Keltas į Belfastą ir Kernrajaną

Keliaukite stilingai didžiausiais ir prabangiausiais keltais „Stena Superfast VII“ ir „Stena Superfast VIII“, plaukiojančias tarp Škotijos ir Šiaurės Airijos. Kasdien galite rinktis iš 12 reisų, o Belfastą ir Cairnryan pėsčiomis ar turėdami automobilį keltu persikelsite vos per 2 val. 15 min. Tai du geriausi keltai, kurie plukdo per Airijos jūrą.

 

Kernrajanas–Belfastas – puiki kelionės patirtis

Keliaukite keltu į Belfastą ir tyrinėkite Šiaurės Airiją bei kitas šalis. Mūsų „Superfast“ keltuose patirsite aukščiausio lygio komfortą ir malonumą, o visi laive esantys patogumai padės jums dar labiau atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. Suruoškite automobilį ir keliaukite atostogauti į Šiaurės Airiją – istorijos, kultūros ir daugybės kitų įdomybių kupiną šalį.  

 

Belfastas – vartai į Šiaurės Airiją!

Apžiūrėkite dviejų didžiųjų miestų – Belfasto ir Derio ~ Londonderio žymiausias vietas, aplankykite daugybę pasaulinio lygio lankytinų vietų, įskaitant Belfasto Titaniką ir Šiaurės pakrantėje esantį milžinų kelią, išgerkite alaus užeigose ir pavalgykite daugybėje puikių restoranų.  Apsipirkinėkite iki paryčių, dalyvaukite ekskursijoje ir aplankykite daugybę istorinių paminklų. Čia galima nuveikti begalę dalykų ir garantuojame, kad visur būsite šiltai priimti.

 

Iš Belfasto į Kernrajaną – vos per 2 val. 15 min.

Apsipirkite, užkąskite, pažiūrėkite nemokamą filmą, apsilankykite „Pure Nordic Spa“ arba tiesiog ramiai pasėdėkite ir atsipalaiduokite. Keliaukite keltu į Cairnryan ir Glazgą. Automobiliu, traukiniu ar autobusu nuvažiuosite per mažiau nei 2 valandas, o Edinburgą pasieksite per 3,5 valandos. Dramatiški kraštovaizdžiai ir gyvybinga kultūra – po apsilankymo Škotijoje ilgai to nepamiršite! 

 

Pietvakarių Škotija, Eras ir Glazgas – aplankykite viską automobiliu

Damfrisas & ir Galovėjus bei Eršyras pietvakarių Škotijoje yra puikios vietos tyrinėti pilis, nuostabius kraštovaizdžius ir patirti begalę nuotykių. Apsilankykite Galovėjaus miško parke, važinėkite kalnų dviračiais 7stanes trasose, tyrinėkite Threave pilį arba keliaukite į nuostabų pajūrio miestą – Erą.  Nuo Glazgo iki Cairnryan yra maždaug dvi valandos kelio. Atvykę galėsite mėgautis viskuo, ką gali pasiūlyti šis nuostabus miestas.

 

Kartą apsilankę Airijoje ir Škotijoje, sugrįšite čia ir vėl! Kodėl nesusikrovus daiktų į automobilį be bagažo mokesčio ir nepasimėgavus kelione į Belfastą arba Kernrajaną su „Stena Line“ keltais?

Keliaukite stilingai didžiausiais ir prabangiausiais keltais „Stena Superfast VII“ ir „Stena Superfast VIII“, plaukiojančias tarp Škotijos ir Šiaurės Airijos. Kasdien galite rinktis iš 12...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Superfast VII“ ir „Superfast VIII“ keltais

į Belfastą ir Cairnryan

Nuo 144 € /Automobilis+1

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • „Stena Superfast VII“
    „Stena Superfast VII“
  • „Stena Superfast VIII“
    „Stena Superfast VIII“

Uostai

Kernrajano uostas
Belfasto uostas (Kernrajano kryptis)

Loch Rajano uostas (Kernrajanas) yra Damfriso ir Galovėjaus regione Škotijoje. Iš čia kasdien išvyksta iki 6 reisų į Belfastą. Kernrajanas yra nedidelis kaimelis, kuriame rasite parduotuvę ir keletą nakvynę su pusryčiais siūlančių įstaigų. Netoli Kernrajano yra daug viešbučių, svečių namų, nakvynę ir pusryčius siūlančių įstaigų, taip pat parduotuvių, kavinių, restoranų bei degalinių.

Skaityti daugiau apie keltą „Kernrajano uostas“

Belfasto uostas (VT4) yra patogioje vietoje, netoli greitkelių tinklo, prie M2 greitkelio 1 sankryžos, iš kurios lengva pasiekti Belfasto centrą ir kitus Airijos miestus.

Skaityti daugiau apie keltą „Belfasto uostas (Kernrajano kryptis)“

Keliaukite „Superfast VII“ ir „Superfast VIII“ keltais

į Belfastą ir Cairnryan

Nuo 144 € /Automobilis+1

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.