Keltas į Dubliną ir Holihedą

Keliaukite keltu į Dubliną ir Holihedą ir lengvai pasiekite Airiją bei Velsą. Mėgaukitės maloniausiomis kelionėmis Airijos jūroje „Stena Adventurer“ arba „Stena Estrid“ keltais, kursuojančiais 8 kartus per dieną tarp Dublino ir Holihedo. Kelionės tikslą pasieksite per 3 valandas 15 minučių.

 

Holihedas–Dublinas – keliaukite stilingai

Sukraukite lagaminus į automobilį ir keliaukite į Dubliną keltu. Atsisėskite ir atsipalaiduokite, mėgaukitės puikiu maistu, gėrimais bare arba, jei norite pasilepinti, kodėl neapsipirkus mūsų neapmuitinamų prekių parduotuvėje „Duty Free Shop“?  Airijos sostinė Dublinas – vienas įdomiausių miestų Europoje. Kultūra tiesiog tvyro ore, o miestas garsėja savo poetais ir dramaturgais, menininkais ir muzikantais.

 

Ką galima nuveikti Dubline

Nuo ko pradėti? Daugybė muziejų, nuostabių lankytinų vietų ir puikių parduotuvių – tai puiki proga trumpam nuvykti į Dubliną keltu.  Apžiūrėkite Gineso saugyklą ir išgerkite garsiojo „Black Stuff“ alaus, o jei mėgstate viskį, apsilankykite ypatingoje Jameson alkoholio darykloje.  Mėgaukitės linksmybėmis „Temple“ bare, pasivaikščiokite po Švento Stepono žaliąją gatvę ir pasinerkite į visame pasaulyje žinomą Trejybės koledžo istoriją bei dairykitės po įspūdingąsias bibliotekas.

 

Dublinas–Holihedas – paprasta pasiekti automobiliu

Keliaukite į Holihedą automobiliu ir pasiimkite viską, ko reikia žygiams, važinėti dviračiais ar leistis į ekskursiją po Šiaurės Velsą ir už jo ribų. Anglesio sala garsėja nuostabia pakrante, o Liverpulio, Mančesterio, Česterio ir Birmingamo miestus pasieksite labai lengvai.

 

Ką galima nuveikti Holihede ir jo apylinkėse

Plaukimas baidarėmis ir motorinėmis valtimis ir kriauklių bei akmenukų rinkimas paplūdimyje suteikia žavesio Holihedui ir Šiaurės Velsui. Mėgaukitės aukščiausios klasės restoranais, gražiais miestais ir kaimais, šiltu ir draugišku priėmimu.

 

Keliauti į Dubliną ir Holihedą keltu paprasta – nėra jokių bagažo mokesčių, todėl pasiimkite viską, ko reikia, į automobilį ir mėgaukitės kelione su „Stena Line“ jau šiandien.

Keliaukite keltu į Dubliną ir Holihedą ir lengvai pasiekite Airiją bei Velsą. Mėgaukitės maloniausiomis kelionėmis Airijos jūroje „Stena Adventurer“ arba...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Stena Adventurer“ ir „Stena Estrid“ keltais

į Dubliną ir Holihedą

Nuo 135 € /Automobilis + vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • „Stena Adventurer“
    „Stena Adventurer“
  • „Stena Estrid“
    „Stena Estrid“

Uostai

Holihedo uostas
Dublino uostas

Holihedo uostas yra Anglesyje, Šiaurės Velse. Uostas yra patogioje vietoje, A55 dviejų eismo juostų kelio pabaigoje.

 

Apsilankykite mūsų neapmuitintų prekių parduotuvėje uoste

Jei keliaujate automobiliu, sutaupyti galite ne tik kelte – apsipirkite urmu mūsų neapmuitintų prekių parduotuvėse uoste! Jos įsikūrusios Holihede, Fišgarde, Haridže ir Hukvan Holande – čia rasite specialių, tik uostuose teikiamų didmeninių pasiūlymų.

Pastatykite automobilį, apsipirkite neapmuitintų prekių parduotuvėje ir tegu automobilis už jus nudirba visą sunkų darbą! Mūsų neapmuitintų prekių parduotuvės uostuose visada atviros keleiviams.

 

Peržiūrėkite galimų įsigyti neapmuitintų prekių sąrašą čia arba teiraukitės darbuotojų, kurie mielai jums pagelbės. 

 

Malonaus apsipirkimo!

Skaityti daugiau apie keltą „Holihedo uostas“

Dublino uostas specialiai pastatytas „Stena Line“ superkeltams. „Stena Line“ Dublino keltų terminalas yra už 6 km (4 mylių) į rytus nuo Dublino centro. Visuose pagrindiniuose keliuose, vedančiuose į uostą, yra daug ženklų, aiškiai nurodančių reikiamas važiavimo kryptis.

Skaityti daugiau apie keltą „Dublino uostas“

Keliaukite „Stena Adventurer“ ir „Stena Estrid“ keltais

į Dubliną ir Holihedą

Nuo 135 € /Automobilis + vairuotojas

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.