Keltas į Treleborgą ir Rostoką

Keliaukite į Švediją ir Vokietiją keltais „Skåne“ arba „Mecklenburg-Vorpommern“, kurie kasdien siūlo iki 6 dieninių arba naktinių reisų.  Kad ir kurį kelto reisą pasirinktumėte, galite būti tikri, kad kelionė į Treleborgą ir Rostoką bus patogi ir maloni. Mūsų restoranuose patiekiamas skanus maistas, parduotuvėje „The Shop“ rasite puikių pasiūlymų, o mūsų mažiesiems svečiams patiks žaisti „Happy World“ žaidimų aikštelėje. Pasinaudokite mūsų kajutėmis ir atvykite į kelionės tikslą jausdamiesi žvalūs, gerai išsimiegoję ir pailsėję. Kiekvienas sau pagal poreikį ras tinkamą kajutę, o jei pageidaujate galite rezervuoti sėdimąsias vietas. Jūsų atostogos prasideda kelte!

 

Atraskite Švediją – kelionė iš Rostoko į Treleborgą

Keltu iš Rostoko į Treleborgą atvyksite į piečiausią Švedijos miestą. Jį, Malmę ir Kopenhagą skiria tik trumpa kelionė automobiliu. Tyrinėtojams patiks vakarinės pakrantės vaizdai keliaujant pro Halmstadą, Geteborgą ir tolėliau esantį Oslą.

 

Treleborgas – palmių miestas

Treleborge yra ką pamatyti ir nuveikti. Būtinai skirkite laiko apžiūrėti šį puikų miestą. Tai vienintelis miestas Švedijoje turintis palmių alėją. Netoli keltų terminalo rasite vieną patraukliausių miesto vietų – buvusią vikingų tvirtovę. Apsilankę čia rasite muziejų, meno galerijų ir puikių parduotuvių, todėl tikrai turėsite veiklos.  

 

Treleborgas–Rostokas – lengva pasiekti automobiliu

Plaukdami keltu iš Treleborgo į Rostoką pateksite į gyvybingą uostamiestį, kuriame tikrai yra kuo pasimėgauti.  Rostoke klesti puikus kultūrinis gyvenimas, miestas garsėja maistu ir puikiomis parduotuvėmis. Jei norite išvykti į tolimesnius kraštus, lengvai pasieksite autostradą, kuria vos per 2 valandas nuvažiuosite iki Hamburgo, o per 3 valandas – iki Berlyno.

 

Susipažinkite su Rostoku – gyvybės pilnu uostamiesčiu

Rostokas yra nuostabus miestas su gausybe parduotuvių, restoranų ir mažų alaus daryklų, be to, jis pasižymi ir išskirtiniu naktiniu gyvenimu. Čia įsikūręs vienas seniausių pasaulio universitetų. Mieste yra septynios bažnyčios, tarp kurių – įspūdingos plytinės gotikinio stiliaus Šv. Marijos ir Šv. Petro bažnyčios. Skaičius 7 visada buvo siejamas su Rostoku. Jo pakrantė garsėja gražiais paplūdimiais, o vos už kelių kilometrų nuo miesto centro rasite Rostoko paplūdimio kurortą Varnemiundę, kurią puošia puikus 15 km ilgio balto smėlio paplūdimys. 

Keliaukite į Švediją ir Vokietiją keltais „Skåne“ arba „Mecklenburg-Vorpommern“, kurie kasdien siūlo iki 6 dieninių arba naktinių reisų.  Kad ir kurį kelto reisą pasirinktumėte, galite būti tikri, kad kelionė į Treleborgą ir Rostoką bus patogi ir maloni. Mūsų restoranuose patiekiamas skanus...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Plaukite „Mecklenburg-Vorpommern“ ir „Skåne“ keltais

į Treleborgą ir Rostoką

Nuo 79.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Keltas į Treleborgą ir Rostoką

  • „Mecklenburg-Vorpommern“
  • „Skåne“

Uostai

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Germany

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Treleborgo (Trelleborg) uostas“

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Rostoko uostas“

Plaukite „Mecklenburg-Vorpommern“ ir „Skåne“ keltais

į Treleborgą ir Rostoką

Nuo 79.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.