Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Liepojos uostas

Liepojos uostą lengva pasiekti važiuojant A9 keliu iš Latvijos rytinės dalies ir A11 keliu iš pietinės dalies. Nuo Liepojos geležinkelio stoties iki uosto pėsčiomis nueisite per mažiau nei 30 minučių.

Tickets & reservations

Image
Title
Bilietai ir rezervacijos

Toilets

Image
Title
Tualetai

Passenger Lounge

Image
Title
Keleivių laukiamasis

Wi-Fi

Image
Title
Nemokamas „Wi-Fi“

Disability assistance

Image
Title
Pagalba neįgaliesiems

Short Term Car Park (Free)

Image
Title
Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (nemokama)

Drop off area

Image
Title
Sustojimo vieta

Vietos informacija

GPS: 56.529230, 20.998445

 

Jeigu važiuojate iš Rygos, važiuokite A9 keliu ir sekite ženklus link „Osta“. Pasiekę sankryžą, kurioje pamatysite ženklą „Brivosta“, sukite į dešinę ir laikykitės pagrindinio kelio. Važiuokite šiuo keliu, kol kirsite geležinkelio pervažą, tada sukite į kairę ir atvyksite į „Stena Line“ Liepojos keltų terminalą.

 

Jeigu važiuojate iš Klaipėdos, važiuokite Zirnu gatve, kol kirsite geležinkelio tiltą, tada sukite į kairę ir pervažiuokite dvi sankryžas. Dar nepasiekę trečiosios sankryžos, išvažiuokite į pirmą važiuojamosios kelio dalies juostą ir sukite į dešinę. Sukite į kairę, į Raina gatvę ir važiuokite, kol pasieksite sankryžą su ženklais, ant kurių pavaizduota „Pramis“ (kelto) piktograma. Pasukite į kairę ir, pervažiavę geležinkelio pervažą, vėl sukite į kairę, kad pasiektumėte „Stena Line“ Liepojos keltų terminalą.

 

„Stena Line“ Liepojos keltų terminale yra apie 20 neprižiūrimų stovėjimo vietų.

Norėdami nuvykti į „Stena Line“ keltų uostą, sėskite į 10 arba 11 numeriu pažymėtą autobusą ir išlipkite Silku gatvės autobusų stotelėje. Nuo autobusų stotelės iki keltų terminalo pastato pėsčiomis nueisite maždaug per 25–30 min. Jums reikės pereiti pagrindinę sankryžą ir eiti iki Silku gatvės pabaigos. Pasiekę Brivostas gatvę, pereikite geležinkelio bėgius ir pasukite į kairę, kad pasiektumėte „Stena Line“ keltų terminalą.

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.