Keltas į Dubliną ir Holihedą

Keliaukite keltu į Dubliną ir Holihedą ir lengvai pasiekite Airiją bei Velsą. Mėgaukitės maloniausiomis kelionėmis Airijos jūroje „Stena Adventurer“ arba „Stena Estrid“ keltais, kursuojančiais 8 kartus per dieną tarp Dublino ir Holihedo. Kelionės tikslą pasieksite per 3 valandas 15 minučių.

 

Holihedas–Dublinas – keliaukite stilingai

Sukraukite lagaminus į automobilį ir keliaukite į Dubliną keltu. Atsisėskite ir atsipalaiduokite, mėgaukitės puikiu maistu, gėrimais bare arba, jei norite pasilepinti, kodėl neapsipirkus mūsų neapmuitinamų prekių parduotuvėje „Duty Free Shop“?  Airijos sostinė Dublinas – vienas įdomiausių miestų Europoje. Kultūra tiesiog tvyro ore, o miestas garsėja savo poetais ir dramaturgais, menininkais ir muzikantais.

 

Ką galima nuveikti Dubline

Nuo ko pradėti? Daugybė muziejų, nuostabių lankytinų vietų ir puikių parduotuvių – tai puiki proga trumpam nuvykti į Dubliną keltu.  Apžiūrėkite Gineso saugyklą ir išgerkite garsiojo „Black Stuff“ alaus, o jei mėgstate viskį, apsilankykite ypatingoje Jameson alkoholio darykloje.  Mėgaukitės linksmybėmis „Temple“ bare, pasivaikščiokite po Švento Stepono žaliąją gatvę ir pasinerkite į visame pasaulyje žinomą Trejybės koledžo istoriją bei dairykitės po įspūdingąsias bibliotekas.

 

Dublinas–Holihedas – paprasta pasiekti automobiliu

Keliaukite į Holihedą automobiliu ir pasiimkite viską, ko reikia žygiams, važinėti dviračiais ar leistis į ekskursiją po Šiaurės Velsą ir už jo ribų. Anglesio sala garsėja nuostabia pakrante, o Liverpulio, Mančesterio, Česterio ir Birmingamo miestus pasieksite labai lengvai.

 

Ką galima nuveikti Holihede ir jo apylinkėse

Plaukimas baidarėmis ir motorinėmis valtimis ir kriauklių bei akmenukų rinkimas paplūdimyje suteikia žavesio Holihedui ir Šiaurės Velsui. Mėgaukitės aukščiausios klasės restoranais, gražiais miestais ir kaimais, šiltu ir draugišku priėmimu.

 

Keliauti į Dubliną ir Holihedą keltu paprasta – nėra jokių bagažo mokesčių, todėl pasiimkite viską, ko reikia, į automobilį ir mėgaukitės kelione su „Stena Line“ jau šiandien.

 

Naujiena! Apsilankykite uoste įsikūrusioje neapmokestintų prekių parduotuvėje

Jei keliaujate automobiliu, sutaupyti galite ne tik kelte – apsipirkite Holihedo ir Fišgardo uostuose įsikūrusiose parduotuvėse „Duty Free Shop“! Atraskite specialius šių parduotuvių pasiūlymus – tiesiog pastatykite automobilį ir įsigykite neapmokestintų prekių, o automobilis atliks visą sunkų darbą už jus. Smagaus apsipirkimo! 

Keliaukite keltu į Dubliną ir Holihedą ir lengvai pasiekite Airiją bei Velsą. Mėgaukitės maloniausiomis kelionėmis Airijos jūroje „Stena Adventurer“ arba „Stena Estrid“ keltais, kursuojančiais 8 kartus per dieną tarp Dublino ir Holihedo. Kelionės tikslą pasieksite per 3 valandas 15 minučių...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Stena Adventurer“ ir „Stena Estrid“ keltais

Dublinas ir Holihedas

Nuo 149€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • Stena Adventurer ferry at sea
    „Stena Adventurer“
  • Stena Estrid ferry leaving the port
    „Stena Estrid“

Uostai

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Holihedo uostas yra Anglesyje, Šiaurės Velse. Uostas yra patogioje vietoje, A55 dviejų eismo juostų kelio pabaigoje.

 

Apsilankykite mūsų Duty Free parduotuvėje uoste

Jei keliaujate automobiliu, sutaupyti galite ne tik kelte – apsipirkite urmu mūsų parduotuvėse „Duty Free Shop“ uoste! Jos įsikūrusios Holihede, Fišgarde ir Haridže – čia rasite specialių, tik uostuose teikiamų didmeninių pasiūlymų.

Pastatykite automobilį, apsipirkite Duty Free parduotuvėje ir tegu automobilis už jus nudirba visą sunkų darbą! Mūsų Duty Free parduotuvės uostuose visada atviros keleiviams.

 

Peržiūrėkite galimų įsigyti neapmokestintų prekių sąrašą čia arba teiraukitės darbuotojų, kurie mielai Jums pagelbės. 

 

Malonaus apsipirkimo!

Skaityti daugiau apie keltą „Holihedo uostas“

Dublino uostas yra specialiai skirtas „Stena Line“ superkeltams. „Stena Line“ Dublino keltų terminalas yra už 6 km į rytus nuo Dublino centro. Visuose pagrindiniuose keliuose, vedančiuose į uostą, yra daug nurodomųjų ženklų.

Skaityti daugiau apie keltą „Dublino uostas“

Keliaukite „Stena Adventurer“ ir „Stena Estrid“ keltais

Dublinas ir Holihedas

Nuo 149€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.