Keltas į Geteborgą ir Kylį

Keliaukite tiesiogiai ir patogiai keltais tarp Švedijos ir Vokietijos. Kelionė „Stena Germanica“ ir „Stena Scandinavica“ keltais į Geteborgą ir Kylį trunka 14 valandų. Keliaukite stilingai, mėgaukitės tiek dieniniais, tiek naktiniais plaukimais. Džiaukitės kiekviena kelionės akimirka.

 

Kylis–Geteborgas – skandinaviškas nuotykis

Pasivaikščiokite Geteborge ir už jo ribų, atvykę į šį nuostabų miestą  „Stena Germanica“ arba „Stena Scandinavica“ keltais. Mėgaukitės viskuo, ką turi pasiūlyti šis miestas, įsikūręs Švedijos vakarinėje pakrantėje – tai puiki pradžia tolesnei kelionei aplink Skandinaviją.

 

Atraskite Geteborgą ir jo archipelagą

Atvykę patirkite viską, ką gali pasiūlyti šis draugiškas miestas. Jame rasite puikių parduotuvių, muziejų ir kultūros objektų. Nepamirškite ir pasaulinio lygio restoranų bei barų, kuriais garsėja šis miestas. Kai norėsite pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti gamta, keliaukite į Geteborgo archipelagą , kuris yra visiškai netoli miesto. 

 

Geteborgas–Kylis – puikus būdas pabėgti nuo rutinos!

Kelte rasite tikrai kuo pasimėgauti: gardžiais patiekalais ir gėrimais, pramogomis, skirtomis visoms amžiaus grupėms, ir puikiais kelto parduotuvės pasiūlymais.  Atsipalaiduokite dienos ar nakties persikėlimo metu kajutėje. O pailsėję vykite į tolimesnę kelionę.

 

Kylis – atpalaiduojantis jūrų miestas

Keliaukite keltu iš Geteborgo į Kylį ir pasimėgaukite šiauriausiu Vokietijos miestu, kuriame galėsite pasivaikščioti populiariame parduotuvių rajone, apsilankyti muziejuose ir džiaugtis žaliuojančiais botanikos sodais, nepamirštant puikių restoranų ir barų. Vokietijoje galima tiek daug pamatyti ir nuveikti, todėl Kylis gali būti puikus atspirties taškas kelionei po šalį.

 

Iki greito susitikimo mūsų keltuose!

Keliaukite tiesiogiai ir patogiai keltais tarp Švedijos ir Vokietijos. Kelionė „Stena Germanica“ ir „Stena Scandinavica“ keltais į Geteborgą ir Kylį...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Stena Germanica“ ir „Stena Scandinavica“ keltais

į Geteborgą ir Kylį

Nuo 183 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir kajutė

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • „Stena Germanica“
    „Stena Germanica“
  • „Stena Scandinavica“
    „Stena Scandinavica“

Uostai

Geteborgo uostas (į Kylį)
Kylio uostas

Geteborge yra du „Stena Line“ terminalai: vienas skirtas vykti į Frederikshauną (Daniją), o šis terminalas – į Kylį (Vokietiją). Vokietijos terminalas yra toliau į vakarus prie Jotos upės, netoli Elvsborgsbrono tilto. Kelią link terminalo nurodo ženklai E6 kelyje, jį taip pat galima pasiekti tramvajumi.

Skaityti daugiau apie keltą „Geteborgo uostas (į Kylį)“

Kylio uostas yra Vokietijos Baltijos jūros pakrantėje, Jutlandijos pusiasalyje, ir jį lengva pasiekti A7 keliu ir kitais svarbiais keliais. Geras susisiekimas viešuoju transportu. Pagrindinė geležinkelio ir autobusų stotis yra vos už 10 min. kelio pėsčiomis nuo terminalo.

Skaityti daugiau apie keltą „Kylio uostas“

Keliaukite „Stena Germanica“ ir „Stena Scandinavica“ keltais

į Geteborgą ir Kylį

Nuo 183 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir kajutė

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.