Noridžas

Brangakmeniui prilygstantis miestas ir jo kraštovaizdis!

 

Rytų Anglijos šiaurės rytų regione įsikūręs nuostabusis Noridžo (Norwich) miestas – tai vieta, kurią, daugelio nuomone, būtina ne tik pamatyti, bet ir patyrinėti. Ši nuostabi kelionių kryptis, mūsų nuomone, gali Jus nustebinti tuo, kad kiekvienas čia atras kažką įdomaus.

 

Noridžas yra vienintelis Jungtinės Karalystės miestas, turintis 280 arų nacionalinį parką, kurį galite tyrinėti visiškai nemokamai. Vitlingamo (Whitlingham) grafystės parkas – tai vartai į Norfolko karalystę (upių ir ežerų tinklą), kuriuos pamėgo žygeiviai, dviratininkai, šeimos ir paukščių stebėtojai. Jei trokštate daugiau nuotykių, pabandykite brouduose paplaukioti burlaiviu, burlente arba baidare. Bet jei nenorite sušlapti, išbandykite savo jėgas šaudydami iš lanko arba naudodamiesi išgyvenimo gamtoje įrankiais (bushcraft).

 

Miestą taip pat geriausia apžiūrėti keliaujant pėsčiomis, todėl pasiimkite patogius batus, nes atstumai yra nedideli, bet lankytinų vietų yra labai daug. Noridže yra bent dvi katedros: Noridžo katedra su garsiuoju 315 pėdų bokštu ir Šv. Jono Krikštytojo katedra, šalia kurios taip pat galėsite pasivaikščioti nuostabiame sode „Plantation Garden“. Tai dar vienas neatrastas brangakmenis!

 

Sugrįžę į Katedrų kvartalą galėsite pasivaikščioti vingiuota akmenimis grįsta gatve „Elm Hill“, kurioje yra daugiau viduramžių pastatų nei Londono Sičio rajone. Manome, kad čia jums kils nenumaldomas noras pasidaryti daugybę nuotraukų! „Britons Arms“ yra vienintelis pastatas, kurio nesunaikino 1537 m. kilęs gaisras, tačiau gatvė buvo atstatyta ir iki šių dienų išliko beveik nepaliesta. Šiuose nuostabiuose Tiudorų stiliaus pastatuose yra įsikūrusios kelios nedidelės ir šiam miestui labai neįprastos parduotuvės.

 

Keliaudami gilyn į Noridžo centrą, prie įėjimo į skersgatvį „Norwich Lanes“ prieisite didžiausią viduramžių Anglijos miesto rotušę „Guildhall“. Ši nedidelė miesto dalis garsėja tuo, kad joje „nepažįstamieji virsta draugais“. Nuo XIVa. ji vilioja maištautojus ir kūrėjus iš viso pasaulio, o to priežastis yra akivaizdi: ji kupina žavesio ir kultūros, kurią puoselėjo stiprus bendruomeniškumo jausmas.  „Jarrold’s Department Store“ yra viena iš garsiausių vietos parduotuvių, kurios čia veikia nuo neatmenamų laikų! O kino teatrą čia galite atrasti netgi XIV a. pirklio name.

 

Gilios istorijos kuriamą atmosferą švelnina naujovės ir šiuolaikiškumas: Noridžas yra meno centras, kuris ir toliau traukia amatininkus ir meistrus, kuriančius šiuolaikinę madą ir maistą eksperimentinės virtuvės restoranuose. Noridžo turgus yra vienas didžiausių ir seniausių Jungtinės Karalystės turgų po atviru dangumi. Jame rasite visko – nuo iškylavimui būtinų gaminių iki vietinių amatininkų dirbinių. Juk tai yra puikios dovanos!  

 

Jei mėgstate lankytis filmavimo vietose (esate vadinamasis „Set-jetter“), atminkite, kad Noridže buvo nufilmuota tiek vaidybinių ir televizijos filmų, kurie visi vargiai ar tilptų į vieną knygą. Naujausi čia filmuoti filmai „Fighting With My Family“ (liet. „Šeimos kova“) ir „Avengers: Age of Ultron“ (liet. „Keršytojai: Altrono amžius“).

 

Jei esate futbolo aistruolis, greičiausiai būsite girdėjęs apie Noridžo miesto futbolo komandą „Canaries“, nes ji yra garsi! Kai ši „Premier“ lygos komanda namuose žaidžia su tokiais milžinais kaip „Manchester United“, „Liverpool“ ir „Arsenal“, išparduodami visi bilietai į rungtynes stadione „Carrow Road“. Net jei jums nepasisekė įsigyti bilietų, visada galite užsisakyti ekskursiją ir perbėgti stadioną iki pat trofėjų kambario!

Brangakmeniui prilygstantis miestas ir jo kraštovaizdis!

 

Rytų Anglijos šiaurės rytų regione įsikūręs nuostabusis Noridžo (Norwich) miestas – tai vieta, kurią, daugelio nuomone, būtina ne tik pamatyti, bet ir patyrinėti. Ši nuostabi kelionių kryptis, mūsų nuomone, gali Jus nustebinti tuo...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Didžiąją Britaniją

Nuo 169.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Belmonte

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

The Earlham Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Riverside Hotel Bed and Breakfast

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Marlborough Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Namaste Palace Hotel

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Didžiąją Britaniją

Nuo 169.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.