Keltas į Nyderlandų Hukvan Holandą ir JK Harvičą

Stilingai ir prabangiai keliaukite „Stena Britannica“ ir „Stena Hollandica“ keltais maršrutu tarp Jungtinės Karalystės ir Nyderlandų. Maršrutas iš Harivičo į Hukvan Holandą yra tiesiausias maršrutas iš pietinės Jungtinės Karalystės dalies į Nyderlandus ar Vokietiją. Rinkitės iš 4 kasdienių reisų ir kelionės tikslą pasieksite vos per 6 val. 30 min. Nesvarbu, keliausite dieną ar naktį, mūsų privačios „en suite“ tipo kajutės suteiks jaukią erdvę atsipalaiduoti. Pasirinkite iš daugybės vietų mūsų keltuose, kuriose galėsite paragauti įvairių patiekalų ir gėrimų, pritaikytų įvairių skonių keliautojams, leiskite laiką ekskliuzyvinėje poilsio zonoje „Stena Plus Lounge“ ar kartu su vaikais žaiskite kompiuterinius žaidimus „Family Hub“ šeimų zonoje. Nepamirškite įsigyti prekių „Duty Free“ parduotuvėje už mažesnę kainą! Atsisėskite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės kelione tarp Nyderlandų ir JK.

 

Iš Harvičo į Hukvan Holandą – atraskite dar daugiau

Mūsų keltu nukeliavę iki Hukvan Holando galėsite aplankyti ir didžiuosius Nyderlandų miestus: visai šalia esantį Roterdamą ir automobiliu lengvai pasiekiamus Amsterdamą ir Hagą. Taip pat, puikiai išplėtota kelių infrastruktūra, automobiliu galėsite pasiekti ir kitas Europos šalis. 

 

Tyrinėkite Nyderlandus ir apylinkes

Nyderlandų vakarinėje pakrantėje esančią Hagą nuo Hukvan Holando automobiliu pasieksite vos per 40 minučių. Jeigu važiuosite dar toliau, neužilgo atvyksite į viduramžių miestą Utrechtą. Jis žavi savo nuostabiu Domo bokštu – seniausia ir aukščiausia varpine Nyderlanduose. Vos už keturių valandų kelio į šiaurės rytus nuo Hukvan Holando atsidursite pačiame Hanoverio centre – elegantiškame ir istorijos kupiname mieste.

 

Keltu keliaukite su savo automobilį iš Nyderlandų Hukvan Holando į JK Harvičą 

Keliaudami keltu į Harvičą galėsite ištirti nuostabią pietinę Anglijos pakrantę, su vaizdingomis gyvenvietėmis ir pasakiškais kraštovaizdžiais. Be abejo, jūsų taip pat laukia Londonas. Jame gausu kultūrinių ir istorinių objektų, restoranų ir pramogų. Londoną pasieksite vos per porą valandų, automobiliu arba traukiniu. Jei pavažiuosite kiek toliau, galėsite pamatyti puikiuosius Velso kraštovaizdžius ir Smaragdinę Airijos salą. 

 

Aplankykite pietinę Anglijos pakrantę

Keliaukite automobiliu ir tyrinėkite saulėtąją pietinę Anglijos pakrantę. Nesunkiai pasieksite Kembridžą, Norvičą, Oksfordą ir net Londoną.  Pakeliui galite aplankyti senovinius kaimelius, išsimaudyti jūroje ir pailsėti „Blue Flag“ sertifikuotuose paplūdimiuose, apžiūrėti daugybę UNESCO objektų, katedrų, bažnyčių, rūmų ir pilių. Net jei išvykote trumpų atostogų, būtinai aplankykite šiuos nuostabius objektus – jūs tikrai nenusivilsite.

 

Į automobilį pasikraukite viską ko reikia kelionei ir be jokių bagažo mokesčių keliaukite su „Stena Line“.

 

Naujiena! Apsilankykite uoste įsikūrusioje neapmokestintų prekių parduotuvėje

Jei keliaujate automobiliu, sutaupyti galite ne tik kelte – apsipirkite Harvičo uoste įsikūrusioje parduotuvėje „Duty Free Shop“! Atraskite specialius šios parduotuvės urmo pasiūlymus – tiesiog pastatykite savo automobilį stovėjimo aikštelėje, įsigykite neapmokestintų prekių ir pasikraukite. Smagaus apsipirkimo! 

Stilingai ir prabangiai keliaukite „Stena Britannica“ ir „Stena Hollandica“ keltais maršrutu tarp Jungtinės Karalystės ir Nyderlandų. Maršrutas iš Harivičo į Hukvan Holandą yra tiesiausias maršrutas iš pietinės Jungtinės Karalystės dalies į Nyderlandus ar Vokietiją. Rinkitės iš 4 kasdienių reisų ir...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Stena Britannica“ ir „Stena Hollandica“ keltais

į Hukvan Holandą ir Harvičą

Nuo 79.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Keltas į Hukvan Holandą ir Haridžą

  • Stena Britannica ferry at sea
    „Stena Britannica“
  • Stena Hollandica ferry at sea
    „Stena Hollandica“

Uostai

Map showing the routes to and from Holland
Map showing the routes to and from Holland

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Haridžo uostas“

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Hukvan Holando uostas“

Keliaukite „Stena Britannica“ ir „Stena Hollandica“ keltais

į Hukvan Holandą ir Harvičą

Nuo 79.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.