Keltas į Liverpulį ir Belfastą

Keliaukite į Liverpulį ir Belfastą keltais „Stena Edda“ ir „Stena Embla“ bei patirkite naujų įspūdžių! Galite rinktis iki 4 dieninių ir papildomų naktinių reisų tarp Šiaurės Airijos ir Anglijos širdies. Į vieną pusę nukeliausite vos per 8 valandas. Tarp Belfasto ir Liverpulio kursuoja mūsų nauji didžiausi, erdviausi ir stilingiausi keltai. Atsipalaiduokite „en suite“ kajutėse su patogumais, mėgaukitės gėrimais bare „Sky Bar“ arba palepinkite save išskirtiniu poilsiu stilingo skandinaviško dizaino apsuptyje įsigiję „Stena Plus“ arba „Hygge Lounges“ paslaugas.

 

Iš Belfasto keltu nuplaukite į Liverpulį per 8 valandas

Kelionei į Liverpulį rinkitės keltą ir jūsų viešnagei mieste atvyksite pailsėję, atsipalaidavę ir žvalūs. Kitus Britanijos regionus iš Liverpulio galėsite pasiekti greitkeliais, traukinius ar autobusu. Liverpulio miesto centrą nuo uosto automobiliu pasieksite vos per kelias minutes, taip pat galėsite greitai persikelti per Mersio upę.

 

Liverpulis – vienas draugiškiausių Didžiosios Britanijos miestų

Liverpulio miestas šiltai sutinka atvykstančius lankytojus, čia galima daug ką pamatyti ir nuveikti, aplankyti įvairias parduotuves ir restoranus. Liverpulio pakrantėje esančiame Alberto doke įsikūręs milžiniškas pramogų centras. Lankytinos vietos: „The Beatles Story“, „Magic Mystery Tour“, „Tate Liverpool“, Tarptautinis vergų muziejus ir daugelis kitų. Kai norėsis atitrūkti nuo kultūros, jūsų lauks daugybė barų, restoranų ir parduotuvių!

 

Kelionė tarp miestų: Liverpulis–Belfastas

Keltu atvykę į Belfastą, miesto centrą nuo „Stena Line“ keltų terminalo automobiliu pasieksite per 10 minučių, o greitkelius šiaurėje ir pietuose – dar greičiau. Važiuodami į pietus per 2 valandas pasieksite Dubliną, o keliaudami nuostabiu pakrantės maršrutu link šiaurės, Milžinų kelią privažiuosite mažiau nei po 2 valandų.

 

Belfastas – mažas miestas, didele širdis

Belfastas – tai kontrastų miestas ir vartai į Šiaurės Airiją. Turtinga ir žavi miesto istorija dera su jame vyraujančia gyvybe ir energija. Pasinerkite į garsųjį Katedros kvartalą – tai viena gyvybingiausių miesto vietų, kurioje itin aktyvus naktinis gyvenimas, gausu restoranų ir meno galerijų. Garsusis Titaniko kvartalas – puiki vieta tyrinėjimams. Taip pat kiekvienas turėtų išbandyti Belfasto Titaniko pramogą! Puikios aludės, fantastiški muziejai, žaliosios erdvės ir garsiosios gatvių freskos – niekada nenorėsite iš čia išvykti! 

 

Liverpulyje ir Belfaste yra tiek daug pramogų, kad bus sunku išsirinkti. Pasiimkite viską su savimi – jokių bagažo mokesčių! Galite mėgautis kelione automobiliu ir „Stena Line“ keltais jau šiandien!

Keliaukite į Liverpulį ir Belfastą keltais „Stena Edda“ ir „Stena Embla“ bei patirkite naujų įspūdžių! Galite rinktis iki 4 dieninių ir papildomų naktinių reisų tarp Šiaurės Airijos ir Anglijos širdies. Į vieną pusę nukeliausite vos per 8 valandas. Tarp Belfasto ir Liverpulio...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Plaukite keltais „Stena Edda“ ir „Stena Embla“

Liverpulis ir Belfastas

Nuo 169.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Keltas į Belfastą ir Liverpulį

  • Stena Edda ferry docked in Belfast Port
    „Stena Edda“
  • Stena Embla ferry docked at Liverpool Port
    „Stena Embla“

Uostai

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Liverpulio uostas“

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Belfasto uostas (Liverpulio kryptis)“

Plaukite keltais „Stena Edda“ ir „Stena Embla“

Liverpulis ir Belfastas

Nuo 169.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.