Kylio uostas

KG Schwedenkai, 1 24103, Kylis, Vokietija
KG Schwedenkai, 1 24103, Kylis, Vokietija

Kylio uostas yra Vokietijos Baltijos jūros pakrantėje, Jutlandijos pusiasalyje, ir jį lengva pasiekti A7 keliu ir kitais svarbiais keliais. Geras susisiekimas viešuoju transportu. Pagrindinė geležinkelio ir autobusų stotis yra vos už 10 min. kelio pėsčiomis nuo terminalo.

Darbo valandos

pirmadienis - penktadienis: 14:00 - 19:00

šeštadienis & sekmadienis: 14:00 - 18:00

Vietos informacija

GPS: 54.31999, 10.139069

 

Adresas: Stena Line GmbH & Co. KG Schwedenkai, 1 24103, Kiel, Vokietija

 

Iš pietų važiuokite A7 keliu link Hamburgo / Flensburgo pro Elbės tunelį. Toliau važiuokite A215 greitkeliu „Kiel Zentrum / Fähren“ kryptimi. Pasukite į dešiniąją eismo juostą, kuri veda tiesiai. Pervažiuosite kelias sankryžas, kol dešinėje pamatysite degalinę. Pasukite į kitą šviesoforu reguliuojamą sankryžą (ant kampo yra kavinė). Įvažiuokite į kairiąją eismo juostą ir sekite kelio ženklus į Geteborgą.

Į Kylio centrinę stotį kursuoja keli vietos ir tolimojo susisiekimo traukiniai. Kas valandą kursuoja regioniniai traukiniai iš Hamburgo (kelionės trukmė – 1 val. 15 min.). Traukinių stotis yra prie miesto centre esančio fiordo. „Stena Line“ terminalą galite pasiekti pėsčiomis – atstumas iki jo tik šiek daugiau nei 800 m einant per „Kaistraße“. Galite ir trumpai pavažiuoti autobusu (kelios linijos, važiuokite iki stotelės „Bootshafen“ arba „Holstenbrücke“).

 

Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.bahn.de.

Į Kylį galite nebrangiai ir patogiai keliauti „Flixbus“ žaliaisiais autobusais. Visi išvykimo taškai, iš kurių galite keliauti į Kylio uostą, nurodyti interneto svetainėje: www.FlixBus.de

Terminalą galima pėsčiomis pasiekti iš miesto centro ir pagrindinės traukinių stoties. Jei pageidaujate į terminalą arba iš jo vykti taksi, skambinkite „Vineta Taxis“ tel. Nr. +49 431 7 70 70.

Tickets & reservations

Icon
Title
Bilietai ir rezervacijos

Toilets

Icon
Title
Tualetai

Passenger Lounge

Icon
Title
Keleivių laukiamasis

Disability assistance

Icon
Title
Pagalba neįgaliesiems

Short term car park (payable)

Icon
Title
Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (mokama)

Long term car park (payable)

Icon
Title
Ilgalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (mokama)

Drop off area

Icon
Title
Sustojimo vieta

Disabled toilets

Icon
Title
Neįgaliųjų tualetai

Restaurant

Icon
Title
Restoranas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.