Keltas į Belfastą ir Kernrajaną

Keliaukite stilingai didžiausiais ir prabangiausiais keltais „Stena Superfast VII“ ir „Stena Superfast VIII“ tarp Škotijos ir Šiaurės Airijos. Kasdien galite rinktis iš 12 reisų, o Kernrajaną ir Belfastą pėsčiomis ar turėdami automobilį keltu persikelsite vos per 2 val. 15 min. Tai du geriausi keltai, kurie plukdo per Airijos jūrą.

 

Iš Belfasto į Kernrajaną – vos per 2 val. 15 min.

Apsipirkite, užkąskite, pažiūrėkite nemokamą filmą, apsilankykite „Pure Nordic Spa“ arba tiesiog ramiai pasėdėkite ir atsipalaiduokite. Keliaukite keltu į Cairnryan ir Glazgą. Automobiliu, traukiniu ar autobusu nuvažiuosite per mažiau nei 2 valandas, o Edinburgą pasieksite per 3,5 valandos. Dramatiški kraštovaizdžiai ir gyvybinga kultūra – po apsilankymo Škotijoje ilgai to nepamiršite! 

 

Pietvakarių Škotija, Eras ir Glazgas – aplankykite viską automobiliu

Damfrisas & ir Galovėjus bei Eršyras pietvakarių Škotijoje yra puikios vietos tyrinėti pilis, nuostabius kraštovaizdžius ir patirti begalę nuotykių. Apsilankykite Galovėjaus miško parke, važinėkite kalnų dviračiais 7stanes trasose, tyrinėkite Threave pilį arba keliaukite į nuostabų pajūrio miestą – Erą.  Nuo Glazgo iki Cairnryan yra maždaug dvi valandos kelio. Atvykę galėsite mėgautis viskuo, ką gali pasiūlyti šis nuostabus miestas.

 

Kernrajanas–Belfastas – puiki kelionės patirtis

Keliaukite keltu į Belfastą ir tyrinėkite Šiaurės Airiją bei kitas šalis. Mūsų „Superfast“ keltuose patirsite aukščiausio lygio komfortą ir malonumą, o visi laive esantys patogumai padės jums dar labiau atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. Suruoškite automobilį ir keliaukite atostogauti į Šiaurės Airiją – istorijos, kultūros ir daugybės kitų įdomybių kupiną šalį.  

 

Belfastas – vartai į Šiaurės Airiją!

Apžiūrėkite dviejų didžiųjų miestų – Belfasto ir Derio ~ Londonderio žymiausias vietas, aplankykite daugybę pasaulinio lygio lankytinų vietų, įskaitant Belfasto Titaniką ir Šiaurės pakrantėje esantį milžinų kelią, išgerkite alaus užeigose ir pavalgykite daugybėje puikių restoranų.  Apsipirkinėkite iki paryčių, dalyvaukite ekskursijoje ir aplankykite daugybę istorinių paminklų. Čia galima nuveikti begalę dalykų ir garantuojame, kad visur būsite šiltai priimti.

 

Kartą apsilankę Airijoje ir Škotijoje, sugrįšite čia ir vėl! Kodėl nesusikrovus daiktų į automobilį be bagažo mokesčio ir nepasimėgavus kelione į Kernrajaną arba Belfastą su „Stena Line“ keltais?

Keliaukite stilingai didžiausiais ir prabangiausiais keltais „Stena Superfast VII“ ir „Stena Superfast VIII“ tarp Škotijos ir Šiaurės Airijos. Kasdien galite rinktis iš 12 reisų, o Kernrajaną ir Belfastą pėsčiomis ar turėdami automobilį keltu persikelsite vos per 2 val. 15 min. Tai du geriausi keltai...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Plaukite „Superfast VII“ ir „Superfast VIII“ keltais

Kernrajanas ir Belfastas

Nuo 165.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Keltas į Belfastą ir Kernrajaną

  • Stena Superfast VII ferry at sea
    „Stena Superfast VII“
  • Stena Superfast VIII ferry at sea
    „Stena Superfast VIII“

Uostai

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Kernrajano uostas“

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Belfasto uostas (Kernrajano kryptis)“

Plaukite „Superfast VII“ ir „Superfast VIII“ keltais

Kernrajanas ir Belfastas

Nuo 165.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.