Alborgas

Olborgas yra ketvirtas pagal dydį Danijos miestas, įsikūręs Jutlandijoje, vos už 45 min. kelio automobiliu iš Frederikshauno.

 

Nors ir nedidelis, šis miestas pasižymi unikaliu charakteriu bei turi ką pasiūlyti kiekvienam: nuo muziejų ir istorinių pastatų iki pasaulinio lygio architektūros, žymaus zoologijos sodo bei puikaus parduotuvių ir restoranų asortimento. Olborgas – tai kultūros kupinas miestas su įspūdingu uosto rajonu.

 

Suplanuokite kelionę taip, kad į ją įtrauktumėte apsilankymą Olborgo pakrantėje esančiame „Utzon“ centre, kurį suprojektavo garsus danų architektas Jorn Utzon (Sidnėjaus operos teatro projektuotojas) ir jo sūnus Kim. Tai eksperimentinis centras, orientuotas į architektūrą, dizainą ir meną. Modernaus meno muziejus „Kunsten“ "vadinamas XX a. danų ir tarptautinio meno eksponavimo vieta", kurioje verta apsilankyti, jei esate modernaus meno gerbėjas. Olborgo istorijos muziejus – geriausia vieta susipažinti su 1000 metų skaičiuojančio miesto istorija.

 

Olborgo koncertų salė „Musikkens Hus“ yra architektūros paminklas, pasižymintis nuostabia akustika, plačia koncertų programa ir gurmanišku restoranu „Musikkens Spisehus“, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į Limfjordą. „Nordkraft“ – tai kultūros centras, kur kadaise buvo elektrinė, o dabar jame yra teatras, muzikos salė, kino teatras, sporto centras, turizmo informacijos centras ir dar daugiau. Taip pat galite pasimėgauti geru maistu „Azzura Nordkraft“ ir „Café Mombay“.

 

Kelionė į Olborgą neįsivaizduojama be apsilankymo nuostabioje seno stiliaus „Aalborghus“ pilyje, pastatytoje prie pat pakrantės esančiame parke. Pasivaikščiokite po šį parką ir aplankykite požemines perėjas, kur gali tekti netgi slinkti požemiais! Jei išdrįsite, apsilankykite pilkųjų brolių vienuolyne Grabrodreklostere, tačiau ši vieta nėra skirta skystablauzdžiams! Šis vienuolynas yra įsikūręs šalia „Salling“ prekybos centro. Nusileiskite liftu žemyn ir apžiūrėkite skeletus bei namų ir turgaus aikštės, ant kurių po 1240 m. buvo pastatytas vienuolynas, likučius.

 

„Aalborg Storcenter“, kuriame rasite daugiau nei 75 specializuotas parduotuves, yra kaip tik ta vieta, kurioje norite apsipirkti. Čia rasite ne tik nuostabių drabužių ir sporto parduotuvių, bet ir restoranų bei kavinių. O gal mėgstate gatvės maistą? Jei taip, savo dienotvarkėje palikite vietos „Aalborg Streetfood Køkkenfabrikken“ ir jo gastronominiams stebuklams. Būtinai apsilankykite „Søggards Bryghus“ mažojoje alaus darykloje, paragaukite šviežiai pagaminto alaus ir nupirkite jo lauktuvėms!

 

Olborgo pakraštyje yra keletas mažesnių parkų, pavyzdžiui, Skulptūrų parkas ir Šaltinio parkas, kuriuose stovi įvairių epochų menininkų paminklai ir skulptūros. Viena iš populiariausių Olborgo lankytinų vietų yra Olborgo zoologijos sodas, kuriame galima pamatyti gyvūnų rūšių iš viso pasaulio – nuo šimpanzių iki Afrikos dramblių ir dar daugiau. 

 

Apsilankykite „Ålborgstornet“, aukščiausiame Olborgo taške, kuriame galėsite pasimėgauti ramybe ir fantastiškais 360 laipsnių panoraminiais vaizdais. Lindholm Hoje esančiose Vikingų kapinėse rasite vienus iš geriausiai Skandinavijoje išsilaikiusių vikingų palaikų, taip pat rasite tiek germanų geležies amžiaus, tiek vikingų amžiaus antkapių. Į šiaurę nuo kapinių įsikūręs vikingų kaimelis, kurį galėsite apžiūrėti. „Stone Age Centre Ertebølle“ taip pat galite susipažinti su gyvenimu akmens amžiuje – dėl to tikrai verta leistis į 1 valandos kelionę automobiliu iš Olborgo.

 

Kai sakome, kad Olborgas turi, ką pasiūlyti kiekvienam, mes pažadame Jums!

Olborgas yra ketvirtas pagal dydį Danijos miestas, įsikūręs Jutlandijoje, vos už 45 min. kelio automobiliu iš Frederikshauno.

 

Nors ir nedidelis, šis miestas pasižymi unikaliu charakteriu bei turi ką pasiūlyti kiekvienam: nuo muziejų ir istorinių pastatų iki pasaulinio lygio architektūros, žymaus...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Daniją

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Helnan Phønix Hotel Aalborg

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Pier 5 Hotel

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Scandic Aalborg City

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Cabinn Aalborg

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Comwell Hotel Hvide Hus Aalborg

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Radisson Blu Limfjord Hotel Aalborg

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Hotel Jomfru Ane

Gyvenamųjų patalpų nuotrauka

Milling Hotel Gestus

Pasirinkite maršrutą...

Mėgaukitės kelione į Daniją

Nuo 91.11€, į vieną pusę, automobilis ir vairuotojas

Atrasti daugiau kelionės krypčių

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.