Keltas į Šerbūrą ir Roslerą

Keltu „Stena Horizon“ arba „Stena Vision“ keliaukite tiesiai į Prancūziją ar Airiją ir be vargo pasiekite Šerbūrą ar Roslerą! Mažiausios kainos ir po 6 reisus pirmyn-atgal per savaitę, kad kelionei galėtumėte pasirinkti Jums tinkamiausią laiką. Kelionės į Šerbūrą ar Roslerą metu kelte galėsite mėgautis puikiu maistu ir gėrimais. Jei norite pailsėti, kad atvyktumėte pasiruošę keliauti toliau, užsisakykite kajutę „en suite“ arba „Deluxe“. „Stena Vision“ yra augintiniams pritaikytų kajučių, o kelte „Stena Horizon“ augintiniai gali keliauti nemokamai, jei kelionės metu lieka automobilyje. „Stena Horizon“ papildomai siūlo užsisakyti augintiniams skirtus narvus. Kodėl keliaujant keltu „Stena Vision“ nepalepinti savęs „Pure Nordic Spa“? Jūsų laukia puiki patirtis!

 

Keliaukite tiesiai iš Roslero į Šerbūrą

Keliaudami keltu į Šerbūrą, atvyksite į Šiaurės Vakarų Prancūziją. Iš Šerbūro uosto pateksite tiesiai į Normandijos ir Bretanės regionus, kur galėsite apžiūrėti visas Šiaurės Prancūzijos įžymybes ir lankytinas vietas, kurių niekada nepamiršite.

 

Šerbūras – vartai į Prancūziją 

Sen Mišelio kalnas, Bajė gobelenas, nuostabūs kraštovaizdžiai – kelionės po Šiaurės Prancūziją praleisti nevalia. Keliaukite į Paryžių ir mėgaukitės daugybe lankytinų vietų šioje nuostabioje sostinėje. 

 

Šerbūras–Rosleras – Jūsų laukia airiškas svetingumas!

Kelkitės keltu į Roslerą, esantį Veksforde, saulėtoje Airijos pietryčių dalyje, ir tyrinėkite nuostabią pakrantę su didžiulėmis uolomis ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Keliaukite į tokius miestus kaip Dublinas, Korkas ir Limerikas, iki jų – vos kelios valandos automobiliu nuo Roslero. Mėgaukitės airišku svetingumu, kurį tikrai patirsite pakeliui. 

 

Tolyn nuo Roslero – senieji Airijos rytai 

Šis labiausiai į pietryčius nutolęs Airijos kampelis pasižymi išties išskirtine istorija. Apsilankydami Airijos senuosiuose rytuose – tarsi atversite užburiančių pasakų knygą. Voterfordo, Kilkenio ir Veksfordo kraštas pasižymi tikra istorine didybe. Šiuose kraštuose pamatysite nuostabias žaliuojančias ganyklas ir žavius miestelius.

Keltu „Stena Horizon“ arba „Stena Vision“ keliaukite tiesiai į Prancūziją ar Airiją ir be vargo pasiekite Šerbūrą ar Roslerą! Mažiausios kainos ir po 6 reisus pirmyn-atgal per savaitę, kad kelionei galėtumėte pasirinkti Jums tinkamiausią laiką. Kelionės į Šerbūrą ar Roslerą...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite keltais „Stena Horizon“ arba „Stena Vision“

į Šerbūrą ir Roslerą

Nuo 249 € į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Keltas į Šerbūrą ir Roslerą

  • Stena Horizon ferry docked at port
    „Stena Horizon“
  • Stena Vision ferry at sea
    „Stena Vision“

Uostai

Map showing the routes to and from France
Map showing the routes to and from Ireland

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Šerbūro (Cherbourg) uostas“

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Roslero uostas“

Keliaukite keltais „Stena Horizon“ arba „Stena Vision“

į Šerbūrą ir Roslerą

Nuo 249 € į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.