Keltas į Roslerą ir Fišgardą

Stena Nordica siūlo patogų ir atpalaiduojantį būdą keliauti į Roslerą ir Fišgardą. Plaukite trumpiausiu ir greičiausiu maršrutu tarp Pietų Velso ir Airijos, pasirinkdami iš 4 kasdienių reisų. Kodėl gi neatsisėdus ir neatsipalaidavus išskirtinėje poilsio zonoje „Stena Plus Lounge“ ar nepasimėgavus puodeliu kavos mūsų „Social Café“? O jei pageidaujate, galite pradžiuginti save apsipirkimo terapija neapmuitinamų prekių parduotuvėje „Duty Free Shop“. Jums niekada nebus nuobodu! Taip pat siūlome nemokamą „Wi-Fi“ pagrindinėse keleivių poilsio zonose, kad plaukdami Airijos jūra galėtumėte nerti į interneto platybes nepakildami iš vietos.

 

Keliaukite keltu iš Fišgardo į Roslerą su automobiliu

Keltas į Roslerą – geriausias būdas pasiekti saulėtuosius Airijos pietryčius. Pabėkite nuo kasdienybės ir leiskitės į ekskursiją po netoliese esančias Veksfordo, Voterfordo ir Kilkenio žemes. Galite be vargo keliauti tolyn ir pasiekti Airijos sostinę Dubliną per mažiau nei 2 valandas, o Korką – per mažiau nei 3 valandas.

 

Mėgaukitės viskuo, ką gali pasiūlyti pietryčių Airija

Veksfordas garsėja auksiniais smėlio paplūdimiais, sodų mylėtojus sužavės nuostabusis Veksfordo sodo takas, o istorijos entuziastams įspūdį paliks daugybė pilių ir lankytinų vietų, kurias gali pasiūlyti grafystė. Veksfordas garsėja braškėmis – nepamirškite jų paragauti!

 

Rosleras–Fišgardas – trumpiausia ir greičiausia kelionė

Keliaukite keltu į Fišgardą, esantį Velso pietvakariuose. Ši nuostabi pasaulio dalis garsėja gražiais paplūdimiais ir nuostabiais kraštovaizdžiais. Nuo Fišgardo paprasta pasiekti Kardifą, Svonsį ir Bristolį, o iki Londono automobiliu nuvažiuosite per mažiau nei 5 valandas.

 

Pietų Velso atradimai

Pietų Velsas – tiesiog stulbinantis. Atraskite Pembrukšyrą su išskirtiniu kraštovaizdžiu, nuostabiais vaizdais, smėlio paplūdimiais ir įspūdingomis pajūrio uolomis. Nukeliavę toliau galėsite patirti šurmuliuojantį naktinį gyvenimą Velso sostinėje Kardife. Londoną pasieksite taip pat lengvai.

 

Jūsų bagažas nebus apmokestintas, tad susikraukite daiktus į automobilį ir mėgaukitės kelione su „Stena Line“ keltais!

 

Naujiena! Apsilankykite uoste įsikūrusioje neapmokestintų prekių parduotuvėje

Jei keliaujate automobiliu, sutaupyti galite ne tik kelte – apsipirkite Holihedo ir Fišgardo uostuose įsikūrusiose parduotuvėse „Duty Free Shop“! Atraskite specialius šių parduotuvių pasiūlymus – tiesiog pastatykite automobilį ir įsigykite neapmokestintų prekių, o automobilis atliks visą sunkų darbą už Jus. Smagaus apsipirkimo! 

Stena Nordica siūlo patogų ir atpalaiduojantį būdą keliauti į Roslerą ir Fišgardą. Plaukite trumpiausiu ir greičiausiu maršrutu tarp Pietų Velso ir Airijos, pasirinkdami iš 4 kasdienių reisų. Kodėl gi neatsisėdus ir neatsipalaidavus išskirtinėje poilsio zonoje „Stena Plus Lounge“ ar nepasimėgavus puodeliu...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite keltu „Stena Nordica“

Rosleras ir Fišgardas

Nuo 149€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • SONY DSC
    Stena Nordica

Uostai

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

„Rosslare Europort“ yra N25 kelio pabaigoje, Roslero uoste, ir yra aiškiai pažymėtas visuose kelio ženkluose, vedančiuose į uostą. Uostas yra už 20 min. kelio nuo Veksfordo, 1 val. 20 min. kelio nuo Voterfordo, 1 val. 45 min. kelio nuo Kilkenio, 2 val. 15 min. kelio nuo Dublino ir 3 val. kelio nuo Korko.

 

Rosleras yra nedidelis kaimelis, kuriame yra prekybos centras, bankas, viešbučių, svečių namų, užeigų ir restoranų.

Skaityti daugiau apie keltą „Roslero uostas“

Fišgardo uostas yra už 1 mylios į šiaurės vakarus nuo Fišgardo miesto centro. Fišgardas yra pietvakarių Velse, iš rytų jį pasieksite M4 ir A40 keliais, o iš šiaurės – A497 keliu.

 

„Stena Nordica“ keltas į Roslerą plaukia 2 kartus per dieną, ištisus metus.

 

Apsilankykite mūsų Duty Free parduotuvėje uoste

Jei keliaujate automobiliu, sutaupyti galite ne tik kelte – apsipirkite urmu mūsų parduotuvėse „Duty Free Shop“ uoste! Jos įsikūrusios Holihede, Fišgarde ir Haridže – čia rasite specialių, tik uostuose teikiamų didmeninių pasiūlymų.

Pastatykite automobilį, apsipirkite Duty Free parduotuvėje ir tegu automobilis už Jus nudirba visą sunkų darbą! Mūsų Duty Free parduotuvės uostuose visada atviros keleiviams.

 

Peržiūrėkite galimų įsigyti neapmokestintų prekių sąrašą čia arba teiraukitės darbuotojų, kurie mielai Jums pagelbės. 

 

Malonaus apsipirkimo!

 

Skaityti daugiau apie keltą „Fišgardo uostas“

Keliaukite keltu „Stena Nordica“

Rosleras ir Fišgardas

Nuo 149€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.