Oksfordas

Jei svajojote kada nors nuvykti į Oksfordą, dabar tokią galimybę turite!

 

Norint nuvykti į Oksfordą, nereikia būti didžiu mokslininku, pakaks būti sumaniu keliautoju! Tą žinantys žmonės į Oksfordą žvelgia kaip į puikią vietą praleisti savaitgalį. Norėtume jiems paantrinti, tačiau jie nelinkę apie tai visiems pasakoti! Kita vertus, nenorime, kad praleistumėte miestą, kuris gal ir kuklus, bet siūlo šiltą sutikimą…

 

Ne tik intelektualai domisi vieno iš garsiausių pasaulyje universitetų istorija. Oksfordas, kuris yra seniausias universitetas angliškai kalbančiame pasaulyje, dabar yra pasaulinis mokymosi, mokymo ir tyrimų centras. Daugiau sužinosite užsisakę pėsčiųjų ekskursiją, kurią veda universiteto studentas, galintis papasakoti apie tikrąjį gyvenimą prestižiniame miestelyje.

 

Oksfordas yra viena iš nedaugelio vietų, kurioje galite pasiplaukioti valtimis. Jums tereikia išsinuomoti plokščiadugnę valtį ir malonumas saulėtą popietę praleisti iriantis Čarvelio upe. Pasiimkite su savimi užkandžių ir gaiviųjų gėrimų.

 

Jei jūsų šeimoje yra filmų „Haris Poteris“ gerbėjų, jiems daug didesnį įspūdį paliks įvairios pirmųjų dalių filmavimo vietos. Gotikinio stiliaus skliautinėmis lubomis išsiskiriančioje Bodlio bibliotekos (Bodleian Library) teologijos mokykloje (Divinity School) buvo įkurta Hogvartso ligoninė, o Haris vaikščiojo po kunigaikščio Hamfrio skaityklą, paslėptą po nematomumo apsiaustu. Naujojo koledžo vienuolynuose taip pat galite pamatyti milžinišką ąžuolą, kuriame Alastoras Rukna pavertė Draką Smirdžių į šešką. Daugybė kitų filmo „Haris Poteris“ scenų buvo filmuota Kristaus bažnyčios koledžo (Christ Church College) teritorijoje.

 

Vietiniai gyventojai Oksfordą vadina „Gown Town“ (apsiaustų miestu), turėdami omenyje daugybę absolventų, kurie šimtus metų vaikščiojo šventomis salėmis – miestas įprasmina istoriją ir mokslą taip žavingai, kaip anglai tą moka daryti. Oksforde taip pat veši seniausi Didžiojoje Britanijoje botanikos sodai, kuriuose auginami daugiau nei 7 000 rūšių augalai.

 

Miestą galite apžiūrėti per kelias dienas, bet tikrai verta skirti daugiau laiko patyrinėti daugybę gretimų vietovių. „The Times“ Džeriką pavadino viena šauniausių Didžiosios Britanijos vietų gyventi, ir mes matome to priežastį: tai kompaktiškas priemiesčio rajonas, kuriame yra daug spalvingų kavinių, itin stilingų barų ir daugybė mielų privačių parduotuvėlių. 

 

Oksfordas yra įsikūręs beveik per vidurį tarp Kotsvoldso (Cotswolds) ir Čilterno (Chiltern) kalvų, kurios yra laikomos nepakartojamo grožio gamtos kampeliais. Pasiimkite žygio batus, sėskite į automobilį ir leiskitės jų tyrinėti. Patikėkite, nenusivilsite!  

 

Kotsvoldsas yra ne vien tik lyg šokolado dėžutės atrodantys kotedžai. Šioje 800 kv. mylių kaimo peizažų išmargintoje vietovėje daugiau nei 3 000 mylių driekiasi pėsčiųjų takai ir keliukai, kertantys neaprėpiamus miškų plotus ir laukinių gėlių pievas. Iš šio kraštovaizdžio gimsta neįtikėtino skonio sūriai, mėsa ir gėrimai – visus juos rasite įvairių restoranų, barų ir užeigų, išsibarsčiusių po regioną, valgiaraščiuose.

 

Ir visa tai yra lyg rojus žemėje, todėl keliaukite į Oksfordą ir patys tuo įsitikinkite! 

Jei svajojote kada nors nuvykti į Oksfordą, dabar tokią galimybę turite!

 

Norint nuvykti į Oksfordą, nereikia būti didžiu mokslininku, pakaks būti sumaniu keliautoju! Tą žinantys žmonės į Oksfordą žvelgia kaip į puikią vietą praleisti savaitgalį. Norėtume jiems paantrinti, tačiau...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Didžiąją Britaniją

Nuo 169.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Your Oxford Stay

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

The Bocardo Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Old Bank Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

The Randolph Hotel, by Graduate Hotels

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Courtyard by Marriott Oxford City Centre

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

George Street Hotel

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Didžiąją Britaniją

Nuo 169.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.