Kylis

Keliaukite į Vokietijos Šlėzvigo-Holšteino sostinę Kylį, įsikūrusį Baltijos jūros pakrantėje. Tai gražus uostamiestis, kurį tikrai verta aplankyti. 

 

Tiesiai į Kylį galite patekti keltu iš Geteborgo. Šis modernus miestas garsėja savo uostu, gyvu studentišku šurmuliu, ramiu gyvenimo stiliumi ir savo gatvių žavesiu. Daug regėjęs vokiečių mokomasis laivas „Gorch Fock“ spindi visuose tarptautiniuose buriavimo renginiuose ir kartu su didžiuliais keltais, prisišvartavusiais krantinėje Skandinavienkai, yra miestovaizdžio dalis. Kylis neabejotinai yra šiaurės laivybos centras.

 

Pasivaikščiokite pėsčiųjų alėjomis ir gatvelėmis, apsipirkite prekybos centruose, o išalkę pasidarykite užtarnautą pertraukėlę ir pasimėgaukite puikiais vokiškais skanėstais. Kylio gyvybę ypač pajausite aplink senąją prekybininkų gatvę Dänische Strasse ir pėsčiųjų alėją Holstenstrasse. Keliaudami „Stena Line“ keltu galėsite apsilankyti parduotuvėje kelte „Bordershop“, o atvykę į Kielį - milžiniškame „CITTI Markt“, kuriame rasite visko: nuo mėsos gaminių, žuvies, vaisių ir daržovių iki sūrių ir daugiau nei 2000 rūšių vyno bei alaus. Be to, populiariame centre „CITTI-Park“ įsikūrusios daugiau nei 80 firminių parduotuvių, daugybė kavinių ir restoranų. Mėgstantiems apsipirkti kartu su visa šeima siūlome apsilankyti Noimiunsteryje, tarp Kylio ir Hamburgo įsikūrusiame išparduotuvių centre McArthurGlen, kur rasite didelį dizainerių drabužių pasirinkimą su nuolaidomis.

 

Kylyje galėsite pasimėgauti vietinės gamybos buko dūmuose iki 8 savaičių rūkytu kumpiu (Holsteiner Katenschinken) su baltaisiais šparagais, sviestu pagardintomis bulvėmis ir olandiškuoju padažu. Taip pat rekomenduojame paragauti unikalų vietinį patiekalą – sumuštinį su žuvimi. Užsukite į tradicinę „Kieler Brauerei am Alten Markt“ alaus daryklą pačiame senamiesčio centre ir paragaukite naminio alaus istorinėje, šeimoms pritaikytoje aplinkoje. Šlėzvige-Holšteine rasite vietinių maisto gamintojų, restoranų, kepyklų, rūkyklų ir žemės ūkių tinklą Feinheimisch, kuriame galėsite pasimėgauti vietoje pagamintu aukštos kokybės maistu. Čia gausu puikių obelų sodų, kuriuos verta aplankyti rudenį.

 

Jei keliaujate su vaikais, netoli Kylio rasite daugybę pramogų visai šeimai. Apsilankykite Weissenhäuser Strand kurorte – subtropiniame maudynių rojuje prie pat Baltijos jūros. Nenusiteikę maudynėms? Į šiaurę nuo Liubeko, prie pat jūros, rasite teminį patirčių parką Hansapark su daugybe atrakcionų ir veiklų įvairaus amžiaus lankytojams. Mini pasaulyje Miniatur Wunderland pamatysite didžiausią pasaulyje geležinkelio modelį bei keltų, laivų ir lėktuvų modelius. Tai įsimintinas reginys visai šeimai. Gettorfo zoologijos sode Jūsų laukia lemūrai, beždžionės ir kiti egzotiniai gyvūnai. Paukščių salėje išgirsite ir pamatysite aras, kakadu, ragasnapius ir karūnuotuosius karvelius. Atsidūrę atogrąžų namelyje tarp kaktusų ir palmių sunkiai patikėsite, kad vis dar esate Vokietijoje. Netoli Kylio įsikūrusiame golfo klube „Golf- und Landclub Gut Uhlenhorst“ galėsite pažaisti golfą gėrėdamiesi nuostabiais jūros vaizdais. Čia ištisus metus veikia 9 ir 18 duobučių aikštynai.

 

Ar žinojote, kad Kylis yra Šlėzvigo–Holšteino muzikos festivalio sostinė? Tai vienas didžiausių pasaulyje klasikinės muzikos festivalių. Kylio pilis, Kylio fjordai, operos teatras ir net laivų statykla „Howaldt“ festivalio metu virsta pasakiškomis scenomis. Senamiestyje esančioje viduramžių Šv. Nikolajaus bažnyčioje taip pat rengiami klasikinės muzikos koncertai. Prie Kylio fjordo esančiame Jūrų muziejuje, buvusioje žuvų aukciono salėje, eksponuojami laivų modeliai ir jūriniai prietaisai, o „Germanijos“ uoste, terminale „Ostseekai“, švartuojasi kruiziniai laivai.

 

Ar esate pasiruošę pažinti šį nepaprastą miestą?

Keliaukite į Vokietijos Šlėzvigo-Holšteino sostinę Kylį, įsikūrusį Baltijos jūros pakrantėje. Tai gražus uostamiestis, kurį tikrai verta aplankyti. 

 

Tiesiai į Kylį galite patekti keltu iš Geteborgo. Šis modernus miestas garsėja savo uostu, gyvu studentišku šurmuliu, ramiu gyvenimo stiliumi ir savo gatvių...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vokietiją

Nuo 194 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir kajutė

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

InterCityHotel Kiel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Astor Kiel by Campanile

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Atlantic Hotel Kiel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

the niu Welly

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel am Kieler Schloss Kiel by Première Classe

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Berliner Hof

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Comfort Hotel tom Kyle

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vokietiją

Nuo 194 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir kajutė

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.