Rostokas

Gražusis Rostokas yra judrus uostamiestis, turintis savitą dvasią ir charakterį.

 

Keltu „Stena Line“ Rostoką lengvai pasieksite iš Treleborgo. Sėskite į automobilį, keliaukite į Rostoką ir mėgaukitės tuo, ką gali pasiūlyti Šiaurės Vokietija. Rostoke didmiesčio atmosfera susilieja su ypatinga Hanzos architektūra, nuostabia kultūra, šiuolaikiška virtuve ir puikiomis parduotuvėmis. Visa tai sudaro puikias sąlygas trumpai ar ilgesnei viešnagei. Rostoke yra įsikūręs seniausias Vakarų Europoje universitetas, viduramžių laikų bažnyčios, muziejai, miestų vartai, paplūdimiai ir ne tik.

 

Aplink Kröpeliner Tor Vorstad yra daugybė puikių restoranų, barų ir kavinių. Tai puiki vieta atsigaivinti ar skaniai pavakarieniauti. Rostoke tikrai galima puikiai apsipirkti: jame gausu pėsčiųjų alėjų, pavyzdžiui, Kröperliner Strasse, kurios driekiasi nuo Doberander Plats iki Neuen Markt ir nuo Universitetsplatsen iki pat uosto.  Senamiestyje būtinai aplankykite Šv. Marijos viduramžių laikų bažnyčią ir apžiūrėkite astronominį 1472 m. įrengtą laikrodį.  Nukeliaukite į Varnemiundę, kur pamatysite tradicines jūros pirtis, spalvingus paplūdimių gultus, mažas parduotuvėles ir populiarius restoranus bei kavines. Pasivaikščiokite po Gralį – Miuricą ir pasigrožėkite Baltijos jūros vaizdais.  Vakare prieplaukoje dažnai renkasi vietos žvejai, o dieną galite paplaukioti keltu po Baltijos jūrą. Kasmet liepos mėnesį vyksta šventė „Seebrückenfest“, kurios metu prieplaukos atidarymas pažymimas fejerverkais.

 

Rostoko Botanikos sode galite rasti medelyną ir nuostabius Alpių bei japoniškuosius sodus.  

 

Šeimoms skirtas „Karls Erlebnis Dorf“ yra kaimiškas, šeimoms pritaikytas nuotykių parkas su kartingais, zoologijos sodu & žaidimų aikštele bei ūkio parduotuve.  Vaikams čia patiks. Nuostabiame ūkio turguje prekiaujama naminiu braškių džemu, šviežiai kepta duona, namų dekoro gaminiais ir daugybe kitų dalykų. Rostoko zoologijos sode galima pamatyti beveik 1 700 gyvūnų iš daugiau kaip 250 skirtingų rūšių iš viso pasaulio. 

 

Rostokas jau laukia Jūsų! 

Gražusis Rostokas yra judrus uostamiestis, turintis savitą dvasią ir charakterį.

 

Keltu „Stena Line“ Rostoką lengvai pasieksite iš Treleborgo. Sėskite į automobilį, keliaukite į Rostoką ir mėgaukitės tuo, ką gali pasiūlyti Šiaurės Vokietija. Rostoke didmiesčio atmosfera susilieja su ypatinga Hanzos architektūra, nuostabia...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vokietiją

Nuo 99.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

pentahotel Rostock

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Vokietiją

Nuo 99.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.