Dublino uostas

Terminalas nr. 2, Aleksandra Rd, Dublin Port, Dublinas, D01 WD28, Airija.
Terminalas nr. 2, Aleksandra Rd, Dublin Port, Dublinas, D01 WD28, Airija.

Dublino uostas specialiai pastatytas „Stena Line“ superkeltams. „Stena Line“ Dublino keltų terminalas yra už 6 km (4 mylių) į rytus nuo Dublino centro. Visuose pagrindiniuose keliuose, vedančiuose į uostą, yra daug ženklų, aiškiai nurodančių reikiamas važiavimo kryptis.

Darbo valandos

Sekmadienis–pirmadienis: 5.30–2.30 val.

Tickets & reservations card only

Icon
Title
Bilietai ir rezervacijos
(mokėjimai tik kortele)

Toilets

Icon
Title
Tualetai

Baby changing facilities

Icon
Title
Kūdikių pervystymo patalpos

Passenger Lounge

Icon
Title
Keleivių laukiamasis

Vending machines

Icon
Title
Pardavimo automatai

Wi-Fi

Icon
Title
Nemokamas „Wi-Fi“

Disability assistance

Icon
Title
Pagalba neįgaliesiems

Short term car park (payable)

Icon
Title
Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (mokama)

Long term car park (payable)

Icon
Title
Ilgalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (mokama)

Drop off area

Icon
Title
Sustojimo vieta

Disabled toilets

Icon
Title
Neįgaliųjų tualetai

Vietos informacija

GPS: 53.349866, -6.196624

 

Adresas: 2 terminalas, Aleksandra Rd, Dublin Port, Dublinas, D01 WD28, Airija.

 

„Stena Line“ Dublino keltų terminalas yra už 6 km (4 mylių) į rytus nuo Dublino centro. Visuose pagrindiniuose keliuose, vedančiuose į uostą, yra daug ženklų, aiškiai nurodančių reikiamas važiavimo kryptis.

 

Uoste yra 30 automobilių stovėjimo vietų:

  • Trumpalaikio automobilių stovėjimo aikštelės įkainis: 2,00 € / val. (minimalus mokestis – 1,00 €)
  • Automobilių stovėjimo aikštelės įkainis vienai dienai: 9,00 € / 24 val. (arba nevisai dienos)
  • Ilgalaikio automobilių stovėjimo aikštelės įkainis: 50,00 € / 7 dienas

 

Trumpalaikio automobilių stovėjimo aikštelė įrengta prie terminalo pastato. Bilietus galima įsigyti iš bilietų automato (atsiskaitymas kredito ir debeto kortelėmis bei grynaisiais, tačiau banknotai nepriimami). Įsitikinkite, kad bilietas galioja reikiamą laiką. Galiojantį automobilių stovėjimo aikštelės bilietą laikykite ant prietaisų skydelio visą automobilio buvimo aikštelėje laiką, antraip Jūsų automobilis gali būti užblokuotas. Automobilio atblokavimo mokestis – 80,00 €. Atkreipkite dėmesį, kad automatas priima tik eurų monetas. Pametę bilietą turėsite sumokėti savaitinį įkainį.

 

M50 kelio mokestis

M50 kelio mokestis imamas nesustabdant automobilio. Tai reiškia, kad kameros, įrengtos tarp M50 kelio 6 ir 7 sankryžų, nuskaito automobilio valstybinį numerį ir iš transporto priemonės savininko nuskaičiuoja mokestį.

Apmokėti už kelionę M50 keliu paprasta – atsisiųskite „Android“ arba „Apple“ pritaikytą programėlę „M50 Quick Pay“ arba prisijunkite prie eFlow.ie ir apmokėkite internetu.

Vairuotojas privalo sumokėti M50 kelio mokestį iki kitos dienos 20.00 val. Nesumokėjus iki nustatyto termino, bus skirta bauda, kurią turės sumokėti transporto priemonės savininkas.

Tiesioginio traukinio iki Dublino uosto nėra.

 

Priešais įėjimą į Dublino uostą yra „Luas Red Line“ tramvajaus stotelė „The Point“, tačiau nuo „Stena Line“ keltų terminalo iki jos yra 40 min. kelio pėsčiomis (3,2 km). Galima pasinaudoti taksi paslaugomis.

Autobusai nuveš iš antrojo „Stena Line“ terminalo į Dublino miesto centrą 

 

Pervežimai iš / į Georges Quay, Dublin 2, vykdomi kasdien.

(Autobusų stotelė 135111, Georges Quay – kitoje upės pusėje nuo muitinės, netoli Tara Street DART stoties). Peržiūrėti autobusų stotelių vietas

 

Iš „Stena Line“Iš Dublino miesto centro
IšvykstaIšvyksta
06:1506:45
13:0013:30
18:4519:15
00:1000:40
Kaina – 3 £ / 3 € vienam asmeniui* (kūdikiams iki 3 metų NEMOKAMAI)

 

Dėmesio!

  • Bilietus galima iš anksto užsisakyti internetu, adresu stenaline.ie arba stenaline.co.uk , taip pat įsigyti „Holyhead & Dublin“ kelionių agentūrose ir kelto keleivių aptarnavimo skyriuje „Guest Services“.
  • Bilietus taip pat galite įsigyti internetu, adresu nolancoaches.palisis.com
  • * Perkant adresu stenaline.co.uk, kelionių agentūroje „Holyhead“ ar kelto keleivių aptarnavimo skyriuje „Guest Services“, bilietas kainuoja 3 £, o perkant autobuse (atsiskaitymas tik kortele) arba Dublino kelionių centre – 3 €.

Dubline yra daugybė taksi stovėjimo aikštelių, įskaitant vieną prie „Stena Line“ keltų terminalo, kurioje rasite taksi. Taip pat galite naudotis internetinėmis pavežėjų paslaugomis, pavyzdžiui, „Uber“, „FREE NOW“ ir „Bolt“, arba išsikviesti taksi telefonu, pavyzdžiui, „Dublin Dial a Cab“ (+353 1 80 80 800) arba NCR (+353 1 67 72 222).

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.