Vaikai parke

Populiariausios šeimoms pritaikytos veiklos Geteborge

Geteborgas teikia džiaugsmą visiems!

 

Tik šiame, antrame pagal dydį Skandinavijos mieste, iki pietų spėsite apsilankyti mokslo centre ir pamatyti beždžiones, atrakcionų parke pasivažinėti linksmaisiais kalneliais ir autobusu nuvažiuoti tiesiai į vandenyną. Geteborge gausu parkų, žaidimų aikštelių, svetingų restoranų ir įdomybių, todėl tai yra viena geriausių Europos vietų šeimos atostogoms.

 

Šis miestas pradžiugins bet kokio amžiaus svečius, o ypač tuos, kurie viduje jaučiasi vaikais. Štai keletas populiarių užsiėmimų, renginių ir lankytinų miesto vietų.

Slottsskogen miškai

Tyrinėti Slottsskogeną yra vienas malonumas – čia rasite milžinišką žaidimų aikštelę „Plikta“, o zoologijos sode galėsite nemokamai pamatyti briedžius, pingvinus ir daugybę kitų gyvūnų. Rekomenduojame apsilankyti žaliuojančiame 137 hektarų Geteborgo parke miesto centre – žymiausiame tarp Geteborge taip mylimų gamtos parkų. Čia be didelio miško takų tinklo rasite gyvatvorių labirintą, žaidimų aikšteles, mini golfo aikštyną, vietas Jūsų iškyloms su laužavietėmis, nuostabius panoraminius vaizdus ir, žinoma, daugybę kioskų, kuriuose galėsite įsigyti ir paskanauti dešrainių, ledų ar vaflių.

Populiari Slottsskogen miesto parko žaidimų aikštelė „Plikta“.
Autorių teisės: „Superstudio D&D“ / „Göteborg & Co.“
Atraskite Lisebergą

2023 m. savo 100 metų jubiliejų švęsiantis didžiausias Skandinavijos atrakcionų parkas Liseberge pradžiugins įvairiausio amžiaus lankytojus – linksmieji kalneliai ir vaikams pritaikytos trasos, karnavaliniai žaidimai, koncertai ir gardus maistas. Čia ras ką veikti adrenalino mylėtojai ir tie, kam mielesnis legendinių Kaninlandeto parko triušių pasirodymas, tačiau kiekvienam rekomenduojame pasivažinėti Lisebergo apžvalgos ratu, nuo kurio atsiveria nepakartojamas Geteborgo peizažas. Per Heloviną šis parkas tampa „siaubūnų“ iškyla, o per žiemos šventes – vienu garsiausių Skandinavijoje kalėdiniu miesteliu. 

Spalvingas įėjimas į Geteborgo pramogų parką „Liseberg“
Autorių teisės: Peter Kvarnström / „Göteborg & Co.“
Aplankykite laukinę „Universeum“ gamtą

Atogrąžų miškas su beždžionėmis Skandinavijos širdyje? Rajos ir rykliai plaukiojantys aukšto pastato viršutiniuose aukštuose? Mokslo muziejuje „Universeum“ įmanoma viskas. Laukinė gamta daugiaaukščiame atogrąžų miške ir tropinės žuvys užburs Jūsų šeimos narius taip, kad jie net nepajus, kiek daug naujo išmoko ir sužinojo! Šiame pasaulinio lygio mokslo muziejuje taip pat gausu sveikatai, kosmoso kelionėms, technologijoms ir kitoms temoms skirtų eksponatų, todėl tai yra viena įdomiausių edukacinių kelionių, kurias galite patirti šiame mieste.

Laiminga šeima šalia akvariumo okeanariume. Laiko praleidimas kartu
Pažinkite mūsų priešistorinę gamtą Geteborgo gamtos istorijos muziejuje

Patogioje vietoje, ant kalvos virš Slottsskogeno įsikūrusiame gamtos istorijos muziejuje „Göteborgs Naturhistoriska Museum“ yra puikiai išsaugotų 3,8 milijono metų planetos evoliucijos laikotarpio gyvūnų eksponatų, tarp kurių dinozaurų skeletų iškasenos, įvairiausių paukščių bei pasaulio vandenynų, savanų ir kalnų gyvūnų iškamšos. Čia pamatysite ir vieną didžiausių Geteborgo įžymybių – puikiai išlaikytą 16-os metrų ilgio banginio jauniklio iškamšą. Mieste sklando mitai, kad jo skrandyje įrengta kavinė, tačiau iš tiesų, pailsėti ir užkąsti galite jo kopijos pilve įrengtoje kavinėje, netoli Pliktos žaidimų aikštelės. 

