Keltas į Geteborgą ir Frederikshauną

Keliaukite keltu į Geteborgą ir Frederikshauną ir mėgaukitės tiesioginiu maršrutu tarp Švedijos ir Danijos. Vos per 3 valandas 30 minučių atvyksite atsipalaidavę, žvalūs ir pasiruošę tolesnei kelionei.

 

Iš Frederikshauno į Geteborgą – vos per 3 valandas ir 30 minučių!

Geteborgas – antrasis Švedijos miestas ir „Stena Line“ buveinė. Iš Geteborgo galite apkeliauti likusią Skandinavijos dalį – Oslas yra vos už 3,5 valandos kelio, o Stokholmas – kiek daugiau nei penkių. Sėskite į automobilį ir pasiruoškite atradimams!

 

Atraskite Geteborgą

Kvapą gniaužiantis salynas, pasaulinio lygio restoranai, nuostabios pramogos ir tvarus gyvenimas – laikas atrasti Geteborgą, antrąjį pagal dydį Švedijos miestą. Kelkitės keltu iš Frederikshauno ir atvykite pasiruošę patirti viską, ką gali pasiūlyti šis puikus miestas.

 

Tiesiausias kelias į Daniją – iš Geteborgo į Frederikshauną

„Stena Danica“, „Stena Jutlandica“ ir „Stena Vinga“ plaukia mūsų maršrutu į Frederikshauną. Nesvarbu kurį keltą pasirinksite, galite būti tikri, kad būsite šiltai sutikti ir patirsite puikių kelionės įspūdžių.  Prisėskite restorane ir mėgaukitės nuostabiais jūros vaizdais, užkandžiaudami arba gerdami gėrimus bare.  Iki greito susitikimo mūsų keltuose.

 

Frederikshaunas – miestas visiems

Atvykę į Daniją galėsite apžiūrėti visą Jutlandiją .  Nedideliame, bet žaviame Frederikshauno uostamiestyje galėsite mėgautis puikiomis parduotuvėmis, restoranais ir maudynėmis jūroje užsukę į nuostabųjį Palm paplūdimį. Keliaukite į „Aalborg“ zoologijos sodą, „The Reef“ vandens parką ir „Fårup Sommarland“ pramogų parką ir sužinokite, kuo išsiskiria Šiaurės Jutlandija.

Keliaukite keltu į Geteborgą ir Frederikshauną ir mėgaukitės tiesioginiu maršrutu tarp Švedijos ir Danijos. Vos per 3 valandas 30 minučių...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Plaukite „Stena Danica“, „Stena Jutlandica“ ir „Stena Vinga“ keltais

Geteborgas ir Frederikshaunas

Nuo 65 € į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • „Stena Danica“
    „Stena Danica“
  • „Stena Jutlandica“
    „Stena Jutlandica“
  • „Stena Vinga“ keltas jūroje
    „Stena Vinga“

Uostai

Map showing routes and ports to and from Denmark
Map showing routes and ports to and from Sweden

Frederikshauno uostas yra šiaurės rytinėje Jutlandijos pusiasalio pakrantėje, Danijos šiaurėje. Jį lengva pasiekti automobiliu važiuojant E45 greitkeliu, o nuo terminalo iki viešojo transporto stotelės vos 20 minučių kelio pėsčiomis. 

 

Atkreipkite dėmesį: terminalo nedarbo valandomis arba „Stena Vinga“ keltu galima vykti tik automobiliais. Pėstieji keleiviai į tuos reisus neleidžiami. 

Skaityti daugiau apie keltą „Frederikshauno uostas“

Geteborge yra du „Stena Line“ terminalai: vienas skirtas vykti į Kylį (Vokietiją), o šis terminalas – į Frederikshauną (Daniją). Danijos terminalas yra toliau į rytus prie Jotos upės, netoli Masthugetso rajono. Kelią link terminalo nurodo ženklai E6 kelyje, jį taip pat galima pasiekti tramvajumi.

 

Atkreipkite dėmesį: terminalo nedarbo valandomis arba „Stena Vinga“ keltu galima vykti tik automobiliais. Pėstieji keleiviai į tuos reisus neleidžiami. 

Skaityti daugiau apie keltą „Iš Geteborgo uosto (į Frederikshauną)“

Plaukite „Stena Danica“, „Stena Jutlandica“ ir „Stena Vinga“ keltais

Geteborgas ir Frederikshaunas

Nuo 65 € į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.