UŽSISAKYTI BILIETĄ
Dėmesio!

Koronaviruso/COVID-19 informacijos atnaujinimas birželio 10 d.


Remiantis Latvijos Vyriausybės įsakymu Nr. 360 str. 35 (patvirtintu 2020 m. birželio 9 d., kuris įsigalioja nuo 2020 m. birželio 10 d. ) - tarptautinis keleivių transportavimas iš/į Latvijos/Latviją lėktuvais, jūrų keliais, autobusais ir geležinkelių transportu neleidžiamas į padidintos rizikos šalis, kurias nurodo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) ir Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras (ECDC). Siekiant užkirsti kelią koronaviruso (COVID-19) plitimui ir suvaldyti pandemiją, leidžiami tik tarptautiniai keleivių pervežimai, vykdomi gavus darbdavių pateiktus rašytinius prašymus, kuriuose nurodomas darbuotojų sąrašas.


Daugiau informacijos rasite https://www.stenaline.lt/aktuali-informacija. Šiuo metu nėra galimybės įsigyti keltų bilietus mūsų tinklalapyje. Atsiprašome dėl galimų nepatogumų. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis info.lt@stenaline.com arba info.lv@stenaline.com. Ačiū už Jūsų supratingumą!

Iš Latvijos į Švediją

Ventspilis-Nineshamnas-Ventspilis

Trumpiausias reisas keltu – tik 8,5 val. iš Latvijos į Švediją! Maršrutu Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis mes siūlome 24 išvykimus per savaitę keltais „Scottish Viking“ ir „Stena Flavia“.


SPECIALUS PASIŪLYMAS IKI -10%

Laikas keliauti! Gaukite kelionei atgal iki -10% nuolaidą iš Latvijos ir Švedijos!!

Pasiūlymas galioja bilietams, kurie rezervuoti laikotarpyje iki 2020.05.31


Keltai į Vokietiją ir Švediją
„Stena Line“ keltai maršrutu Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis išvyksta 24 kartus per savaitę, o maršrutu Liepoja – Travemiundė – Liepoja 10 kartų per savaitę.
Saugūs keltai ir pigūs keltų bilietai leis jaustis lyg plaukiojančiame viešbutyje, kur galėsite pailsėti ir pasiruošti tolimesnei kelionei.
Mūsų puslapyje rasite naudingą informaciją, keltų tvarkaraščius, galėsite peržiūrėti kainas ir įsigyti bilietus Jūsų pasirinktu maršrutu.

Payment

WEB mokėjimų apsauga
Mokėjimai atlikti kreditine kortele yra apsaugoti SSL sertifikatu. 
Šis sertifikatas užtikrina Jūsų duomenų apsaugą ir saugius pervedimus su GobalSign

GlobalSign