Keltas į Halmstadą ir Greną

Plaukite keltu „Stena Nautica“ į Halmstado miestą Švedijoje ir Grenos miestą Danijoje. Kelte galėsite atsipalaiduoti ir pailsėti, skaniai pavalgyti, nusipirkti suvenyrą kelto parduotuvėje ir pasigrožėti nuostabiais jūros vaizdais.  Atstumą įveiksite vos per 4 val. ir 35 mi. Galite rinktis iš naktinių ir dieninių reisų – nesvarbu, ką pasirinksite, garantuojame, kad gerai praleisite laiką.

 

Iš Grenos į Halmstadą – „Stena Nautica“ keltu

Keliaukite keltu iš Grenos į Halmstadą ir galėsite tyrinėti vakarinę Švedijos pakrantę. Mėgaukitės nuostabia ir gražia Halmstado gamta, Halando sostine.   

 

Halmstadas – Halando sostinė

Halmstadas – populiari turistų lankoma vieta, kurioje galima daug ką pamatyti ir nuveikti. Galėsite apsipirkti, pabūti smėlio paplūdimiuose, golfo aikštynuose, patirti istoriją ir gėrėtis nuostabiais kraštovaizdžiais. Apsilankykite Halmstado pilyje ir Molegordo gamtos draustinyje, prie stulbinamo Danska krioklio, taip pat Lynga smėlio kopose, kurių negalima pamiršti.

 

Kruizas iš Halmstado į Greną 

„Stena Nautica“ kelte galėsite žiūrėti filmus, o vaikams patiks leisti laiką LEGO® žaidimų erdvėje ir „Games Zone“ žaidimų kambaryje.  Įsigykite „Stena Plus“ poilsio salono paslaugas arba rezervuokite kajutę, kad turėtumėte dar daugiau privačios erdvės ir galėtumėte geriau atsipalaiduoti. Atvyksite visiškai pilnai nusiteikę toliau tyrinėti Greną. 

 

Susipažinkite su viskuo, ką Grenos miestas gali jums pasiūlyti

Keliaudami keltu iš Halmstado į Greną atvyksite į Centrinę Jutlandiją, iš kur galėsite tyrinėti viską, ką gali pasiūlyti Danija. Mėgaukitės puikia viešnage Grenos mieste, kur laukia ilgi pasivaikščiojimai paplūdimiu, puikūs restoranai ir daugybė lankytinų vietų.  Pavažiavę vos kelias minutes pasieksite idiliškus kaimelius su pusiau mediniais namais, pamatysite puikiai išlikusias pilis bei nuostabiuosius golfo laukus. Tyrinėktie Kategato centrą ir pamatykite ryklius, o jei norite dar daugiau įspūdžių, apsilankykite didžiausiame Šiaurės regiono pramogų parke „Djurs Sommerland“.

 

Kodėl nesusipakavus daiktų į automobilį ir neišvykus atostogų su „Stena Line“ keltu?

Plaukite keltu „Stena Nautica“ į Halmstado miestą Švedijoje ir Grenos miestą Danijoje. Kelte galėsite atsipalaiduoti ir pailsėti, skaniai pavalgyti, nusipirkti...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Stena Nautica“ keltu

į Halmstadą ir Greną

Nuo 63 € /Automobilis+1

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Maršruto keltai

  • „Stena Nautica“
    „Stena Nautica“

Uostai

Halmstado uostas
Greno uostas

Švedijos vakarinėje pakrantėje esantį Halmstado uostą labai lengva pasiekti greitkeliu iš šiaurės, pietų ir rytų. Miestą taip pat galima pasiekti traukiniais ir autobusais, o pėstiesiems iš stoties į terminalą kursuoja autobusas.

 

Svarbi informacija pėstiesiems keleiviams

Jei keliaujate pėsčiomis, turite nuvykti į Halmstado centrinę stotį ir užsiregistruoti viename iš mūsų registracijos kioskų, kad gautumėte įlaipinimo kortelę. Prieš lipdami į „Stena Line“ autobusą, kuris jus nuveš į keltą, pateikite savo įlaipinimo kortelę kartu su asmens tapatybės dokumentu. Autobusas pritaikytas neįgaliųjų vežimėliams.

 

Atkreipkite dėmesį: turite būti Halmstado centrinėje stotyje bent 60 min. iki išvykimo, kad galėtumėte patekti į autobusą, kuris jus nuveš tiesiai į keltą. Uoste įlipti į keltą ir autobusą neįmanoma. Išvykęs iš stotelės autobusas nestoja ir keleivių neima. 

 

Kaip pėstysis keleivis galite keliauti iki 2022 m. rugpjūčio 14 d., trečiadienį–sekmadienį (išvykimas iš Halmstado ryte).

 

Užsakymus reikia atlikti internetu.

Skaityti daugiau apie keltą „Halmstado uostas“

Danijos rytinėje Jutlandijos pusiasalio pakrantėje esantis Greno uostas yra 16 kelio pabaigoje, todėl jį lengva pasiekti automobiliu. Puikus susisiekimas viešuoju transportu – iki viešojo transporto stotelių nuo terminalo galima nueiti pėsčiomis.

Skaityti daugiau apie keltą „Greno uostas“

Keliaukite „Stena Nautica“ keltu

į Halmstadą ir Greną

Nuo 63 € /Automobilis+1

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.