Vandens pramogų viešbutis „The Reef“ Frederikshaune Danijoje

Tropikai gali būti arčiau nei manėte. Frederikshauno širdyje įsikūręs viešbutis „The Reef“ ir kurortas, ir vandens parkas, ir visu šimtu procentų stulbinantis viešbutis, o vien keliauti į šią oazę visai šeimai su „Stena Line“ – jau pusė smagumo.

 

Tropinė temperatūra, vandens atrakcionų baseinai, karšto vandens kubilai ir nusileidimo čiuožyklos sūkurinės vonios – paplūdimio viešbutis „The Reef“, kuriame vasara trunka visus metus. Taškykitės vandenyje, juokitės ir kurkite naujus prisiminimus vandens parke ir žaidimų kambaryje, kol ateis laikas puotai. Restorane „Calypso“ rasite puikių Karibų jūros regiono patiekalų, o stilingame kaimiškame „Det Gule Parkhus“ interjere verta pasimėgauti siūlomais sezoniniais patiekalais. Išlipę iš baseino galėsite atsigaivinti „Lobster Bob’s“ ir „Sundeck“ tiekiamais gėrimais.

 

„The Reefs“ numeriai pasižymi Skandinavijos viešbučiams būdingu patogumu. Jaukūs ir erdvūs standartiniai kambariai didelėms šeimoms ir net „Master Suite“ su vaizdais į uostą. Kad ir ką pasirinktumėte, Jūsų lauks neprilygstamas patogumas ir gardūs švediško stalo pusryčiai.

 

„Stena Danica“, „Stena Vinga“ ir „Stena Jutlandica“ kasdien vykdo kelis reisus į Frederikshauną, o pakeliui į šią tropikų išvyką galėsite apsipirkti, pavalgyti, atsigerti ir pažaisti. Laivui prisišvartavus oro uoste, šis rojaus kampelis pasiekiamas per kelias minutes pėsčiomis!

 

Be to, viešbutis „The Reef“ įsikūręs centre, todėl iš jo patogu tyrinėti visą regioną automobiliu ar pėsčiomis. Pasivaikščiokite po žavingą Frederikshauno centrą arba tęskite kelionę Danijos Jutlandijos pusiasalyje. O gal tiesiog patogiai įsitaisykite, atsipalaiduokite ir likite kurorte. „The Reef“ siūlo tiek įvairiausių pramogų, kad visiškai suprantama, jei užsimanysite pasilikti savo asmeninėje „saloje“.

 

Rezervuokite vietas kelte ir viešbutyje su „Sembo“!

 

Keltu iš Geteborgo į Frederikshauną nukeliauti ir vandens pramogų parke „The Reef“ patirti smagių nuotykių gali visa mokinių klasė! Mokiniams siūlome puikią kainą, į kurią įskaičiuota kelionė keltu su automobiliu, nakvynė viešbutyje su pusryčiais ir neribotas apsilankymas vandens parke. Skamba viliojančiai?  Jeigu norite gauti daugiau informacijos arba užsakyti kelionę, nuo pirmadienio iki penktadienio 8–16 val. skambinkite numeriu +46 770-67 67 00 arba rašykite adresu business.travel@stenaline.com.  5 moksleivius privalo lydėti bent vienas suaugęs asmuo. 

Tropikai gali būti arčiau nei manėte. Frederikshauno širdyje įsikūręs viešbutis „The Reef“ ir kurortas, ir vandens parkas, ir visu šimtu procentų stulbinantis viešbutis, o vien keliauti į šią oazę visai šeimai su „Stena Line“ – jau pusė smagumo.

 

Tropinė...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Tropikai laukia Jūsų… Danijoje

Nuo 87 €/Asmuo

Viešbutyje „The Reef“ puikiai išsimiegosite ir skaniai papusryčiausite! Viešbutyje yra 210 kambarių, kurių daugelis neseniai restauruoti.  Galite rinktis kambarį šeimai (2 suaugusiesiems ir 1–4 vaikams), dvivietį kambarį arba Karibų stiliaus apartamentus. Pusryčiai ir „Wi-Fi“ internetas įskaičiuoti į kainą.

„Calypso“

Sveiki atvykę į pagrindinį „The Reef“ šeimos restoraną „Calypso“, iš kurio matosi puikūs baseino vaizdai.   Čia galėsite mėgautis puikiais, gardžiais ir sveikais patiekalais bei pusryčių meniu.  Penktadienio vakarais restorane „Beach Buffet“ galėsite pasimėgauti mėsainiais, šonkauliukais, kinišku maistu ir kitais nuostabiais patiekalais.  Šeštadienio vakarais „Calypso“ siūlo paragauti Karibų jūros regiono virtuvės patiekalų. 

 

„Det Gule Pakhus“

Prabangusis à la carte restoranas „Det Gule Pakhus“.  Čia galėsite mėgautis gardžiu maistu atpalaiduojančioje ir meniškoje aplinkoje.   Patiekalai gaminami iš vietinių ir sezoninių maisto produktų, kurie Jums tikrai patiks. Ketvirtadieniais, nuo 235 DKK suaugusiajam arba 149 DKK vaikui iki 14 metų, galėsite mėgautis neįtikėtinu jūros gėrybių meniu. Sekmadieniais siūlome savo garsųjį patiekalą „Roast ad Libitum“ – kokybiška „Danish Angus“ jautiena, bulvės, salotos ir padažai.  Valgykite tiek, kiek norite, o maistą papildysime tiesiai į Jūsų lėkštę! Kaina: suaugusiesiems 179 DKK (vaikams iki 13 metų – pusė kainos).

Paplūdimio baras „Lobster Bob“

Mūsų egzotiškame Karibų pasaulyje rasite paplūdimio barą „Lobster Bob“. Jame galėsite mėgautis šaltais gėrimais ir gardžiais baro užkandžiais. Jeigu norite paskanauti Karibų stiliaus gardumynų, apsilankykite baruose „Calypso“ arba „Sundeck“. 

Keltu iš Geteborgo į Frederikshauną nukeliauti ir vandens pramogų parke „The Reef“ patirti smagių nuotykių gali visa klasė! Mokiniams siūlome puikią kainą, į kurią įskaičiuota kelionė keltu su automobiliu, nakvynė viešbutyje su pusryčiais ir neribotas apsilankymas vandens parke. Skamba viliojančiai?  Jeigu norite gauti daugiau informacijos arba užsakyti kelionę, nuo pirmadienio iki penktadienio 8–16 val. skambinkite numeriu  0770-67 67 00 arba rašykite adresu  business.travel@stenaline.com.  5 moksleivius privalo lydėti bent vienas suaugęs asmuo.  Jeigu norite sužinoti kainas ir kelionių tvarkaraštį, atsisiųskite mūsų kainoraštį: atsisiųsti kainoraštį.

Tropikai laukia Jūsų… Danijoje

Nuo 87 €/Asmuo

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.