Šlėzvigas-Holšteinas

Šlėzvigas-Holtenšteinas – tikroji šiaurė

 

Šlėzvigas-Holšteinas, vadinamas tikrąja Vokietijos šiaure, yra šiauriausia Vokietijos federacinė žemė. Nesvarbu, ar norite pailsėti kultūriniu gyvenimu ir kulinariniais šedevrais garsėjančiame mieste, ar norite išsukti iš pramintų takų ir atrasti naujas vietas bei garsus, Šlėzvigas-Holšteinas yra kaip tik jums tinkama vieta.

 

Kylis yra Šlėzvigo-Holšteino sostinė, turinti ilgą laivų statybos ir laivybos tradicijų istoriją. Iki šių dienų čia veikia daugybė muziejų ir parodų. Kylio kanalas yra judriausias pasaulyje dirbtinis vandens kelias, jungiantis miestą su Šiaurės jūra. Mėgaukitės jūrine miesto atmosfera ir praleiskite turiningą dieną apžiūrinėdami šiuolaikinio ir regioninio meno kūrinius Kylio miesto galerijoje, o po to apsipirkinėdami.

 

Miolnas yra nedidelis miestelis, kurį išgarsino buvęs jo gyventojas ir garsus juokdarys Till Eulenspiegel. Šio personažo pėdsakų rasite visame mieste, o gandai byloja, kad jei apsilankysite istorinėje turgavietėje esančiame „Eulenspiegel“ fontane ir greitai patrinsite jo bronzinį nykštį bei paliesite jo bato galiuką, tai atneš jums sėkmę!

 

Jei esate pradedantis šokolado meistras, skirkite keturias valandas per dieną ir dalyvaukite šokoladinių saldainių dirbtuvėse Miolno mieste, kur išmoksite kurti ir dekoruoti šiuos saldumynus.

 

Atraskite siauras ir vingiuotas Liubeko gatveles, esančias UNESCO pasaulio paveldo sąraše, ir patyrinėkite paslėptus kiemelius. Būtina aplankyti Holsteno vartus, kurie yra vienas žymiausių Liubeko simbolių. Šie gotikiniai miesto vartai per daugelį metų papuošė daugybę atvirukų, pašto ženklų ir 2 eurų monetas.

 

Esate pasiruošę iššūkiui? Kaip dėl ekskursijos po Liubeko miestą ir smagios lobių paieškos? Aplankykite „Puppenbrücke“, Liubeko katedrą bei „Meilės tiltą“ ir pakeliui rinkite užuominas. Lenktynės tęsiasi!

 

Palikite miestų triukšmą ir pasitraukite į Šlėzvigo-Holšteino paplūdimius bei salas. Mėgaukitės ramybe ir tyla sveikatingumo ar SPA centre, išbandykite savo skraidymo įgūdžius su jėgos aitvaru arba buriuokite burlentę. Bėgant metams abi šios sporto šakos išpopuliarėjo, regione atsidaro vis daugiau jėgos aitvarų ir burlenčių sporto parduotuvių.

 

Šiaurės jūros Föhr sala yra Vatų jūros Pasaulio paveldo vietoje. Ji labiausiai žinoma dėl savo gražių sodų ir talasoterapijos (gydymas naudojant jūrą, orą ir vandenį). Šiame paplūdimyje, kurio kraštovaizdis įvairus – nuo smėlio paplūdimių iki vešlios žalumos, ištisus metus vyksta daug aktyvių ir linksmų renginių, todėl šis paplūdimys puikiai tinka turiningoms šeimos atostogoms.

 

Birželio-rugsėjo mėnesiais turistams atvertas „Stockenstiegtrail“ takas, kuriuo galima atrasti Eidershedt pusiasalį. Nuo 1929 m. ši didžiulė pelkė vilioja turistus eiti siauru plytelėmis grįstu taku, pereiti kelis tiltus ir pasiekti garsųjį Vesterhiverio švyturį. Šis raudonai baltas švyturys tapo įžymus, kai 8-ajame dešimtmetyje pasirodė „Jever“ alaus reklamoje. Dalyvaukite ekskursijoje su gidu ir užlipę 157 laipteliais į švyturio viršų galėsite pasigrožėti pusiasalio panorama.

 

Viena populiariausių Šlėzvigo-Holšteino lankytinų vietų yra Gliuksburgo rūmai. Šis didingas pastatas stovi prie pat sienos su Danija ir yra laikomas vienu svarbiausių Renesanso laikų rūmų Šiaurės Vokietijoje. Ekskursijos metu galite susipažinti su audringa pastato istorija, kai jis buvo Šlėzvigo-Holšteino hercogų šeimų rezidencija.

 

Gurmanai džiaugiasi, nes Šlėzvigas-Holšteinas garsėja gardžiais skoniais ir įspūdžiais! Paragaukite regioninio ir sezoninio „Feinheimisch“, kuris išvertus reiškia „puikų vietinį maistą“, kurį siūlo vietos restoranai ir maisto gamintojai.

 

Legendomis, maistu ir gamtos vaizdais apipintas pabėgimas į Šlėzvigą-Holšteiną – tai nuotykis, kuris tik ir laukia savo valandos! 

Šlėzvigas-Holtenšteinas – tikroji šiaurė

 

Šlėzvigas-Holšteinas, vadinamas tikrąja Vokietijos šiaure, yra šiauriausia Vokietijos federacinė žemė. Nesvarbu, ar norite pailsėti kultūriniu gyvenimu ir kulinariniais šedevrais garsėjančiame mieste, ar norite išsukti iš pramintų takų ir atrasti naujas vietas bei garsus, Šlėzvigas-Holšteinas yra...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Plaukite į Vokietiją

į Kylį

Nuo 194 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir kajutė

Plaukite į Vokietiją

į Kylį

Nuo 194 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir kajutė

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.