Keltas į Šerbūrą ir Roslerą

Keliaukite tiesiai į Prancūziją ir Airiją keltu „Stena Horizon“ ir be vargo pasiekite Šerbūrą ir Roslerą! Per savaitę yra vykdomi 6 keltų reisai mažiausiomis kainomis – rinkitės jums tinkamiausią laiką ir vykite į kelionę. Keliaudami į Šerburą ir Roslerą galite mėgautis įvairiomis pramogomis. Skanaukite puikų maistą restorane, ragaukite gėrimus bare arba žiūrėkite filmą kino salėje.  Rekomenduojame iš anksto užsisakyti kajutę, kad atvyktumėte atsipalaidavę ir pasiruoštumėte tolesnei kelionei. Jei kartu su savimi vežatės augintinį, už jį papildomas mokestis nėra imamas, jeigu ruošiatės visos kelionės metu jį laikyti savo automobilyje, arba, jei pageidaujate, galite iš anksto visai kelionei užsisakyti augintiniams pritaikytą būdą už nedidelį mokestį. 

 

Plaukite tiesiai iš Roslero į Šerbūrą

Plaukdami keltu į Šerbūrą, atvyksite į Šiaurės Vakarų Prancūziją. Iš Šerbūro uosto pateksite tiesiai į Normandijos ir Bretanės regionus, kur galėsite apžiūrėti visas Šiaurės Prancūzijos įžymybes ir lankytinas vietas, kurių niekada nepamiršite.

 

Šerbūras – vartai į Prancūziją  

Sen Mišelio kalnas, Bajė gobelenas, nuostabūs kraštovaizdžiai – kelionės po Šiaurės Prancūziją praleisti nevalia. Keliaukite į Paryžių ir mėgaukitės daugybe lankytinų vietų šioje nuostabioje sostinėje. 

 

Šerbūras–Rosleras – Jūsų laukia airiškas svetingumas!

Kelkitės keltu į Roslerą, esantį Veksforde, saulėtoje Airijos pietryčių dalyje, ir tyrinėkite nuostabią pakrantę su didžiulėmis uolomis ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Keliaukite į tokius miestus kaip Dublinas, Korkas ir Limerikas, iki jų – vos kelios valandos automobiliu nuo Roslero. Mėgaukitės airišku svetingumu, kurį tikrai patirsite pakeliui. 

 

Tolyn nuo Roslero – senieji Airijos rytai 

Šis labiausiai į pietryčius nutolęs Airijos kampelis pasižymi išties išskirtine istorija. Apsilankydami Airijos senuosiuose rytuose – tarsi atversite užburiančių pasakų knygą. Voterfordo, Kilkenio ir Veksfordo kraštas pasižymi tikra istorine didybe. Šiuose kraštuose pamatysite nuostabias žaliuojančias ganyklas ir žavius miestelius.

Keliaukite tiesiai į Prancūziją ir Airiją keltu „Stena Horizon“ ir be vargo pasiekite Šerbūrą ir Roslerą! Per savaitę yra vykdomi...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Stena Horizon“ keltu

į Šerbūrą & Roslerą

Nuo 199 € /Automobilis + vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • „Stena Horizon“
    „Stena Horizon“

Uostai

Šerbūro (Cherbourg) uostas
Roslero uostas

Šerbūras Oktevilis yra gražus pajūrio miestas, įsikūręs pačioje šiaurės Prancūzijos širdyje. Čia rasite puikų restoranų ir barų pasirinkimą bei nuostabią prieplauką.

 

Uostas taip pat yra netoli kai kurių geriausių turistų lankomų vietų ir didžiųjų Prancūzijos miestų. Šerbūras yra tik už 1 valandos kelio važiuojant N13 nuo Bajė (iš čia kildinamas Bajė gobelenas). Per 1 val. 30 min. pasieksite Kaną, o per 2 val. nuvažiuosite iki neįtikėtinojo Sen Mišelio kalno. Vos už 4 valandų kelio – Paryžius, kurį lengvai pasieksite A13 greitkeliu.

Skaityti daugiau apie keltą „Šerbūro (Cherbourg) uostas“

„Rosslare Europort“ yra N25 kelio pabaigoje, Roslero uoste, ir yra aiškiai pažymėtas visuose kelio ženkluose, vedančiuose į uostą. Uostas yra už 20 min. kelio nuo Veksfordo, 1 val. 20 min. kelio nuo Voterfordo, 1 val. 45 min. kelio nuo Kilkenio, 2 val. 15 min. kelio nuo Dublino ir 3 val. kelio nuo Korko.

 

Rosleras yra nedidelis kaimelis, kuriame yra prekybos centras, bankas, viešbučių, svečių namų, užeigų ir restoranų.

Skaityti daugiau apie keltą „Roslero uostas“

Keliaukite „Stena Horizon“ keltu

į Šerbūrą & Roslerą

Nuo 199 € /Automobilis + vairuotojas

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.