Keltas į Nyderlandų Hukvan Holandą ir JK Harvičą

Stilingai ir prabangiai keliaukite „Stena Britannica“ ir „Stena Hollandica“ keltais maršrutu tarp Jungtinės Karalystės ir Nyderlandų. Maršrutas iš Harivičo į Hukvan Holandą yra tiesiausias maršrutas iš pietinės Jungtinės Karalystės dalies į Nyderlandus ar Vokietiją. Rinkitės iš 4 kasdienių reisų ir kelionės tikslą pasieksite vos per 6 val. 30 min. Nesvarbu, keliausite dieną ar naktį, mūsų privačios „en suite“ tipo kajutės suteiks jaukią erdvę atsipalaiduoti. Tarp daugybės mūsų keltuose įrengtų restoranų ir barų tikrai rasite jums tinkantį maistą ir gėrimus. Galite rinktis išskirtinę poilsio zoną „Stena Plus Lounge“ arba mėgautis filmais „Movie Lounge“ zonoje. Nepamirškite įsigyti prekių „Duty Free“ parduotuvėje už mažesnę kainą! Atsisėskite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės kelione tarp Nyderlandų ir JK.

 

Iš Harvičo į Hukvan Holandą – atraskite dar daugiau

Mūsų keltu nukeliavę iki Hukvan Holando galėsite aplankyti ir didžiuosius Nyderlandų miestus: visai šalia esantį Roterdamą ir automobiliu lengvai pasiekiamus Amsterdamą ir Hagą. Taip pat, puikiai išplėtota kelių infrastruktūra, automobiliu galėsite pasiekti ir kitas Europos šalis. 

 

Tyrinėkite Nyderlandus ir apylinkes

Nyderlandų vakarinėje pakrantėje esančią Hagą nuo Hukvan Holando automobiliu pasieksite vos per 40 minučių. Jeigu važiuosite dar toliau, neužilgo atvyksite į viduramžių miestą Utrechtą. Jis žavi savo nuostabiu Domo bokštu – seniausia ir aukščiausia varpine Nyderlanduose. Vos už keturių valandų kelio į šiaurės rytus nuo Hukvan Holando atsidursite pačiame Hanoverio centre – elegantiškame ir istorijos kupiname mieste.

 

Keltu keliaukite su savo automobilį iš Nyderlandų Hukvan Holando į JK Harvičą 

Keliaudami keltu į Harvičą galėsite ištirti nuostabią pietinę Anglijos pakrantę, su vaizdingomis gyvenvietėmis ir pasakiškais kraštovaizdžiais. Be abejo, jūsų taip pat laukia Londonas. Jame gausu kultūrinių ir istorinių objektų, restoranų ir pramogų. Londoną pasieksite vos per porą valandų, automobiliu arba traukiniu. Jei pavažiuosite kiek toliau, galėsite pamatyti puikiuosius Velso kraštovaizdžius ir Smaragdinę Airijos salą. 

 

Aplankykite pietinę Anglijos pakrantę

Keliaukite automobiliu ir tyrinėkite saulėtąją pietinę Anglijos pakrantę. Nesunkiai pasieksite Kembridžą, Norvičą, Oksfordą ir net Londoną.  Pakeliui galite aplankyti senovinius kaimelius, išsimaudyti jūroje ir pailsėti „Blue Flag“ sertifikuotuose paplūdimiuose, apžiūrėti daugybę UNESCO objektų, katedrų, bažnyčių, rūmų ir pilių. Net jei išvykote trumpų atostogų, būtinai aplankykite šiuos nuostabius objektus – jūs tikrai nenusivilsite.

 

Į automobilį pasikraukite viską ko reikia kelionei ir be jokių bagažo mokesčių keliaukite su „Stena Line“.

 

Naujiena! Apsilankykite uoste įsikūrusioje neapmokestintų prekių parduotuvėje

Jei keliaujate automobiliu, sutaupyti galite ne tik kelte – apsipirkite Harvičo uoste įsikūrusioje parduotuvėje „Duty Free Shop“! Atraskite specialius šios parduotuvės urmo pasiūlymus – tiesiog pastatykite savo automobilį stovėjimo aikštelėje, įsigykite neapmokestintų prekių ir pasikraukite. Smagaus apsipirkimo! 

Stilingai ir prabangiai keliaukite „Stena Britannica“ ir „Stena Hollandica“ keltais maršrutu tarp Jungtinės Karalystės ir Nyderlandų. Maršrutas iš Harivičo į Hukvan Holandą yra tiesiausias maršrutas iš pietinės Jungtinės Karalystės dalies į Nyderlandus ar Vokietiją. Rinkitės iš 4 kasdienių reisų ir...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Stena Britannica“ ir „Stena Hollandica“ keltais

į Hukvan Holandą ir Harvičą

Nuo 76€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • Stena Britannica ferry at sea
    „Stena Britannica“
  • Stena Hollandica ferry at sea
    „Stena Hollandica“

Uostai

Map showing the routes to and from Holland
Map showing the routes to and from Holland

Mūsų tarptautinis Harvičo uostas yra už 137 km į šiaurės rytus nuo Londono, Esekso pakrantėje. Jį lengva pasiekti automobiliu (A12 ir A120 keliais) bei traukiniu.

 

Apsilankykite mūsų Duty Free parduotuvėje uoste

Jei keliaujate automobiliu, sutaupyti galite ne tik kelte – apsipirkite urmu mūsų parduotuvėse „Duty Free Shop“ uoste! Jos įsikūrusios Holihede, Fišgarde ir Haridže – čia rasite specialių, tik uostuose teikiamų didmeninių pasiūlymų.

Pastatykite automobilį, apsipirkite Duty Free parduotuvėje ir tegu automobilis už Jus nudirba visą sunkų darbą! Mūsų Duty Free parduotuvės uostuose visada atviros keleiviams.

 

Peržiūrėkite galimų įsigyti neapmokestintų prekių sąrašą čia arba teiraukitės darbuotojų, kurie mielai Jums pagelbės. 

 

Malonaus apsipirkimo!

Skaityti daugiau apie keltą „Haridžo uostas“

Mūsų uostas Hukvan Holande (Hook of Holland) yra įsikūręs Olandijos vakarinėje pakrantėje, netoli Roterdamo (30 km), Hagos (20 km) ir Amsterdamo (85 km).

Skaityti daugiau apie keltą „Hukvan Holando uostas“

Keliaukite „Stena Britannica“ ir „Stena Hollandica“ keltais

į Hukvan Holandą ir Harvičą

Nuo 76€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.