Laiminga mama ir dukra muziejuje tyrinėjančios praėjusių šimtmečių ekspozicijas
Žaiskite ir mokykitės Alfonso Åbergo kultūros namuose

Interaktyvųjį mokymosi ir žaidimų centrą „Alfons Åbergs Kulturhus“ įkurti įkvėpė žymiausias mylimos švedų autorės Gunilla Bergström kūrinys. Kaip ir jo veikėjas (kai kuriose šalyse žinomas kaip Alfis Atkinsas), šie kultūros namai didžiausią dėmesį skiria gerumui, džiaugsmui ir smalsumui. Interaktyvioje aplinkoje puikiai dera mokymasis, istorijų pasakojimi, pasirodymai ir vaizduotė. Be to, apsilankę čia galėsite pasivaikščioti po „Trädgårdsföreningen“ sodus (ieškokite „slaptos“ žaidimų aikštelės jų viduryje). Tai dvi puikios kultūrinės patirtys vienoje išvykoje!

Alfons Åberg Kulturhus
Autorių teisės: „Superstudio D&D“ / „Göteborg & Co.“
Mėgaukitės golfo žaidimu

Geteborge gausu didelių ir mažų parkų su mini golfo aikštynais, kuriuose galite žaisti golfą ir mėgautis ledais. Aikštynus rasite šalia Hedeno parko futbolo aikštelių, nedidelio ežero Slottskogene ir kitose vietose. 

Miela ikimokyklinio amžiaus mergaitė su šeima žaidžia mini golfą. Laimingas mažylis mėgaujasi veikla lauke. Vasaros sportas vaikams ir suaugusiems lauke. Šeimos atostogos ar kurortas
Sėskite į „Ocean Bus“ ir keliaukite sausuma bei vandeniu

Kaip ir kiti pažintiniai turai autobusu, ryklį primenantis „Ocean Bus“ aplanko daugumą žymiausių Geteborgo vietovių ir traukos objektų, tačiau tai nėra įprastas ekskursijos autobusas – kažkuriuo momentu jis įvažiuoja tiesiai į Götos upę ir staiga Jūsų kelionė tęsiasi vandeniu! Tai unikalus būdas pamatyti miestą iš skirtingų pusių ir įprastą pažintinę kelionę paversti įdomiu nuotykiu.  

Vaikai autobuse
„Paddan“ turas miesto kanalais

Geteborgas garsėja daugybe dalykų, tačiau ypatingai didžiuojasi savo istoriniais kanalais ir pokštais. Jei leisitės į „Paddan“ turą laivu, kelionėje po kanalus ir upę Jus lydės kalambūrus ir juokelius mėgstantis gidas. Diena ant vandens visada teikia džiaugsmo, o „Paddan“ turas vaikams yra puikus būdas pažinti kultūrą linksminantis ir besijuokiant. 

Slidinėjimo parkas „Skidome“

Ar norėtumėte bet kuriuo metų laiku aplankyti žiemos stebuklų šalį? Kviečiame apsilankyti slidinėjimo parke „Skidome“, kur žiema, nedideli kalniukai ir puikiai prižiūrimos trasos bet kokio amžiaus slidinėtojų laukia ištisus metus. „Skidome“ yra ideali vieta atvėsti vasarą arba pabėgti nuo lietaus bei paslidinėti. Čia siūlomos slidinėjimo pamokos ir inventoriaus nuoma, todėl Jums nereikės į kelionę temptis savo įrangos, kad galėtumėte pasimėgauti žiemos pramogomis.

„Skidome“ Geteborge
Autorių teisės: Dino Soldin / „Göteborg & Co.“
Švęskite Geteborgo 400 metų jubiliejų

Birželio 2–5 d. „Göteborgs Jubileumsfirande“ užpildys Frihamnen kaimynystę gyva muzika, šokiais, pasirodymais ir kitomis įdomybėmis. Nuo pop iki klasikinio muzikos stiliaus ir nuo karališkosios šeimos apsilankymo iki daugybės gardaus maisto – tai iš tiesų viena geriausių vasaros atostogų galimybių šeimai. Be to, šis renginys yra visiškai nemokamas ir atviras bet kokio amžiaus svečiams. Su gimtadieniu, Geteborge! 

 

Spauskite čia ir susipažinkite su visa Geteborgo 400 metų jubiliejaus proga šeimoms skirtų renginių programa.

Geteborgo 400 metų jubiliejus
Autorių teisės: „Happy Visuals“ / „Göteborg & Co.“

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.