Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Belfasto uostas (Liverpulio kryptis)

Belfasto uostas (VT2) yra patogioje vietoje, netoli greitkelių tinklo, prie M2 greitkelio 1 sankryžos (Fort Viljamo žiedinės sankryžos), tad iš jo lengva pasiekti visas Airijos vietoves.

Tickets & reservations

Image
Title
Bilietai ir rezervacijos

Toilets

Image
Title
Tualetai

Baby changing facilities

Image
Title
Kūdikių pervystymo patalpos

Passenger Lounge

Image
Title
Keleivių laukiamasis

Coffee shop

Image
Title
Kavinė

Vending machines

Image
Title
Pardavimo automatai

Wi-Fi

Image
Title
Nemokamas „Wi-Fi“

Disability assistance

Image
Title
Pagalba neįgaliesiems

Short Term Car Park (Free)

Image
Title
Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (nemokama)

Drop off area

Image
Title
Sustojimo vieta

Disabled toilets

Image
Title
Neįgaliųjų tualetai

Vietos informacija

GPS: 54.630042, -5.892759

 

„Stena Line“ Belfasto terminalas yra patogioje vietoje netoli greitkelių tinklo, prie M2 greitkelio 1 sankryžos (Fort Viljamo žiedinės sankryžos). Kad mus rasti būtų lengviau, greitkeliuose ir netoliese esančiuose keliuose uostas yra aiškiai pažymėtas „Stena Line“ ženklais.

 

Yra trumpalaikio automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje yra ribotas vietų skaičius. Daugiau vietų yra Belfasto Kernrajano terminale, kuris yra mažiau kaip už 1 mylios.

 

Visi į šią automobilių stovėjimo aikštelę įvažiuojantys ar ja besinaudojantys asmenys tai daro savo rizika ir atsakomybe, „Stena Line“ jokiu būdu neatsako už jų patirtus nuostolius, sužalojimus ar žalą, taip pat už automobilių stovėjimo aikštelėje paliktų transporto priemonių ir jose esančių daiktų praradimą ar sugadinimą.

Tiesioginio traukinio iki „Stena Line“ Belfasto terminalo nėra.

„Translink“ teikia „Metro Service 96“ paslaugą nuo „Upper Queen Street“ gatvės netoli Belfasto rotušės iki „West Bank Road“. Galimas ir atgalinis maršrutas. Kelionė trunka maždaug 22 minutes. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tvarkaraštį  spustelėkite čia.

 

Pastaba. „Stena Line“ Belfasto–Liverpulio terminalas yra „West Bank Road“ viduryje. Belfasto–Kernrajano terminalas yra „West Bank Road“ pabaigoje.

Taksi galima užsisakyti iš anksto naudojant „FonaCAB“ paslaugą. 

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.