Karlskrunos uostas

Karlskrunos uostą pietrytinėje Švedijos pakrantėje lengva pasiekti greitkeliu. Karlskruna pasižymi puikiu viešuoju transportu, tačiau uostas yra kitoje saloje nei pagrindinė miesto dalis, tad, norėdami patekti į uostą, traukiniu ir pėsčiomis atvykstantys keleiviai turi važiuoti taksi arba autobusu.

Toilets

Image
Title
Tualetai

Passenger Lounge

Image
Title
Keleivių laukiamasis

Vending machines

Image
Title
Pardavimo automatai

Wi-Fi

Image
Title
Nemokamas „Wi-Fi“

Disabled toilets

Image
Title
Neįgaliųjų tualetai

Short term car park (payable)

Image
Title
Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (mokama)

Long term car park (payable)

Image
Title
Ilgalaikė automobilių stovėjimo aikštelė (mokama)

Disability assistance

Image
Title
Pagalba neįgaliesiems

ATM

Image
Title
Bankomatas

Children's play area

Image
Title
Vaikų žaidimų erdvė

Bureau de change

Image
Title
Valiutos keitykla

Lost property office

Image
Title
Pamestų daiktų skyrius

Luggage storage

Image
Title
Bagažo laikymas (saugojimas)

Vietos informacija

GPS: 56.1646, 15.6308

 

Adresas: Verkövägen 101, 371 65, Lyckeby, Karlskrona, Švedija.

 

Iš Malmės važiuokite E22 keliu, kuris veda tiesiai į terminalą. Iš Geteborgo važiuokite E6 keliu iki Halmstado, tada 15 arba E4 keliu į rytus link E22 kelio. Terminalas yra Verkės saloje, maždaug už 10 km nuo Karlskrunos; sekite kelio ženklus link Verkės ir Gdynės su kelto simboliu.

 

Automobilių stovėjimo aikštelė įrengta prie pagrindinio „Stena Line“ keltų terminalo ir kainuoja 60 SEK per dieną. Atsiskaityti galima grynaisiais pinigais arba įvairiomis degalų kortelėmis. 

Karlskruna pasižymi išvystytu susiekimu traukiniais su įvairiomis Švedijos vietovėmis. Jei keliaujate iš Malmės ar Geteborgo, sėskite į „Skånetrafiken“ traukinį, važiuojantį į „Karlskroną C Hållplats“. Atkreipkite dėmesį, kad iš stoties iki keltų terminalo turėsite važiuoti autobusu arba taksi.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje www.skanetrafiken.se.

Autobusų stotis yra priešais pagrindinę traukinių stotį, šalia „McDonalds“. Norėdami nuvykti į „Stena Line“ uostą, važiuokite 6 numeriu pažymėtu autobusu iki paskutinės stotelės, esančios prie Verkės terminalo. Kelionė trunka apie 30 min.

Į „Stena Line“ keltų terminalą galite atvykti taksi; kelionė iš Karlskrunos centro trunka maždaug 10 min. Kelionė kainuos apie 200–300 SEK.

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.