UŽSISAKYTI BILIETĄ
Dėmesio!

Dėl esančių blogų oro sąlygų Baltijos jūroje, keičiasi keltų tvarkaraštis.


Rugsėjo 16 d. 10:00 kelto „Stena Gothica“ išvykimas maršrutu Travemiundė - Liepoja yra pakeistas. Naujas išvykimo laikas rugsėjo 16 d. 15:00. Registracija (check-in) baigiasi 12:00.


Rugsėjo 17 d. 16:00 kelto „Stena Gothica“ išvykimas maršrutu Liepoja - Travemiundė yra pakeistas. Naujas išvykimo laikas rugsėjo 17 d. 20:00. Registracija (check-in) baigiasi 18:00.


Dėl detalesnės informacijos skambinkite +371 636 22999.

Iš Latvijos į Švediją

Ventspilis-Nineshamnas-Ventspilis

Trumpiausias reisas keltu – tik 8,5 val. iš Latvijos į Švediją! Maršrutu Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis mes siūlome 24 išvykimus per savaitę keltais „Scottish Viking“ ir „Stena Flavia“.


SPECIALUS PASIŪLYMAS IKI -10%

Laikas keliauti! Gaukite kelionei atgal iki -10% nuolaidą iš Latvijos ir Švedijos!!

Pasiūlymas galioja bilietams, kurie rezervuoti laikotarpyje iki 2020.01.19


Bordershop ventspils

Jau dabar terminale galite įsigyti alkoholinių gėrimų, kuriuos galėsite vežtis su savimi į Švediją! Apsilankykite mūsų parduotuvėje ir apsipirkite pigiau!


Keltai į Vokietiją ir Švediją
„Stena Line“ keltai maršrutu Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis išvyksta 24 kartus per savaitę, o maršrutu Liepoja – Travemiundė – Liepoja 10 kartų per savaitę.
Saugūs keltai ir pigūs keltų bilietai leis jaustis lyg plaukiojančiame viešbutyje, kur galėsite pailsėti ir pasiruošti tolimesnei kelionei.
Mūsų puslapyje rasite naudingą informaciją, keltų tvarkaraščius, galėsite peržiūrėti kainas ir įsigyti bilietus Jūsų pasirinktu maršrutu.

Payment

WEB mokėjimų apsauga
Mokėjimai atlikti kreditine kortele yra apsaugoti SSL sertifikatu. 
Šis sertifikatas užtikrina Jūsų duomenų apsaugą ir saugius pervedimus su GobalSign

GlobalSign