UŽSISAKYTI BILIETĄ
Dėmesio!

Koronaviruso/COVID-19 informacijos atnaujinimas


Pagal ministrų kabineto atliktus Reglamento Nr. 360 pakeitimus, jei keliaujate į Latviją nuo sausio 25 dienos, prieš kelionę privaloma pateikti neigiamą „Covid-19“ testo PGR (liet.)/PCR (angl.) rezultatą. Testas privalo būti atliktas ne anksčiau kaip prieš 72 valandas iki išvykimo. Visi keleiviai taip pat privalo užpildyti formą www.covidpass.lv.


Švedijos vyriausybė priėmė nutarimą, kad nuo 2021.02.06 iki 2021.05.31 (imtinai) asmenys privalės pateikti ne vėliau nei 48 valandas prieš atvykimą į Švediją atliktą neigiamą Covid-19 testo atsakymą.


Skaityti daugiau: https://www.stenaline.lt/aktuali-informacija


Iš Latvijos į Švediją

Ventspilis-Nineshamnas-Ventspilis

Trumpiausias reisas keltu – tik 8,5 val. iš Latvijos į Švediją! Maršrutu Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis mes siūlome 24 išvykimus per savaitę keltais „Stena Livia“ ir „Stena Flavia“.


Passengers with face masks
Apsauginių veido kaukių dėvėjimas uoste ir kelte

Tam, kad būtų užtikrintos dar saugesnės sąlygos, uoste ir kelte privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones.

Keltai į Vokietiją ir Švediją
„Stena Line“ keltai maršrutu Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis išvyksta 24 kartus per savaitę, o maršrutu Liepoja – Travemiundė – Liepoja 10 kartų per savaitę.
Saugūs keltai ir pigūs keltų bilietai leis jaustis lyg plaukiojančiame viešbutyje, kur galėsite pailsėti ir pasiruošti tolimesnei kelionei.
Mūsų puslapyje rasite naudingą informaciją, keltų tvarkaraščius, galėsite peržiūrėti kainas ir įsigyti bilietus Jūsų pasirinktu maršrutu.

Payment

WEB mokėjimų apsauga
Mokėjimai atlikti kreditine kortele yra apsaugoti SSL sertifikatu. 
Šis sertifikatas užtikrina Jūsų duomenų apsaugą ir saugius pervedimus su GobalSign

GlobalSign