UŽSISAKYTI BILIETĄ
Dėmesio!

Dėl esančių blogų oro sąlygų Baltijos jūroje, keičiasi keltų tvarkaraštis.


Lapkričio 24 d. 18:00 kelto „Stena Gothica“ išvykimas maršrutu Liepoja - Travemiundė yra pakeistas. Naujas išvykimo laikas lapkričio 25 d. 04:00. Registracija (check-in) baigiasi lapkričio 25 d. 01:00.

Lapkričio 25 d. 21:00 kelto „Stena Gothica“ išvykimas maršrutu Travemiundė - Liepoja yra pakeistas. Naujas išvykimo laikas lapkričio 26 d. 09:00. Registracija (check-in) baigiasi lapkričio 26 d. 07:00.


Dėl detalesnės informacijos skambinkite +371 636 22999.

Iš Latvijos į Švediją

Ventspilis-Nineshamnas-Ventspilis

Trumpiausias reisas keltu – tik 8,5 val. iš Latvijos į Švediją! Maršrutu Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis mes siūlome 24 išvykimus per savaitę keltais „Scottish Viking“ ir „Stena Flavia“.


Passengers with face masks
Apsauginių veido kaukių dėvėjimas uoste ir kelte

Tam, kad būtų užtikrintos dar saugesnės sąlygos, uoste ir kelte privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones.

Keltai į Vokietiją ir Švediją
„Stena Line“ keltai maršrutu Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis išvyksta 24 kartus per savaitę, o maršrutu Liepoja – Travemiundė – Liepoja 10 kartų per savaitę.
Saugūs keltai ir pigūs keltų bilietai leis jaustis lyg plaukiojančiame viešbutyje, kur galėsite pailsėti ir pasiruošti tolimesnei kelionei.
Mūsų puslapyje rasite naudingą informaciją, keltų tvarkaraščius, galėsite peržiūrėti kainas ir įsigyti bilietus Jūsų pasirinktu maršrutu.

Payment

WEB mokėjimų apsauga
Mokėjimai atlikti kreditine kortele yra apsaugoti SSL sertifikatu. 
Šis sertifikatas užtikrina Jūsų duomenų apsaugą ir saugius pervedimus su GobalSign

GlobalSign