Keltas į Roslerą ir Fišgardą

„Stena Europe“ siūlo patogų ir atpalaiduojantį būdą keliauti į Roslerą ir Fišgardą.  Plaukite trumpiausiu ir greičiausiu reisu tarp Pietų Velso ir Airijos – galite rinktis iš 4 kasdienių reisų.  Kodėl nepasėdėjus ir neatsipalaidavus išskirtinėje „Stena Plus“ poilsio salėje, neišgėrus kavos mūsų kavinėje arba neapsilankius mūsų „Duty Free“ parduotuvėje – mūsų kelte niekada nebus nuobodu! Taip pat siūlome nemokamą „Wi-Fi“ pagrindinėse keleivių poilsio zonose, kad plaukdami Airijos jūra galėtumėte nerti į interneto platybes nepakildami iš vietos.

 

Keliaukite keltu iš Fišgardo į Roslerą su automobiliu

Jeigu norite pasiekti saulėtąją pietryčių Airiją, vienas geriausių būdų tai padaryti – būtų plaukti mūsų keltu į Roslerą.  Pabėkite nuo kasdienybės ir leiskitės į kelionę po netoliese esančias Veksfordo, Voterfordo ir Kilkenio žemes.  Galite toliau nesudėtingai nukeliauti į ir Airijos sostinę Dubliną. Ją pasieksite per mažiau nei 2 valandas, o Korką – greičiau nei per 3 valandas.

 

Mėgaukitės viskuo, ką gali pasiūlyti pietryčių Airija

Veksfordas garsėja auksinio smėlio paplūdimiais, sodų mėgėjams patiks atrasti nuostabų Veksfordo sodų taką, o istorijos entuziastams patiks tyrinėti daugybę pilių ir lankytinų vietų, kurias siūlo ši vietovė.  Lankydamiesi šioje vietoje nepamirškite paragauti braškių – jomis garsėja Veksfordas!

 

Rosleras–Fišgardas – trumpiausia ir greičiausia kelionė

Keliaukite keltu į Fišgardą, esantį Velso pietvakariuose. Ši nuostabi pasaulio dalis garsėja gražiais paplūdimiais ir nuostabiais kraštovaizdžiais. Nuo Fišgardo paprasta pasiekti Kardifą, Svonsį ir Bristolį, o iki Londono automobiliu nuvažiuosite per mažiau nei 5 valandas.

 

Pietų Velso atradimai

Pietų Velsas yra tiesiog stulbinantis. Pažinkite Pembrukšyrą ir jo kraštovaizdį, stulbinančius peizažus, smėlėtus paplūdimius ir įspūdingas jūros uolas. Nukeliaukite šiek tiek toliau ir pasimėgaukite gyvu naktiniu gyvenimu Velso sostinėje Kardife.  Londoną taip pat galėsite lengvai pasiekti.

 

Jūsų bagažas nebus apmokestintas, tad susikraukite daiktus į automobilį ir mėgaukitės kelione su „Stena Line“ keltais!

 

Naujiena! Apsilankykite uoste įsikūrusioje neapmokestintų prekių parduotuvėje

Jei keliaujate automobiliu, sutaupyti galite ne tik kelte – apsipirkite Holihedo ir Fišgardo uostuose įsikūrusiose neapmokestintų prekių parduotuvėse! Atraskite specialius šių parduotuvių pasiūlymus – tiesiog pastatykite automobilį ir įsigykite neapmokestintų prekių, o automobilis atliks visą sunkų darbą už jus. Smagaus apsipirkimo! 

„Stena Europe“ siūlo patogų ir atpalaiduojantį būdą keliauti į Roslerą ir Fišgardą.  Plaukite trumpiausiu ir greičiausiu reisu tarp Pietų Velso ir...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Stena Europe“ keltu

Rosleras ir Fišgardas

Nuo 167 € į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • „Stena Europe“ keltas jūroje
    „Stena Europe“

Uostai

Map showing routes and ports to and from Ireland
Map showing routes and ports to and from Ireland

„Rosslare Europort“ yra N25 kelio pabaigoje, Roslero uoste, ir yra aiškiai pažymėtas visuose kelio ženkluose, vedančiuose į uostą. Uostas yra už 20 min. kelio nuo Veksfordo, 1 val. 20 min. kelio nuo Voterfordo, 1 val. 45 min. kelio nuo Kilkenio, 2 val. 15 min. kelio nuo Dublino ir 3 val. kelio nuo Korko.

 

Rosleras yra nedidelis kaimelis, kuriame yra prekybos centras, bankas, viešbučių, svečių namų, užeigų ir restoranų.

Skaityti daugiau apie keltą „Roslero uostas“

Fišgardo uostas yra už 1 mylios į šiaurės vakarus nuo Fišgardo miesto centro. Fišgardas yra pietvakarių Velse, iš rytų jį pasieksite M4 ir A40 keliais, o iš šiaurės – A497 keliu.

 

„Stena Europe“ keltas į Roslerą plaukia 2 kartus per dieną visus metus.

 

Apsilankykite mūsų Duty Free parduotuvėje uoste

Jei keliaujate automobiliu, sutaupyti galite ne tik kelte – apsipirkite urmu mūsų Duty Free parduotuvėse uoste! Jos įsikūrusios Holihede, Fišgarde, ir Haridže – čia rasite specialių, tik uostuose teikiamų didmeninių pasiūlymų.

Pastatykite automobilį, apsipirkite Duty Free parduotuvėje ir tegu automobilis už jus nudirba visą sunkų darbą! Mūsų Duty Free parduotuvės uostuose visada atviros keleiviams.

 

Peržiūrėkite galimų įsigyti Duty Free prekių sąrašą čia arba teiraukitės darbuotojų, kurie mielai jums pagelbės. 

 

Malonaus apsipirkimo!

 

Skaityti daugiau apie keltą „Fišgardo uostas“

Keliaukite „Stena Europe“ keltu

Rosleras ir Fišgardas

Nuo 167 € į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.