Pasiekite Latviją keltu – tai geriausias būdas keliauti!

Meskite reikalus šalin ir keliaukite į Latviją.

 

Tarp Lietuvos ir Estijos esanti Latvija yra tinkamai neįvertintas kelionių tikslas. Tai puiki naujiena tiems, kurie norėtų kartais išklysti iš gerai pramintų takų. Šioje nedidelėje šalyje gyvena vos 2 milijonai žmonių, o maždaug trečdalis jų įsikūrę sostinėje Rygoje. 

 

Latvijos kraštovaizdis atvykėliui yra nematytas ir netikėtas atradimas. Pusę šalies dengia miškai ir galima apsilankyti nuostabiuose nacionaliniuose parkuose. Latvija turi 500 km pajūrio, todėl negali būti jokių pasiteisinimų nenuvykti pasivaikščioti po pakrantės smėlį.

 

Didžiausias ir seniausias Latvijos nacionalinis parkas Gauja yra 90 000 hektarų ploto miškų, uolų, olų, pilių ir bažnyčių, vandens ir vėjo malūnų, šaltinių ir panoraminių vaizdų karalija. Čia galima puikiai pasivaikščioti pėsčiomis, pasivažinėti dviračiais, paplaukioti laivu, o žiemą paslidinėti. Sėskite į keltuvą ir pasimėgaukite fantastišku vaizdu į Gaujos upės senąjį slėnį arba, jeigu esate stipresnių įspūdžių ir nuotykių mėgėjas, apsilankykite čia vasarą, kad pasivažinėtumėte lynų keliu ir išbandytumėte šuolius prisirišus virve. O vėl pajutę kietą žemę po kojomis, nusispirkite batus ir leiskitės į vieną iš kelionių basomis.

 

Atvykite pavasarį, kai visas kraštovaizdis tampa beveik visiškai baltas nuo žydinčių ievų žiedų, arba rudenį, kad pasimėgautumėte auksiniu sezonu ir visiškai kitokia nuotaika – Latvija yra visų sezonų kraštas.

 

Vasarą tiek latviai, tiek turistai traukia į pajūrį. Baltijos jūros pakrantes puošia balto smėlio paplūdimiai, kopos, stačios uolos ir smiltainio atodangos. Jeigu mėgstate banglentes, apsilankykite Pavilostoje. Šis mažas miestelis yra tikras lauko ir vandens sporto šakų entuziastų rojus, o vietinės rūkytos žuvys bus puikus maistas po dienos, praleistos vaikantis bangas.  

 

Jeigu nesate paplūdimio fanas, bet mėgstate vandenį, Jums patiks vandens parkas „Livu“. Jis yra vienas didžiausių Šiaurės Europoje: ten yra maudynių, čiuožimo nuo kalnelių ir atsipalaidavimo zonos, įskaitant saunas ir SPA. 

 

Pramogų ieškančios šeimos turėtų pasidomėti Tėrvetės gamtos parku, „More Safari“ arba AB pramogų parku ir „Tarzāns“ – Siguldos nuotykių parku, kuris yra didžiausias Baltijos šalyse parkas po atviru dangumi.

 

Plačiai išsidriekusios Latvijos kaimo vietovės yra ir pragyvenimo šaltinis. Vietiniai žmonės pasinaudoja visomis gamtos gėrybėmis - nuo beržų sulos iki uogų ir grybų. 

 

Latvija turi pasaulinio lygio virtuvę, su kuria turite susipažinti. Paragaukite vietinės ruginės duonos, kuri gaminama pagal įvairius receptus – nuo aštrios iki saldžios. Latvijoje labai mėgstama kepta duona su česnaku, kuri tradiciškai valgoma užsigeriant bokalu šalto alaus, o turint tokį ilgą pajūrį nenuostabu, kad Latvijos meniu yra įvairiausių žuvų. Šalies gilumoje galima paskanauti troškintos mėsos ir sočių daržovių. Iš karto atkreipsite dėmesį į tai, kad latviai valgo produktus pagal sezoną ir viskas yra šviežia. Latvija dar yra ir šiauriausių pasaulyje vynuogynų kraštas – kodėl nepakėlus už jį taurės! 

Meskite reikalus šalin ir keliaukite į Latviją.

 

Tarp Lietuvos ir Estijos esanti Latvija yra tinkamai neįvertintas kelionių tikslas. Tai puiki naujiena tiems, kurie norėtų kartais išklysti iš gerai pramintų takų. Šioje nedidelėje šalyje gyvena vos 2 milijonai žmonių, o maždaug...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Latviją

Nuo 99 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Uostai

Map showing the routes to and from Latvia
Map showing the routes to and from Latvia

Liepojos uostą lengva pasiekti važiuojant A9 keliu iš Latvijos rytinės dalies ir A11 keliu iš pietinės dalies. Nuo Liepojos geležinkelio stoties iki uosto pėsčiomis nueisite per mažiau nei 30 minučių.

Ventspilio oro uostas yra senojoje miesto dalyje, šalia Ventos upės, nuo miesto centro nutolęs daugiau nei kilometrą. Į šį uostą lengva nuvažiuoti automobiliu, važiuojant greitkeliu E22, o tarpmiestiniai autobusai atvyksta į Ventspilio autobusų stotį, iš kurios į oro uostą pėsčiomis nueisite vos per 7 minutes.

Pasirinkti kelionės tikslai

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Latviją

Nuo 99 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.