Ventspilis

Labiausiai šeimoms pritaikytas miestas Latvijoje.


Šis uostamiestis turi viską: žydrosios vėliavos paplūdimių, šiuolaikinį miestovaizdį, senamiestį, sporto, pramogų ir dar daugybę pačių įvairiausių atrakcijų turistams. Tai labai šeimoms draugiškas miestas, todėl itin populiarus, ypač vasarą.


Pradėkite pažintį nuo senamiesčio, kuriame rasite grįstas gatves ir XVII a. parduotuvėles. Čia stūkso ir Livonijos ordino pilis – vienintelis išlikęs viduramžių pastatas mieste. Šiandien jame įsikūręs miesto muziejus. Yra ir Turgaus aikštė, kurioje kasdien iki vidurdienio vyksta turgus. Geriausia ir šurmulingiausia diena yra šeštadienis, kuomet galėsite rasti gausybę šviežios vietinės produkcijos ir ką nors įsigyti pietums.


Ventspilio paplūdimys – tai ne vien Žydroji vėliava ir nuostabios kopos. Netoli jo yra vandens parkas, kuriame pilna šiltų baseinų, daugybė čiuožyklų – viena už kitą greitesnių, o kur dar saunos ir burbulinės vonios. Pajūrio parke yra dar daugiau ką pamatyti ir nuveikti. Čia žavi atpalaiduojanti prabangi atmosfera ir traukinys, kuriuo galima nuvažiuoti į pajūrio muziejų po atviru dangumi. Populiariausias muziejaus eksponatas yra nedidelis lokomotyvas ir siaurabėgis geležinkelis „Mazbānītis“. Juo galima nuvykti į Ventspilio pramogų parką ir išbandyti savo vikrumą kliūčių ruože, išsinuomoti dviratį, aplankyti vaikų vairavimo mokyklą, o žiemą – pabandyti paslidinėti arba pasivažinėti snieglente.


O jeigu vaikams lieka neišnaudotos energijos, nusiveskite juos į Vaikų miestą. Šis nemokamas parkas yra daugiau nei paprasta žaidimų aikštelė. Čia yra daugiau kaip 40 žaidimo įrenginių, dauguma jų – įspūdingo dydžio.


Mėgstantieji pasižvalgyti po naktinį dangų – ir tie, kurie nori prisėsti pailsėti – gali apsilankyti Kūrybos namuose, kuriuose galima atsipalaiduoti ir stebėti žvaigždžių programas planetariume ir 360˚ projekcijos filmus apie gamtą, Visatą ir planetas. Apsilankykite observatorijoje, kur per šiuolaikinį teleskopą galėsite pažvelgti į Saulę ir žvaigždes.


Yra ir keletas kitų neįprastų tyrinėjimo būdų: įšokite į ekskursijų po Ventspilį traukinį, kad pamatytumėte miesto įžymybes, turistų traukos objektus, istorinius pastatus, nuostabius miesto parkus ir aikštes, klausydamiesi gido pasakojamų nuostabių istorijų.
Arba lipkite į laivą „Hercogs Jēkabs“, kuris vasaromis išplaukia iš savo prieplaukos Tirgus ir Ostas gatvių sankirtoje. Pasiplaukiojimas trunka maždaug valandą ir per tą laiką pamatysite miestą iš visiškai kitos perspektyvos, plaukdami link Ventos upės žiočių, palei Ostas gatvės alėją ir Ventspilio akvatoriją.


Su mumis tiesiai į Ventspilį galite plaukti iš Nineshamno (Švedijoje) – tai puikus būdas keliauti į Latviją. Atvyksite puikiai pailsėję ir pasiruošę aplankyti visus šios nuostabios šalies kampelius per savo atostogas kelionės automobiliu metu.

Labiausiai šeimoms pritaikytas miestas Latvijoje.


Šis uostamiestis turi viską: žydrosios vėliavos paplūdimių, šiuolaikinį miestovaizdį, senamiestį, sporto, pramogų ir dar daugybę pačių įvairiausių atrakcijų turistams. Tai labai šeimoms draugiškas miestas, todėl itin populiarus, ypač vasarą.


Pradėkite pažintį nuo senamiesčio...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.