Rostoko uostas

Zum Fährterminal 1, Überseehafen, DE 18147, Rostokas, Vokietija.
Zum Fährterminal 1, Überseehafen, DE 18147, Rostokas, Vokietija.

Vokietijos Baltijos jūros pakrantėje esantis Rostoko uostas įsikūręs A19 kelio pabaigoje ir yra gerai pažymėtas, todėl jį labai lengva pasiekti automobiliu. Pėstieji taip pat gali naudotis reguliariais autobusų maršrutais.

Darbo valandos

pirmadienis - šeštadienis: 05:30 - 22:30

sekmadienis: 08:15 - 22:00

Vietos informacija

GPS: 54.141775, 12.104687

 

Adresas: Zum Fährterminal 1, Überseehafen, DE – 18147, Rostock, Vokietija.

 

Jei važiuojate iš Liubeko, važiuokite A20 keliu Rostoko link ir toliau važiuokite A19 keliu „Rostocker Kreuz“ link. Išvažiuokite į išvažiavimą su nuoroda „Rostock Überseehafen“ ir važiuokite „Ost-West-Straße“ gatve, kol pasieksite „Stena Line“ keltų terminalą.

 

Jei važiuojate iš Berlyno, važiuokite A24 keliu iki „Wittstock / Dosse“ A19 sankryžos. Toliau važiuokite A19 keliu, kol pamatysite rodykles į „Rostock Überseehafen“, tada važiuokite „Ost-West-Straße“ gatve, kol pasieksite „Stena Line“ keltų terminalą.

 

Informacijos apie įvairias automobilių stovėjimo aikšteles rasite čia: www.rostock-port.de/rostock-port-gmbh/parkplaetze

Jei važiuojate iš centrinės stoties, galite važiuoti „S-Bahn“ (Varnemiundės kryptimi) ir išlipti stotelėje „Lütten Klein“. Taip pat galite važiuoti 45 autobusu (Varnovbliko kryptimi) ir išlipti stotelėje „Seehafen Fähre“. Šis autobusas važiuoja kas 30 min. pirmadieniais–penktadieniais ir kas valandą šeštadieniais–sekmadieniais.

 

Jei važiuojate iš centrinės stoties pietų kryptimi, galite važiuoti 49 numeriu pažymėtu autobusu, kuris per „Kröpeliner Tor“ ir „Dierkower Kreuz“ važiuoja tiesiai į uostą. Išlipkite stotelėje „Seehafen Fähre“. Šis autobusas važiuoja kas 60 min. pirmadieniais–penktadieniais ir kas 120 min. šeštadieniais–sekmadieniais.

 

Taip pat galima važiuoti 19-uoju autobusu į Dierkower Kreuz, iki kurio važiuoja 3 ir 4 tramvajai (nuo pirmadienio iki penktadienio tramvajai važiuoja kas 60 minučių). Išlipkite Seehafen Fähre stotelėje.

 

Atkreipkite dėmesį, kad nuo terminalo iki keltų nėra pėsčiųjų tako. Likus 30 min. iki išvykimo nuo terminalo pastato iki kelto kursuoja terminalo autobusas.

 

Į Rostoką galite nebrangiai ir patogiai keliauti „Flixbus“ žaliaisiais autobusais. Visi išvykimo taškai, iš kurių galite keliauti į Rostoką, nurodyti interneto svetainėje www.FlixBus.de

Tickets & reservations

Icon
Title
Bilietai ir rezervacijos

Toilets

Icon
Title
Tualetai

Coffee shop

Icon
Title
Kavinė

Short Term Car Park (Free)

Icon
Title
Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (nemokama)

Short term car park (payable)

Icon
Title
Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (mokama)

Long term car park (payable)

Icon
Title
Ilgalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (mokama)

Drop off area

Icon
Title
Sustojimo vieta

ATM

Icon
Title
Bankomatas

Restaurant

Icon
Title
Restoranas

Bureau de change

Icon
Title
Valiutos keitykla

Border shop

Icon
Title
„Duty Free Shop“

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.