Jūrmala

Jūrmaloje gyvenimas teka paplūdimio režimu!

 

Netoli sostinės Rygos įsikūrusi Jūrmala yra vienintelis oficialus Latvijos kurortas – pažodžiui išvertus, jo pavadinimas ir reiškia jūros pakrantę. Ji gerai žinoma savo gydomuoju purvu, mineraliniu vandeniu, miškais ir 25 kilometrais smėlio. Po malonios dienos praleistos pliaže, apsilankykite mieste ir pasimėgaukite maistu ir gėrimais…

 

Žinovų labai vertinama ir SPA kurorto statusą nuo XVIIIa.turinti Jūrmala siūlo geriausias šalies, miesto ir pajūrio pramogas. Miestas garsėja kilometrų kilometrais balto kvarcinio smėlio ir vešliais žaliais miškais, sukurdamas natūraliai atpalaiduojančią atmosferą, kuri tikrai atgaivins sielą. Dar pridėkite gaivų ir sveiką orą, atkeliaujantį su Baltijos brizu, ir turėsite viską, ko reikia atgaivinančiam poilsiui. 

 

Septyni Jūrmalos pliažai atitinka Žydrosios vėliavos standartą, juos supa mišrūs beržų ir pušų miškai. Pavasarį ir rudenį sutiksite lobių ieškotojų, kurie šukuoja pajūrį ieškodami į krantą išplauto gintaro.

 

Jūrmaloje yra gausybė SPA ir SPA viešbučių, daugelis jų yra orientuoti šeimų su vaikais poilsiui. Jūrmalos širdis ir siela yra gatvė, vadinama Jomas iela. Šią pėsčiųjų zoną įrėmina žavūs mediniai vasarnamiai ir Art Nouveau pastatai, kuriuose įsikūrusios kavinės, restoranai ir parduotuvės. Tai puiki vieta stabtelėti, pajausti supančią aplinką ir mėgaujantis tradiciniu vietos maistu bei gėrimais.

 

Jūrmaloje yra daugiau kaip 400 istorinių medinių architektūros objektų. Vieną nuostabiausių pamatysite Jūras gatvėje, kuri yra populiarus turistų lankymosi maršrutas. Kiek mažiau žinomas, bet tiek pat įdomus yra muziejus po atviru dangumi, kuriame galite sugrįžti laiku atgal į tradicinį žvejų miestelį, išbandyti rankų miklumą vejant virvę ir susipažinti su XIX ir XX a. žvejybos laivais. Tuomet galite leistis į gamtos parką Ragakāpa ir pasivaikščioti vėjo supustyta kopa, mėgaudamiesi nuostabiu kraštovaizdžiu iš apžiūros aikštelių ar nuo ekologinio tako.

 

Jūrmaloje žavi retas dalykas – miško parkas pačiame mieste. Dzintari yra saugoma teritorija su trimis skirtingomis žaidimų aikštelėmis, apžvalgos bokštu, vaikščiojimo ir važinėjimosi riedučiais takais, slidinėjimo parku ir gatvės krepšinio aikštele. Žiemą galite išbandyti jėgas net slidinėjimo trasoje.  

 

O jeigu esate vandens pramogų mėgėjas, Jums patiks Jūrmaloje įsikūręs vienas didžiausių Šiaurės Europoje vandens parkų. Vandens parke „Livu“ kiekvienas ras ką nors tinkamo sau: nuo taškytis mėgstančių mažylių iki adrenalino mėgėjų, kuriems patinka tokios čiuožyklos kaip „The Kamikaze“, ir suaugusiųjų, kuriems norisi kiek labiau atpalaiduojančių vandens procedūrų!

 

Vasarą traukinys iš Jūrmalos į Rygą vyksta kas pusvalandį. Kelionė trunka tik pusvalandį.

Jūrmaloje gyvenimas teka paplūdimio režimu!

 

Netoli sostinės Rygos įsikūrusi Jūrmala yra vienintelis oficialus Latvijos kurortas – pažodžiui išvertus, jo pavadinimas ir reiškia jūros pakrantę. Ji gerai žinoma savo gydomuoju purvu, mineraliniu vandeniu, miškais ir 25 kilometrais smėlio. Po malonios dienos...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.