Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Dublino uostas

Dublino uostas specialiai pastatytas „Stena Line“ superkeltams. „Stena Line“ Dublino keltų terminalas yra už 6 km (4 mylių) į rytus nuo Dublino centro. Visuose pagrindiniuose keliuose, vedančiuose į uostą, yra daug ženklų, aiškiai nurodančių reikiamas važiavimo kryptis.

Tickets & reservations

Image
Title
Bilietai ir rezervacijos

Toilets

Image
Title
Tualetai

Baby changing facilities

Image
Title
Kūdikių pervystymo patalpos

Passenger Lounge

Image
Title
Keleivių laukiamasis

Vending machines

Image
Title
Pardavimo automatai

Wi-Fi

Image
Title
Nemokamas „Wi-Fi“

Disability assistance

Image
Title
Pagalba neįgaliesiems

Short term car park (payable)

Image
Title
Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (mokama)

Long term car park (payable)

Image
Title
Ilgalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (mokama)

Drop off area

Image
Title
Sustojimo vieta

Disabled toilets

Image
Title
Neįgaliųjų tualetai

Vietos informacija

GPS: 53.349866, -6.196624

 

„Stena Line“ Dublino keltų terminalas yra už 6 km (4 mylių) į rytus nuo Dublino centro. Visuose pagrindiniuose keliuose, vedančiuose į uostą, yra daug ženklų, aiškiai nurodančių reikiamas važiavimo kryptis.

 

Uoste yra 30 automobilių stovėjimo vietų:

• Trumpalaikio automobilių stovėjimo aikštelės įkainis: 2,00 € už valandą (minimalus mokestis – 1,00 €)

• Dienos automobilių stovėjimo įkainis: 9,00 € už 24 valandas (arba dalį dienos)

• Ilgalaikis automobilių stovėjimo įkainis: 50,00 € už 7 dienas

 

Trumpalaikio automobilių stovėjimo aikštelė įrengta prie terminalo pastato. Bilietus galima įsigyti iš automato (atsiskaitymas kredito ir debeto kortelėmis bei grynaisiais, tačiau banknotai nepriimami). Įsitikinkite, kad bilietas galioja reikiamą laiką. Galiojantį automobilių stovėjimo aikštelės bilietą laikykite ant prietaisų skydelio visą buvimo laiką, antraip jūsų automobilis bus užblokuotas. Automobilio atblokavimo mokestis – 80,00 €. Atkreipkite dėmesį, kad automatas priima tik eurų monetas. Pametę bilietą turėsite sumokėte savaitinį įkainį.

 

M50 kelio mokestis

M50 kelio mokestis yra mokamas už nestabdomą važiavimą keliu. Tai reiškia, kad kameros, įrengtos tarp M50 kelio 6 ir 7 sankryžų, nuskaito automobilio valstybinį numerį ir iš transporto priemonės savininko nuskaičiuoja mokestį.

Apmokėti už kelionę M50 paprasta – atsisiųskite „Android“ arba „Apple“ pritaikytą programėlę „M50 Quick Pay“ arba eikite į eFlow.ie ir apmokėkite internetu.

Vairuotojas privalo sumokėti M50 kelio mokestį iki kitos dienos 20.00 val. Nesumokėjus iki nustatyto termino, bus skirta bauda, kurią turės sumokėti transporto priemonės savininkas.

Tiesioginio traukinio iki Dublino uosto nėra.

 

„The Point“, priešais įėjimą į Dublino uostą, yra tramvajaus stotelė „Luas Red Line“, tačiau nuo „Stena Line“ keltų terminalo iki jos yra 40 min. kelio pėsčiomis (3,2 km). Galima pasinaudoti taksi paslaugomis.

Kelionė iš Dublino į Holihedą

 

Keleiviai, keliaujantys 08:15, 14:45 ir 20:30 val. iš Dublino, gali autobusu nuvykti iš Dublino miesto centro iki „Stena Line“ keltų terminalo. Autobusas išvyksta iš „Westmoreland Street“ gatvės Dublino miesto centre 07:00, 14:00 ir 19:00 val.

Dėmesio! Iš Dublino 02:15 val. išvykstantiems keleiviams autobusų paslaugos neteikiamos.

 

Kelionė iš Holihedo į Dubliną

 

Atvykus į „Stena Line“ 2 terminalo pastatą Dubline iš Holihedo išvykstant 02:15, 09:00 arba 14:45 val., taip pat galima pasinaudoti autobusų paslaugomis. Autobusas jus nuveš į Dublino centrą ir sustos „Connolly DART“ geležinkelio stotyje ir „Westmoreland Street“ gatvėje.

Dėmesio! Iš Holihedo 20:30 val. išvykstantiems keleiviams autobusų paslaugos neteikiamos.

 

Kainos

Suaugusiojo bilietas į vieną pusę: 3,50 €

Suaugusiojo bilietas į abi puses: 6,00 €

Vaiko bilietas į vieną pusę: 2,00 €

Vaiko bilietas į abi puses: 3,00 €

 

Mokėti galima grynaisiais pinigais (tik eurais) arba kortele „Dublin Leap“. Kredito ir debeto kortelės nepriimamos.

 

Keleiviai, keliaujantys iš „Stena Line“ keltų terminalo Dubline į Dublino centrą, gali pasinaudoti papildoma išlaipinimo stotele „Heuston“ geležinkelio stotyje. Kelionės bilieto į šią vietą kaina yra 4,50 € suaugusiajam ir 3,00 € vaikui.

Dubline yra daugybė taksi stovėjimo aikštelių, įskaitant vieną prie „Stena Line“ keltų terminalo, kurioje rasite taksi. Taip pat galite naudotis internetinėmis pavežėjų paslaugomis, pavyzdžiui, „Uber“, „Free Now“ ir „Bolt“, taip pat galite išsikviesti taksi ir telefonu, pavyzdžiui, „Dublin Dial a Cab“ (+353 1 80 80 800) arba NCR (+353 1 67 72 222).

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.