Varmlandas

Švediškoji stebuklų šalis

 

Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, keliaudami į Vermlandą rasite viską, ką norėsite!

 

Per kalvas, pasakiškus miškus ir daugiau kaip 10 000 ežerų nusidriekęs Vermlandas yra natūrali pakrantė, vingiuojanti centro vakarinėje Švedijos dalyje. Čia teka ir ilgiausia Švedijos upė Klarelvenas , įtekanti į vieną didžiausių Europos ežerų Venerną. Vermlandas pasižymi įvairialypiu kraštovaizdžiu ir daugybe kilometrų vandens kelių, tad ši provincija tobulai tinka adrenaliną žadinančiai veiklai, tokiai kaip plaukiojimas baidarėmis, žygiai pėsčiomis ir slidinėjimas.

 

Jeigu mėgstate neįprastus dvaro rūmus, būtinai aplankykite SPA ir poilsiavietę „Dömle Herrgård“ bei dvarą „Hennickehammars Herrgård“ , kur apsupti kvapą gniaužiančio Vermlando kraštovaizdžio pasilepinsite trupučiu prabangos.

 

Jei mėgstate plaukioti atvirame vandenyne, jums patiks Vermlandas. Pasinerkite į nuotikius ir išbandykite plaukimą mediniais plaustais Klarälven upe arba patirkite papildomų įspūdžių – prieš plaukdami upe pasigaminkite savo plaustą. Dauguma upių ir ežerų puikiai tinka plaukioti baidarėmis, bet jei norite ko nors daugiau, vykite į žūklės ekskursiją po Upplunden ežerą ir galbūt net pagausite lydeką ar ešerį krištoliniame vandenyje. Atsisėskite ir pasimėgaukite nuostabia gamta, atkreipkite dėmesį į bebrus ir briedžius, o jei pasiseks, galbūt net pamatysite retą baltąjį briedį. 

 

Sniego mėgėjams siūlome pasinerti į fantastišką žiemos sporto sūkurį – čia rasite ir lygumų slidinėjimo trasų, puikiai tinkančių tiek naujokams, tiek ir labiau patyrusiems sportininkams. Nukeliaukite į šiaurinę Vermlando dalį ir surasite pirmąjį Švedijoje slidinėjimo tunelį – aukštųjų technologijų infrastruktūrą, kurioje galima slidinėti kiaurus metus. Čia siūloma gausybė žiemos užsiėmimų įvairaus amžiaus ir įgūdžių žmonėms; sunkiausia bus tik išsirinkti: slidinėjimo ekskursijos, vaikščiojimas su sniegbačiais, važinėjimas rogutėmis ar poledinė žūklė Gresmongeno ežere.

 

Vermlande jūsų laukia ne tik aktyvus laisvalaikis po atviru dangumi, bet ir kultūros objektai. Mårbacka – tai buvę rašytojos Selma Lagerlof namai ir vienas iš pagrindinių Vermlando kultūrinių objektų. Apsilankykite šiuose didinguose namuose ir pasivaikščiokite po vaismedžiais apaugusį sodą. Užsukite į Vermlando muziejų ir patys susipažinkite su regiono istorija, apžiūrėkite įvairias ekspozicijas bei laikinas tarptautinių menininkų parodas. 

 

Lankydamiesi šioje vietoje įsigykite didingų drabužių ir vietinių audinių, kuriuos mėgo karališkosios šeimos atstovai. Klässbol istorinėje verpimo gamykloje įrengta parduotuvė, kurioje gausu nuostabių prekių, skirtų jūsų namams – tai puiki dovana, kurią galite parsivežti atgal! 

 

Dar viena priežastis aplankyti Vermlandą yra fantastiška virtuvė. Paskanaukite tradicinių švediškų patiekalų, tokių kaip špinatų sriuba su virtu kiaušiniu ir „raggmunk“ – bulvių plokštainio su kepta kiauliena ir bruknėmis. Visi patiekalai yra iš sezoninių vietinių produktų, pagaminti pasitelkus lakią vaizduotę. Vermlando gyventojai mėgsta rinkti miško gėrybes, tad tyrinėdami šį kraštą būtinai paragaukite vietinių delikatesų! 

