Keltas į Dubliną ir Holihedą

Keliaukite keltu į Dubliną ir Holihedą ir lengvai pasiekite Airiją bei Velsą. Mėgaukitės maloniausiomis kelionėmis Airijos jūroje „Stena Adventurer“ arba „Stena Estrid“ keltais, kursuojančiais 8 kartus per dieną tarp Dublino ir Holihedo. Kelionės tikslą pasieksite per 3 valandas 15 minučių.

 

Holihedas–Dublinas – keliaukite stilingai

Sukraukite lagaminus į automobilį ir keliaukite į Dubliną keltu. Atsisėskite ir atsipalaiduokite, mėgaukitės puikiu maistu, gėrimais bare arba, jei norite pasilepinti, kodėl neapsipirkus mūsų neapmuitinamų prekių parduotuvėje „Duty Free Shop“?  Airijos sostinė Dublinas – vienas įdomiausių miestų Europoje. Kultūra tiesiog tvyro ore, o miestas garsėja savo poetais ir dramaturgais, menininkais ir muzikantais.

 

Ką galima nuveikti Dubline

Nuo ko pradėti? Daugybė muziejų, nuostabių lankytinų vietų ir puikių parduotuvių – tai puiki proga trumpam nuvykti į Dubliną keltu.  Apžiūrėkite Gineso saugyklą ir išgerkite garsiojo „Black Stuff“ alaus, o jei mėgstate viskį, apsilankykite ypatingoje Jameson alkoholio darykloje.  Mėgaukitės linksmybėmis „Temple“ bare, pasivaikščiokite po Švento Stepono žaliąją gatvę ir pasinerkite į visame pasaulyje žinomą Trejybės koledžo istoriją bei dairykitės po įspūdingąsias bibliotekas.

 

Dublinas–Holihedas – paprasta pasiekti automobiliu

Keliaukite į Holihedą automobiliu ir pasiimkite viską, ko reikia žygiams, važinėti dviračiais ar leistis į ekskursiją po Šiaurės Velsą ir už jo ribų. Anglesio sala garsėja nuostabia pakrante, o Liverpulio, Mančesterio, Česterio ir Birmingamo miestus pasieksite labai lengvai.

 

Ką galima nuveikti Holihede ir jo apylinkėse

Plaukimas baidarėmis ir motorinėmis valtimis ir kriauklių bei akmenukų rinkimas paplūdimyje suteikia žavesio Holihedui ir Šiaurės Velsui. Mėgaukitės aukščiausios klasės restoranais, gražiais miestais ir kaimais, šiltu ir draugišku priėmimu.

 

Keliauti į Dubliną ir Holihedą keltu paprasta – nėra jokių bagažo mokesčių, todėl pasiimkite viską, ko reikia, į automobilį ir mėgaukitės kelione su „Stena Line“ jau šiandien.

 

Naujiena! Apsilankykite uoste įsikūrusioje neapmokestintų prekių parduotuvėje

Jei keliaujate automobiliu, sutaupyti galite ne tik kelte – apsipirkite Holihedo ir Fišgardo uostuose įsikūrusiose parduotuvėse „Duty Free Shop“! Atraskite specialius šių parduotuvių pasiūlymus – tiesiog pastatykite automobilį ir įsigykite neapmokestintų prekių, o automobilis atliks visą sunkų darbą už jus. Smagaus apsipirkimo! 

Keliaukite keltu į Dubliną ir Holihedą ir lengvai pasiekite Airiją bei Velsą. Mėgaukitės maloniausiomis kelionėmis Airijos jūroje „Stena Adventurer“ arba „Stena Estrid“ keltais, kursuojančiais 8 kartus per dieną tarp Dublino ir Holihedo. Kelionės tikslą pasieksite per 3 valandas 15 minučių...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Stena Adventurer“ ir „Stena Estrid“ keltais

Dublinas ir Holihedas

Nuo 169.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Keltas į Dubliną ir Holihedą

  • Stena Adventurer ferry at sea
    „Stena Adventurer“
  • Stena Estrid ferry leaving the port
    „Stena Estrid“

Uostai

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Holihedo uostas“

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Dublino uostas“

Keliaukite „Stena Adventurer“ ir „Stena Estrid“ keltais

Dublinas ir Holihedas

Nuo 169.00€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.