Keltas į Halmstadą ir Greną

Keltu „Stena Nautica“ keliaukite į Švedijos Halmstadą arba Danijos Greną. Kelte galėsite skaniai pavalgyti, parduotuvėje nusipirkti suvenyrų, pasigrožėti nuostabiais jūros vaizdais, atsipalaiduoti ir pailsėti.  Atstumą įveiksite vos per 4 val. 35 min. Galite rinktis naktinį arba dieninį reisą. Pažadame, bet kuriame gerai praleisite laiką.

 

Pėstieji negali keliauti iš Halmstado arba Greno.

 

Iš Greno į Halmstadą „Stena Nautica“ keltu

Keltu keliaukite iš Greno į Halmstadą ir galėsite patyrinėti vakarinę Švedijos pakrantę bei pasimėgauti nuostabia Halando sostinės Halmstado gamta.   

 

Halmstadas – Halando sostinė

Halmstadas – populiari turistų lankoma vieta, kurioje galima daug ką pamatyti ir nuveikti. Galėsite apsipirkti, aplankyti smėlio paplūdimius ir golfo aikštynus, pasigrožėti istoriniais paminklais ir nuostabiais kraštovaizdžiais. Apsilankykite Halmstado pilyje ir Molegordo gamtos draustinyje, prie stulbinamo Danska krioklio, taip pat Lynga smėlio kopose, kurių niekada nepamiršite.

 

Kruizas iš Halmstado į Greną 

„Stena Nautica“ kelte galėsite žiūrėti filmus, o vaikams patiks laiką leisti „LEGO®“ žaidimų erdvėje ir „Games Zone“ žaidimų kambaryje.  Įsigykite „Stena Plus Lounge“ paslaugas arba rezervuokite kajutę, kad turėtumėte daugiau privačios erdvės ir galėtumėte dar geriau atsipalaiduoti. Atvyksite pailsėję ir pasiruošę tyrinėti Greną. 

 

Susipažinkite su viskuo, ką Grenas gali Jums pasiūlyti

Keliaudami keltu iš Halmstado į Greną atvyksite į Centrinę Jutlandiją, iš kur galėsite tyrinėti viską, ką gali pasiūlyti Danija. Mėgaukitės puikia viešnage Greno mieste, kur laukia ilgi pasivaikščiojimai paplūdimiu, puikūs restoranai ir daugybė lankytinų vietų.  Pavažiavę vos kelias minutes pasieksite idiliškus kaimelius su iki pusės mediniais namukais, pamatysite puikiai išsilaikiusias pilis bei nuostabiuosius golfo laukus. Tyrinėktie Kategato centrą ir pamatykite ryklius, o jei norite dar daugiau įspūdžių, apsilankykite didžiausiame Šiaurės regiono pramogų parke „Djurs Sommerland“.

 

Kodėl nesusidėjus daiktų į automobilį ir „Stena Line“ keltu neišvykus atostogų?

Keltu „Stena Nautica“ keliaukite į Švedijos Halmstadą arba Danijos Greną. Kelte galėsite skaniai pavalgyti, parduotuvėje nusipirkti suvenyrų, pasigrožėti nuostabiais jūros vaizdais, atsipalaiduoti ir pailsėti.  Atstumą įveiksite vos per 4 val. 35 min. Galite rinktis naktinį arba dieninį reisą. Pažadame, bet kuriame gerai...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite keltu „Stena Nautica“

Halmstadas ir Grena

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Keltas į Halmstadą ir Greną

  • Stena Nautica ferry at sea
    „Stena Nautica“

Uostai

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Denmark

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Halmstado uostas“

Apsilankykite mūsų uosto puslapyje, kuriame gali rasti daugiau informacijos apie:

• Automobilių stovėjimo aikšteles

• Darbo valandas

• Kitas paslaugas uoste

• Kaip nuvykti iki uosto

• Adresą

Skaityti daugiau apie keltą „Greno uostas“

Keliaukite keltu „Stena Nautica“

Halmstadas ir Grena

Nuo 83.20€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.