 

Jei mėgstate tikrą autentiką ir nuostabią gamtą, tiesiog privalote nukeliauti į Vermlandą!

Švediškoji stebuklų šalis

 

Nesvarbu, ar mėgstate nuotykius, ar ramią gamtos ramybę, keliaudami į Vermlandą rasite viską, ką norėsite!

 

Per kalvas, pasakiškus miškus ir daugiau kaip 10 000 ežerų nusidriekęs Vermlandas yra natūrali pakrantė, vingiuojanti centro vakarinėje Švedijos dalyje. Čia teka...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vermlandą

Nuo 80.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vermlandą

Nuo 80.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

 • Malmė

  Šis pakrantėje įsikūręs miestas pasižymi pajūrio atmosfera, muziejais, eklektiškomis parduotuvėmis ir gyva kultūrine scena.

 • Selenas

  Salenas – slidinėjimo rojus, kurio gražūs kraštovaizdžiai, ežerai ir takai traukia turistus visus metus.

 • Orė

  Orė, garsėjanti puikiomis nuokalnėmis slidinėti, parduotuvėmis, restoranais ir barais, pasižymi tikra didmiesčio atmosfera.

 • Smolandas

  Pasimėgaukite „tikra Švedija“ važinėdami dviračiu, žygiuodami bei besimėgaudami gamta Smolande.

 • Halandas

  Vakarinėje Švedijos pakrantėje įsikūrusi gražioji Halė pasižymi turtinga maisto kultūra, pribloškiančiu kraštovaizdžiu ir neįtikėtinais golfo aikštynais!

 • Kalmaras

  Keliaukite laiku šiame gražiame istoriniame mieste.  Pasivaikščiokite po pilį, akmenimis grįstas gatves ir žavų senamiestį. 

 • Elandas

  Salos – Švedijos vasaros rojus! Pasimėgaukite kitokia kelione, kupina natūralaus išskirtinio grožio.

 • Glasriketas

  Švedijos stiklo karalystėje rasite daugybę dėmesio vertų vaizdų! Šis regionas – Kosta Bodos, gamtos draustinių bei ramių ežerų ir miškų karalija. 

 • „Skåne“

  Nedidelė, bet kupina žavesio. Skonė – tikras rojus žygeiviams, keliautojams bei kitų užsiėmimų lauke mylėtojams.

 • Dalslandas

  „Švedijos ežerų provincija“, pasižyminti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir ramybe, puikiai tinka gamtos mylėtojams.

 • Vestervikas

  Geriausias Švedijos vasaros miestas, kuriame gausu lankytinų vietų, gardaus maisto ir kultūros – privalote apsilankyti šioje ypatingoje vietoje.

 • Aukštasis krantas (High Coast)

  Priartėkite prie gamtos Aukštojoje pakrantėje ir pasimėgaukite kaimišku žavesiu bei vienais iš geriausių užsiėmimų lauke Švedijoje. 

 • Geteborgas

  Geteborge, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo kanalų, žalių bulvarų, kavinių ir puikių parduotuvių, Jūsų laukia daugybė nuotykių!

 • Stokholmas

  Stokholmas, dar vadinamas „Gražuoliu ant jūros kranto“, yra nuostabus ir gyvas miestas, kuriame visada bus, ką tyrinėti!

 • Idre FjällIdrė Fjäll

  Nuostabiojoje Idre Fjäll visus metus Jūsų lauks žavingas kraštovaizdis ir puikios slidinėjimo bei žygių trasos.

 • Karlskruna

  Atraskite ne tik turtingą istoriją ir paveldą, bet ir stulbinantį natūralų archipelago grožį. 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.