Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Lojalumo klubai

Mėgaukitės kelionėmis su „Stena Line“ lojalumo programomis!

 

Nuolatiniai keleiviai, keliaujantys tiek verslo reikalais, tiek pramogai, ir prisijungę prie „Stena Line“ lojalumo programų, gali mėgautis papildomais pasiūlymais ir privalumais.

 

„Extra“ yra visiškai nemokama, o būdami lojalumo klubo „Extra“ nariu galite iš karto mėgautis kelionių su „Stena Line“ teikiamais privalumais. Jūs uždirbsite taškų, kuriuos galėsite panaudoti būsimoms kelionėms, specialiais pasiūlymais kelte, bei mėgautis kitais narystės privalumais.  Su „Extra“ galite peržiūrėti savo užsakymus, patikrinti taškų likutį ir paskyros istoriją internete.  Užsiregistruokite šiandien ir pradėkite rinkti taškus!

 

Naudodami mūsų „Business Traveller“ programą*, galite sumažinti savo bendrovės verslo išlaidas pasinaudodami nuolaidomis „Economy“, „Flexi“ arba „Premium“ bilietams. Turėdami narystę be kortelės ir kelių naudotojų prieigą prie užsakymo internetu sistemos, galėsite lengvai naudotis bei valdyti turimas rezervacijas ir kelionių planus.

 

Užsiregistruokite „Business Traveller“ programoje* ir mėgaukitės nuolaidomis reguliariai keliaujant mūsų maršrutais.

 

 

* Mūsų lojalumo programa „Business Traveller“ teikiama šiose šalyse: Danijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Airijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje.