Keltas į Treleborgą ir Rostoką

Keliaukite į Švediją ir Vokietiją keltais „Skåne“ arba „Mecklenburg-Vorpommern“, kurie kasdien siūlo iki 6 dieninių arba naktinių reisų.  Kad ir kurį kelto reisą pasirinktumėte, galite būti tikri, kad kelionė į Treleborgą ir Rostoką bus patogi ir maloni. Mūsų restoranuose patiekiamas skanus maistas, parduotuvėje rasite puikių pasiūlymų, o vaikams patiks žaisti ir susirasti naujų draugų „Happy World“ žaidimų aikštelėje. Pasinaudokite mūsų kajutėmis ir atvykite į kelionės tikslą jausdamiesi žvalūs, gerai išsimiegoję ir pailsėję. Kiekvienas sau pagal poreikį galės rasti tinkamą kajutę, o jei pageidaujate, galite rezervuoti ir sėdimąsias vietas. Jūsų atostogos prasideda kelte!

 

Atraskite Švediją – kelionė iš Rostoko į Treleborgą

Keltu iš Rostoko į Treleborgą atvyksite į piečiausią Švedijos miestą. Jį, Malmę ir Kopenhagą skiria tik trumpa kelionė automobiliu. Tyrinėtojams patiks vakarinės pakrantės vaizdai keliaujant pro Halmstadą, Geteborgą ir tolėliau esantį Oslą.

 

Treleborgas –  palmių miestas

Treleborge yra ką pamatyti ir nuveikti. Būtinai skirkite laiko apžiūrėti šį puikų miestą. Tai vienintelis miestas Švedijoje turintis palmių alėją. Netoli keltų terminalo rasite vieną pagrindinių miesto lankytinų vietų –  buvusią vikingų tvirtovę. Apsilankę čia rasite muziejų, meno galerijų ir puikių parduotuvių, todėl tikrai turėsite veiklos.  

 

Treleborgas–Rostokas – lengva pasiekti automobiliu

Plaukdami keltu iš Treleborgo į Rostoką pateksite į gyvybingą uostamiestį, kuriame tikrai yra kuo pasimėgauti.  Rostoke klesti puikus kultūrinis gyvenimas, miestas garsėja maistu ir puikiomis parduotuvėmis. Jei norite išvykti į tolimesnius kraštus, lengvai pasieksite autostradą, kuria vos per 2 valandas nuvažiuosite iki Hamburgo, o per 3 valandas – iki Berlyno.

 

Susipažinkite su Rostoku – gyvybės pilnu uostamiesčiu

Rostokas yra nuostabus miestas, kuriame yra fantastiškų parduotuvių, restoranų, alaus daryklų, bei kur galima mėgautis puikiu naktiniu gyvenimu. Čia taip pat įsikūręs vienas seniausių pasaulio universitetų. 7 Rostoko bažnyčios yra itin įspūdingos, išsiskiriančios gotikiniu stiliumi. Jos tik ir laukia, kol jas visas aplankysite.  Krantai garsėja nuostabiais paplūdimiais, o vos už kelių kilometrų nuo miesto centro rasite Rostoko paplūdimio kurortą, kurį išryškina 15 km nusidriekęs nuostabus baltasis smėlis. 

Keliaukite į Švediją ir Vokietiją keltais „Skåne“ arba „Mecklenburg-Vorpommern“, kurie kasdien siūlo iki 6 dieninių arba naktinių reisų.  Kad ir kurį...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Mecklenburg-Vorpommern“ ir „Skåne“ keltais

į Treleborgą ir Rostoką

Nuo 46 € /Automobilis+1

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • „Mecklenburg-Vorpommern“
    „Mecklenburg-Vorpommern“
  • „Skåne“
    „Skåne“

Uostai

Treleborgo (Trelleborg) uostas
Rostoko uostas

Treleborgo uostas yra piečiausias uostas Švedijoje – tai vartai iš Skandinavijos į Vidurio Europą. Jį lengva pasiekti pėsčiomis iš Treleborgo centro arba autobusu, traukiniu ar automobiliu.

Skaityti daugiau apie keltą „Treleborgo (Trelleborg) uostas“

Vokietijos Baltijos jūros pakrantėje esantis Rostoko uostas įsikūręs A19 kelio pabaigoje ir yra gerai pažymėtas, todėl jį labai lengva pasiekti automobiliu. Pėstieji taip pat gali naudotis reguliariais autobusų maršrutais.

Skaityti daugiau apie keltą „Rostoko uostas“

Keliaukite „Mecklenburg-Vorpommern“ ir „Skåne“ keltais

į Treleborgą ir Rostoką

Nuo 46 € /Automobilis+1

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.