo bei žygių trasos.

 • Karlskruna

  Atraskite ne tik turtingą istoriją ir paveldą, bet ir stulbinantį natūralų archipelago grožį. 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.