Kembridžas

Atraskite Kembridžą ir džiaukitės ramesnėmis atosotogomis mieste.

 

Kembridže (Cambridge) verta apsilankyti ne tik dėl jį garsinančio universiteto. Šis miestas, kurio pavadinimas kildinamas iš upės, prie kurios jis yra įsikūręs ir kuri kuria atsipalaiduoti skatinančią ramią nuotaiką, puikiai tinka kultūrinei veiklai ar romantiškoms atostogoms. Tačiau tai nereiškia, kad jis nėra pritaikytas šeimoms.

 

Anglijos istorija jau daugiau nei tūkstantį metų rutuliojosi apie Kamo upę – gerokai anksčiau nei buvo įkurtas universitetas. Todėl sklando daugybė neįtikėtinų istorijų apie romėnus ir saksus, vikingus ir normanus. Šiurpių praeities istorijų stiliumi organizuojamas ekskursijas „Terrible Tours of Cambridge“ sudaro dvi šeimoms skirtos nuotaikingos ir įtraukios ekskursijos – „Curious Cambridge“ (liet. Įdomusis Kebridžas) arba „Creepy Cambridge“ (liet. Šiurpusis Kembridžas). Jei turite laiko, rekomenduojame sudalyvauti abejose. Vaikams jos patiks, o Jūs ne tik nenustosite kvatoję, bet ir kai ką sužinosite.

 

Jei Jūsų šeimoje yra kompiuterinių žaidimų entuziastų, jie privers Jus apsilankyti kompiuterių istorijai skirtame centre „The Centre for Computing History“. Tai daugiau nei muziejus – čia galėsite ne tik išskirtiniu interaktyviu būdu susipažinti su senosiomis žaidimų ir kompiuterių technologijomis, bet ir jas paliesti. Greičiausiai jūs nustebsite, kad istorija apie perversmą namams skirtų kompiuterių srityje ir žmones bei technologijas, kurie visiškai pakeitė mūsų gyvenimą, yra daug įdomesnė, nei galėjote pagalvoti. Jungtinėje Karalystėje nerasite kitos tokios parodos!

 

Visa miesto architektūra yra gyvoji istorija. Karaliaus koledžas (King’s College) garsėja gotiškuoju koplyčios bokštu, o Trejybės koledžas – įspūdingais XVI a. Didžiaisiais vartais (Great Gate). Viską galite apžiūrėti įšokę į atvirą autobusą, kurio viršutinėje platformoje atsiveria miesto panorama.

 

Tačiau pažintinės ekskursijos autobusu organizuojamos visuose didžiuosiuose miestuose! Kai kuriuose iš jų siūlomos ekskursijos vairininkų vairuojamomis valtimis, kuriose galėsite atsipalaiduoti patogiai įsitaisę tarp tradicinių raštų pagalvėlių ir antklodžių bei grožėtis istorinėmis vietomis irdamiesi upe. Manome, kad tą būtina padaryti atvykus į Kembridžą, nes tik plaukdami Kamo upe galėsite sužinoti įspūdingų istorinių faktų ir išgirsti nuotaikingų vairininkų pasakojimų. Kas nenorėtų išgirsti istorijų iš pirmų lūpų apie kai kuriuos labiausiai pasižymėjusius Kembridžo universiteto absolventus, pradedant Izaoku Niutonu ir baigiant princu Čarlzu! 

 

Atokiau nuo upės vingiuojančiose Kembridžo gatvėse įsikūrusios įspūdingos galerijos, realizmu pulsuojantis teatras ir menų scena. Miesto festivalių kalendorių sudaro tokie renginiai, kaip visame pasaulyje žinoma tautinė šventė „Folk Festival“ ir visai šeimai skirtas renginys „Big Weekend“.

 

Kembridžas traukia žmones iš įvairių pasaulio šalių. To įrodymas yra vietos virtuvė – nuo gatvės maisto kasdien veikiančiame turguje iki patiekalų „Michelin“ žvaigždutėmis pažymėtuose restoranuose. Šis judrus miestelis yra oazė, įsikūrusi vieno iš vaizdingiausių Anglijos kaimo kraštovaizdžio širdyje. Manome, kad būsite maloniai nustebinti!

 

Atraskite Kembridžą ir džiaukitės ramesnėmis atosotogomis mieste.

 

Kembridže (Cambridge) verta apsilankyti ne tik dėl jį garsinančio universiteto. Šis miestas, kurio pavadinimas kildinamas iš upės, prie kurios jis yra įsikūręs ir kuri kuria atsipalaiduoti skatinančią ramią nuotaiką, puikiai tinka kultūrinei...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Didžiąją Britaniją

Nuo 169.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

ibis Cambridge Central Station

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Regency Guest House

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

The Castle Cambridge

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Ashley Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Lovely Studio in Cambridge

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Holiday Inn Express Cambridge, an IHG Hotel

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Didžiąją Britaniją

Nuo 169.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.