Keltas į Karlskruną ir Gdynę

Keliaukite patogiausiu, tiesioginiu maršrutu į Karlskruną (Švediją) ir Gdynę (Lenkiją) keltais „Stena Vision“, „Stena Spirit“ ir „Stena Estelle“, kurie plaukia net 6 kartus per dieną.  Rinkitės dieninius arba naktinius reisus ir mėgaukitės puikia kelionės patirtimi su „Stena Line“.

 

Mėgaukitės puikia kelione iš Gdynės į Karlskruną

Keliaukite keltu iš Gdynės į Karlskruną ir atsipalaiduokite grožėdamiesi Baltijos jūros vaizdais. Keltai, kursuojantys tarp Lenkijos ir Švedijos, turi daugybę patogumų: restoranų, parduotuvę, SPA ir net naktinį klubą. Galime pasiūlyti kajutę, atitinkančią jūsų biudžetą, kad galėtumėte gerai išsimiegoti arba trumpam nusnūsti prieš atvykstant į uostą.

 

Atraskite Karlskruną ir Švedijos pakrantę

Susipažinkite su unikaliu Karlskrunos miestu, pastatytu ant 33 salų su istoriniu kariniu uostu, veikiančiu nuo 1680 m., ir daugybe unikalių paminklų, įtrauktų į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tiems, kurie nori geriau pažinti Skandinaviją, kelionės maršrutų pasirinkimų nuo Karlskrunos begalė: keliaukite į vakarus – Malmę arba Kopenhagą, aplankykite rytinę pakrantę link Stokholmo arba mėgaukitės milžiniškomis atviromis erdvėmis ir Vidurio Švedijos ežerais. 

 

Plaukite iš Karlskrunos į Gdynę

Plaukite iš Karlskrunos į Gdynę ir patirkite, kaip smagu keliauti keltu. Turime daug smagių užsiėmimų visai šeimai, taip pat didelį barų, kavinių ir restoranų asortimentą – išsirinks kiekvienas!  Į gražųjį Gdynės uostamiestį atvykite atsipalaidavę ir pasiruošę gėrėtis vaizdais.

 

Aplankykite istorinę Gdynę – vartus į Europą

Gdynė yra nuostabus pirkinių miestas su šimtais parduotuvėlių. Gavę norimus pirkinius, rinkitės iš daugybės restoranų ir barų. Iš Gdynės driekiasi puikūs keliai norintiems toliau vykti ir tyrinėti Lenkiją arba kitas Europos šalis.

Keliaukite patogiausiu, tiesioginiu maršrutu į Karlskruną (Švediją) ir Gdynę (Lenkiją) keltais „Stena Vision“, „Stena Spirit“ ir „Stena Estelle“, kurie plaukia...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Stena Estelle“, „Stena Spirit“ ir „Stena Vision“ keltais

į Karlskruną ir Gdynę

Nuo 70 € /Automobilis + vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • „Stena Estelle“
  • „Stena Spirit“
  • „Stena Vision“

Uostai

Karlskrunos uostą pietrytinėje Švedijos pakrantėje lengva pasiekti greitkeliu. Karlskruna pasižymi puikiu viešuoju transportu, tačiau uostas yra kitoje saloje nei pagrindinė miesto dalis, tad, norėdami patekti į uostą, traukiniu ir pėsčiomis atvykstantys keleiviai turi važiuoti taksi arba autobusu.

Skaityti daugiau apie keltą „Karlskrunos uostas“

Atkreipkite dėmesį, kad neseniai pasikeitė mūsų uosto adresas Gdynėje. Naujasis adresas visiems į Karlskruną vykstantiems keleiviams yra Viešasis keltų terminalas, ul. Polska 4, 81-339 Gdynia.

Skaityti daugiau apie keltą „Gdynės uostas“

Keliaukite „Stena Estelle“, „Stena Spirit“ ir „Stena Vision“ keltais

į Karlskruną ir Gdynę

Nuo 70 € /Automobilis + vairuotojas

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.